Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

یکی دیگر از لوازم خانگی که امروزه مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است، ماشین لباسشویی آاگ است. تعمیر این ماشین به دلیل داشتن فناوری‌های پیچیده و روز دنیا دارای پیچیدگی‌های خاص خود است که ما قصد داریم در این مقاله به این موضوع بپردازیم. تعمیر ماشین لباسشویی آاگ یکی از خدماتی است که فاینال تکنیک به مصرف کنندگان این وسیله در تهران و کرج ارائه می‌دهد.

عوامل زیادی باعث می‌شود که شما به ما اعتماد بکنید. یکی از این عوامل این است که ما سعی داریم شما هزینه زیادی نکنید. ما تا حد امکان به تعمیر قطعات درون ماشین لباسشویی می‌پردازیم تا تعویض قطعه.

اگر قصد سرویس و یا تعمیر ماشین لباسشویی آاگ را دارید حتما با ما تماس بگیرید. فاینال تکنیک با 22 سال تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی دارای تکنیسن های ماهر و مجرب است که می‌توانند در کمترین زمان ممکن لوازم شما را تعمیر کنند. تکنیسین ها و متخصصین فاینال تکنیک توانسته‌اند از دوره های مختلف آموزشی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ موفق بیرون بیایند و بتوانند در به راحتی، در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه مشکل دستگاه شما را پیدا بکنند.

برای این کار بهتر است با یکی از کارشناسان و تعمیرکاران ما تماس بگیرید. از طریق راه های زیر می‌توانید با کارشناسان ما ارتباط بر قرار بکنید.

یک راه، تماس تفلنی است.

شماره تماس فاینال تکنیک

شماره تماس فاینال تکنیک

 

جدا از تماس می‌تونید از طریق سایت فرم درخواست تعمیر ماشین لباسشویی رو پر کنید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست تعمیر فاینال تکنیک

در شبکه اجتماعی اینستاگرام ما رو دنبال کنید و برای درخواست تعمیرات خود در دایرکت اینستاگرام پیام دهید.

finaltechnic instagram

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران

آاگ (AEG) به معنای «شرکت برق عمومی» یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات الکتریکی در جهان بود که در سال ۱۸۸۳ به دست ِ امیل راتناو در برلین بنیان گذاشته شد و در سال ۱۹۵۱ دفتر مرکزی آن به فرانکفورت منتقل شد.

این شرکت در سال ۱۹۶۷ به شرکت تابع خود تِلِفونکِن آ.گ. ملحق شد و شرکت جدید آ.اِ.گ-تِلِفونکِن را به وجود آورد. در سال ۱۹۸۵ شرکت دایملر بنز، شرکت آ.اِ.گ-تِلِفونکِن را خریداری نمود و در سال ۱۹۹۶ با این شرکت کاملاً یکپارچه شد و تحت نام دایملِر-بِنز آ.گ. در آمدند، بخش‌های باقی‌ماندهٔ آ.اِ.گ به دایملِر-کرایسلِر-هوافضا که از شرکت‌های وابسته دایملر-بنز بود و ادترنز الحاق شدند.

در اولین مرحله جهت تعمیر ماشین لباسشویی آاگ باید با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی آاگ خود تماس حاصل فرمایید. در صورت تماس با اپراتور؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود. در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص به منزل شما اعزام می‌گردد.

پیشنهاد مطالعه :  مشکلات متداول ماشین لباسشویی چیست؟

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

 تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در غرب تهران

دیگر لازم نیست نگران تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود باشد. موارد زیر از جمله مشکلات متداول مشتریان لباسشویی آاگ است که شما با خواندن آنها می‌توانید به راه حل رفع این مشکل پی ببرید.

 • لباسشویی آاگ لباسها را خوب نمی‌شوید.
 • دیگ لباسشویی آاگ نمی‌چرخد.
 • ماشین لباسشویی آاگ روشن نمی‌شود.
 • ماشین لباسشویی آاگ تخلیه نمی‌شود.
 • آب ماشین لباسشویی آاگ تخلیه نمی‌شود.
 • بدنه ماشین لباسشویی آاگ برق دارد.

ماشین لباسشویی آاگ آب را گرم نمی‌کند و یا آب را جوش می‌آورد که برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود در این مورد باید با تعمیرکار متخصص صحبت کنید.

 • کلید یا کلید های ماشین لباسشویی آاگ کار نمی‌کند.
 • ماشین لباسشویی آاگ صدای بیش از حد نرمال دارد.
 • درب ماشین لباسشویی آاگ بسته نمی‌شود.
 • درب ماشین لباسشویی آاگ باز نمی‌شود.
 • ماشین لباسشویی آاگ آبگیری نمی‌کند.
 • ماشین لباسشویی آاگ نشتی آب دارد.
 • دور خشک کن ماشین لباسشویی آاگ عمل نمی‌کند.
 • صفحه نمایش ماشین لباسشویی آاگ ارور می‌دهد.
 • برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود حتما باید موارد زیر را رعایت بکنید.
 • لباسشویی را در سطح صاف نصب کنید. در صورتی که لباسشویی تراز نباشد منجر به تولید سر وصدای ناهنجار هنگام کار و یا نشتی آب خواهد شد.
 • قبل از شروع به کار با لباسشویی آاگ، دفترچه راهنمای فارسی آن را به دقت بخوانید.
 • لباسشویی را در فاصله 5 سانتی متری از دیوار نصب کنید.
 • به صورت دوره ای اتصالات دیگ لباسشویی را روغن کاری کنید.
 • شلنگ ورودی آب را به صورت ماهانه بررسی کنید.
 • تنها از مواد شوینده مناسب ماشین لباسشویی آاگ استفاده کنید.
 • هنگامی که لباسشویی شما خاموش است سعی کنید فلکه شیر آب را قطع کنید.
 • فیلتر پمپ تخلیه را به صورت دوره ای تمیز کنید.
 • در بین دو شستشوی متوالی حتما به لباسشویی آاگ یک ساعت استراحت دهید.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در شمال تهران

بارها شاهد این موضوع بوده‌اید که بر روی صفحه نمایش لباسشویی آاگ شما کد خطا نمایان شده است و در کار دستگاه شما اختلالی به وجود آمده است. ما قصد داریم در ادامه به ذکر برخی از کدهای خطا این ماشین لباسشویی اشاره کنیم.

در مدل های جدید ماشین لباسشویی آاگ در هنگام مشکل پیدا کردن دستگاه شاهد ارور بر روی صفحه ماشین لباسشویی آاگ خواهید بود که این ارور بیانگر علت مشکل پیش آمده برای دستگاه است.

کدهای خطا ماشین لباسشویی آاگ

کد خطاها به شرح زیر است.

کد خطا F1 ماشین لباسشویی آاگ

پیشنهاد مطالعه :  تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران - تعمیرات لباسشویی دوو (daewoo)

جریان آب این دستگاه قطع است.

کد خطا F2 ماشین لباسشویی آاگ

مشکل تخلیه آب در دستگاه بوجود آمده است و یا پمپ خراب است.

کد خطا F3 ماشین لباسشویی آاگ

سطح آب دستگاه بالا است و یا هیدروستات تنظیم نیست.

کد خطا F7 ماشین لباسشویی آاگ

دمای المنت قطع می‌باشد و برای رفع این مشکل به تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود بپردازید.

کد خطا F8 ماشین لباسشویی آاگ

سنسور ترمیستور NTC در مدل های قدیمی ترموستات خراب است.

کد خطا F9 ماشین لباسشویی آاگ

این کد خطا نشان گر خطای موتور است.

کد خطا E20 ماشین لباسشویی آاگ

بروز مشکل در سیستم تخلیه دستگاه.

کد خطا E40 ماشین لباسشویی آاگ

درب دستگاه باز است یا میکرو سوئیچ مشکل دارد.

کد خطا E10 ماشین لباسشویی آاگ

شیرآب و یا ورودی آب خراب است.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

سرویس ماشین لباسشویی آاگ در کرج

برای انجام هر کاری قطعا باید دلایل خوبی داشت تا بتوان از آن نتیجه خوبی گرفت. کارشناسان ما تخصص دارند که بر لباسشویی های AEG، قطعات و نحوه کار و تمام عیب های احتمالی آن تسلط کامل دارند. همین مساله باعث می‌شود روند عیب یابی و تعمیر دستگاه شما سریع تر انجام شود. این تعمیرگاه به شما امکان تعمیر در خانه، محل کار و حتی تعمیرگاه را فراهم می کند. حتی اگر در ادارات و اماکن دور هستید در کمتر از یک 24 ساعت تعمیرکار مجرب برای شما اعزام می شود.

هزینه های تعمیر این نمایندگی متناسب با خدماتی است که ارائه می شود. هیچ هزینه اضافی از مشتریان گرفته نمی شود از این رو مشتریان دغدغه ای از بابت هزینه ها نخواهند داشت.

از آنجا که این نمایندگی قطعات یدکی ارجینال ماشین های لباسشویی آ ا گ را ارائه می دهد دیگر مشتریان مجبور نخواهند بود زمان زیادی را برای یافتن قطعات یدکی دستگاه خود صرف کنند.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در منزل:

تعمیر لباسشویی آاگ باید توسط تعمیرکار مربوطه همراه با قطعات فابریک انجام گردد تا به لباسشویی شما آسیبی وارد نکند و باعث افزایش طول عمر دستگاه شما باشد. لباسشویی آاگ از برندهای محبوب است که اکثر مصرف کنندگان این برند از کیفیت کالای خریداری کرده بسیار راضی هستند.

اما در طول زمان و یا به علت رخدادهای غیر منتظره ممکن است دستگاه نیاز به تعمیرات تخصصی داشته باشد .برای رفع  مشکلات لباسشویی خود از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی AEG آاگ در تهران بهره‌مند شوید.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ شما با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن از اهداف فاینال تکنیک است. کارشناسان ما به دنبال این هستند که به وسیله شما آسیب کمتری وارد شود و با کمترین زمان و کمترین هزینه دستگاه شما تعمیر شود.

شماره تماس فاینال تکنیک

فرم درخواست تعمیر فاینال تکنیک

finaltechnic instagram

درباره محمد رضی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  تصویب  
Notify of
Call Now Buttonارتباط مستقیم با تعمیرکار