Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
تعمیر ماشین ظرفشویی بکو
 بعد از ساخت ماشین ظرفشویی بکو، به عنوان یکی از بهترین لوازم خانگی که تولید شده، تعمیر ماشین ظرفشویی بکو درست و متناسب با استانداردهای روز دنیا به عنوان یکی از مهمترین دغدغه های مصرف کنندگان قرار گرفت. بکو به عنوان یکی از مراکز تولید بهترین ماشین های ظرفشویی جهان، توانسته است از ماشین های ظرفشویی تولید کند که علاوه بر زیبایی و طراحی خارق العاده، از فناوری های پیچیده و روز دنیا بهره‌مند باشد. ما قصد داریم در این مقاله به تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در تهران و کرج بپردازیم که شما به عنوان مصرف کننده این وسیله دیگر نگران نباشید.

فاینال تکنیک مجموعه تخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی است که با تجربه 22 ساله خود و داشتن متخصصین و تکنسین‌های درجه یک می‌تواند نگرانی شما را برطرف کند.

فاینال تکنیک، نمایندگی مجاز تعمیرات بکو در تهران و کرج است که با استفاده از تکنولوژی روز، سابقه کاری بالا، دانش و آگاهی از سیستم عامل و هوش مصنوعی ظرفشویی و لوازم خانگی بکو می‌تواند به راحتی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو شما را به عهده بگیرد.

برای ارتباط با کارشناسان فاینال تکنیک از سه طریق شماره تماس، پر کردن فرم درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی در سایت و دنیال کردن پیج اینستاگرام و دایرکت آن می‌توانید اقدام کنید.

شماره تماس فاینال تکنیک

شماره تماس فاینال تکنیک

finaltechnic instagram

فرم درخواست تعمیر فاینال تکنیک

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در تهران

فاینال تکنیک نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در تهران است. طبق مشکلات متعددی که برای مشتریان در ارتباط با تعمیرات ظرفشویی بکو به وجود آمده، بر این اساس است که تعمیرگاه های غیر مجاز با استفاده از قطعات غیر فابریک و تخریب کردن برد الکترونیکی به دلیل عدم آگاهی و نداشتن قطعه با اخذ مبلغ زیاد و اضافه و بیهوده ضرر غیر قابل جبرانی به ظرفشویی بکو می‌زدند.

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

موارد زیر جزئی از موارد تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در تهران است.

 • تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی بکو
 • تعمیر تایمر ماشین ظرفشویی بکو
 • تعویض تایمر ماشین ظرفشویی بکو
 • تعویض موتور ماشین ظرفشویی بکو
 • تعمیر ماشین ظرفشویی بکو ظرف‌ها را تمیز نمی‌شوید.
 • ماشین ظرفشویی سروصدا راه می‌اندازد.
 • روی ظروف لکه باقی می‌ماند.
 • آب داخل ماشین تخلیه نمی‌شود.
 • درب ماشین ظرفشویی محکم چفت نمی‌شود.
 • ماشین ظرفشویی نشتی آب دارد.
 • ماشین ظرفشویی روشن نمی‌شود.
 • ماشین ظرفشویی ظرف‌ها را خشک نمی‌کند.
 • ماشین ظرفشویی آبگیری نمی‌کند.
 • ماشین ظرفشویی بوی بدی می‌دهد.

موارد زیر جزئی از مشکلات متداول ماشین ظرفشویی بکو است که ما با ارتباط مصرف کنندگان به آنها پی برده‌ایم.

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در غرب تهران:

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی بکو چیست و برای عیب یابی و تعمیر آن باید چه کنیم؟

در این مورد ابتدا از پریز برق و برق ورودی مطمئن شوید که مشکلی نداشته باشد و از جریان برق مطمئن شوید، بعد از آن فیوزها را چک کنید زیرا اگر فیوزها سوخته باشد جریان برق منتقل نمی‌شود.

مورد دیگر این است که در صورتیکه درب ماشین ظرفشویی باز باشد ماشین ظرفشویی روشن نمی‌شود.

علت تمیز نکردن ظروف ماشین ظرفشویی بکو چیست و برای تعمیر ماشین ظرفشویی بکو باید چه کنیم؟

در اولین گام باید دقت کنید که ظروف را به طور منظم در ماشین ظرفشویی بدهید؛ طوری که هر کدام را در سبد مربوطه بگذارید تا ظروف به خوبی شسته بشوند. همچنین استفاده از مواد شوینده ای که تاریخ انقضای آن گذشته باشد باعث می‌شود که ظروف به خوبی شسته نشده و لکه های سفیدی روی آنها باقی بماند. این دو عامل باعث می‌شود که ظروف به خوبی شسته نشوند.

یکی دیگر از عوامل این است که حجم زیادی از ظروف را در ماشین ظرفشویی قرار ندهید؛ به این دلیل که در این صورت شروف به خوبی شسته نمی‌شوند و همه کثیف باقی می‌مانند.

محفظه مواد شوینده را باید مشاهده کنید تا به اندازه کافی مواد شستشو ریخته باشید. در صورتیکه به اندازه کافی ماده شستشو نریخته باشید مانع از تمیزی ظروف می‌شود.

پیشنهاد مطالعه :  تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران- تعمیرات ظرفشویی bosch

علت خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی چیست و برای تعمیر ماشین ظرفشویی بکو چه کنیم؟

حتما برایتان پیش آمده که در انتهای شستشوی، ظروف شما به خوبی خشک نشدن و همچنان خیس هستند. اگر ظروف را صحیح داخل ماشین ظرفشویی قرار ندهید در نتیجه در پایان شستشو که عمل خشک شدن انجام می‌شود به خوبی خشک نمی‌شوند. پس باید دقت کنید که ظروف به شکل مناسبی در محفظه قرار بگیرند.

راه حل از بین بردن باقی ماندن لکه های غذا روی ظروف در ماشین ظرفشویی بکو چیست؟

گاهی اوقات اتفاق می افتد که بعد از شستشو لکه هایی را روی آنها مشاهده می کنید که به دلیل مرغوب نبودن ماده شستشو و از همه مهتر کافی نبودن مواد شستشو می‌باشد. داخل محفظه مواد شوینده را مشاهده کنید تا به طور کامل پر شده باشد چون در صورتیکه کم باشد ظروف به خوبی شسته نمی شوند.

علت نشتی آب چیست و راه حل تعمیر ماشین ظرفشویی بکو چیست؟

دور ماشین ظرفشویی واشری جهت آب بندی قرار دارد. در صورتیکه آن واشر خراب باشد آب از دور ماشین ظرفشویی نشتی می‌کند. همچنین ممکن است ایراد از شناور هم باشد. یک شناور در کف ماشین ظرفشویی بکو قرار دارد که وقتی آب پر می شود به حد مورد نظر برسد شناور آن را قطع می کند در صورتیکه شناور خراب باشد آب قطع نشده و باعث نشتی آب خواهد شد.

لیست کدهای خطا ماشین ظرفشویی بکو:

 • علت ارور H2 ماشین ظرفشویی بکو

ماشین ظرفشویی بکو دارای سنسور رطوبت می باشد که در صورتیکه دچار مشکل شده باشد شما این ارور را روی نمایشگر ماشین ظرفشویی مشاهده می‌کنید.

برای رفع کد خطا H2 ماشین ظرفشویی بکو باید سنسور را باز کرده و مورد بررسی قرار دهید. در صورتیکه سوخته بود آن را تعویض و مجدد سر جای خود قرار دهید.

 • کد خطای H3  ماشین ظرفشویی بکو

خراب بودن شیر دایورتر. دایورتر زمانیکه آب به اسپری بالا هدایت می شود را کنترل می‌کند و در صورت خرابی آن این ارور را مشاهده می کنید.

جهت رفع  کد خطا H3  ماشین ظرفشویی بکو شیر دایور را باز کنید و مدار آن را بررسی کنید و همچنین سیم کشی ها هم بررسی کنید تا اتصالی وجود نداشته باشد. اگر مشکل برطرف نشد حتما به تعمیر ماشین ظرفشویی بکو خود اقدام کنید.

 • کد خطای H4 ماشن ظرفشویی بکو

زمانیه ماشین ظرفشویی نتواند سنسور دما را بخواند ایراد از سنسور دما می باشد و همچنین این ارور روی صفحه نمایشگر ماشین ظرفشویی مشاهده می شود.

جهت رفع کد خطا H4 ماشین ظرفشویی بکو ابتدا دسته سیم ها را بررسی کنید. ممکن است قسمتی از سیم دچار اتصالی و یا قطع برق شده باشد که سنسور کار نمی کند و در صورت سالم بودن سیم ها خود سنسور را بررسی کنید ممکن است خراب باشد.

 • کد خطای H5 ماشین ظرفشویی بکو

گاهی وقت ها پیش می آید که آب بی وقفه وارد ماشین ظرفشویی می شود و سیستم توقف کار نمی کند زیرا آب باید به میزان مشخصی وارد ماشین ظرفشویی شود.

جهت رفع کد خطا H5 ماشین ظرفشویی بکو در قسمت ورودی آب ب ماشین ظرفشویی شیر برقی وجود دارد که میزان آب ورودی را کنترل می کند. در صورتیکه این شیر برقی خراب باشد آب بی وقفه وارد ماشین ظرفشویی می شود که باید آن را بررسی کنید.

 • کد خطای H6 ماشن ظرفشویی بکو

زمانی که مشاهده کردید آب وارد ماشین ظرفشویی نمی شود یعنی ماشین ظرفشویی دچار نقص فنی شده است که باید بررسی شود.

جهت رفع کد خطا H6 ماشین ظرفشویی بکو ابتدا لوله های اب ورودی را بررسی کنید تا نشتی و یا ترکیدگی نداشته باشد زیرا در آن صورت آب به داخل ماشین ظرفشویی وارد نمی شود. اگر مشکل برطرف نشد حتما به تعمیر ماشین ظرفشویی بکو خود اقدام کنید.

 • کد خطای H7 ماشن ظرفشویی بکو
پیشنهاد مطالعه :  علت بوی بد ماشین ظرفشویی چیست؟

زمانیکه آب به دمای مورد نظر نرسد این ارور مشاهده می شود که باید بررسی شود.

جهت رفع کد خطا H7 ماشین ظرفشویی بکو در این ارور ایراد از هیتر می باشد که ابتدای دسته سیم ها را بررسی کنید تا اتصالی نداشته باشد بعد هیتر را مورد بررسی قرار دهید.

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

تعمیر ظرفشویی بکو در شمال تهران

فاینال تکنیک این خدمت را ارائه می‌دهد که در محل و حتی در محل کار شما حضور پیدا کرده و ماشین ظرفشویی شما را در کمترین زمان و بهترین کیفیت آن را سرویس و تعمیر کند.

دقت داشته باشید که در استفاده از ماشین ظرفشویی بکو برای طول عمر دستگاه اشتباهات زیر را انجام ندهید تا شاهد بهره وری بالای دستگاه باشید.

از استفاده از هر نوع مواد حلال در داخل ماشين ظرفشويي خودداري فرماييد، زيرا اين مواد باعث انفجار يا آتش‌سوزي خواهند گشت. از پاشيدن آب به داخل ماشین ظرفشویی بپرهيزيد، زيرا اين كار باعث از كار افتادن قسمتهاي الكتريكي و يا برق گرفتگي وسیله خواهد شد که اگر این کار را انجام بدهید شما باید به تعمیر ماشین ظرفشویی بکو خود بپردازید.

از وارد كردن فشار و نشستن بر روي درب ماشین ظرفشویی در هنگامي كه باز است خودداري فرماييد. اين كار باعث تغيير شكل و يا از كار افتادن دستگاه مي‌گردد. از قرار گرفتن پوست بدن در جلوي قسمت تهويه بخار در هنگام كاركرد ماشین ظرفشویی بپرهيزيد زيرا بخارخروجي باعث سوختگي مي‌گردد و به شما آسیب می‌رساند. بطور كلي باز کردن درب ماشین ظرفشویی در حين عملكرد آن توصيه نمي‌گردد.

به طور منظم فیلتر ماشین ظرفشویی خود را کنترل کرده و در صورت جمع شدن مواد زائد، آن را تمیز نمایید. نظافت دائمی دستگاه عمر آن را افزایش داده و از اتلاف انرژی نیز می کاهد. اگر این کار را مدام انجام ندهید بدون شک مجبور به تعمیر ماشین ظرفشویی بکو خود می‌شوید.

سرویس ظرفشویی بکو در کرج

در این بخش می‌خواهیم به برخی از ویژگی های ماشین ظرفشویی بکو اشاره کنیم تا در تعمیر ماشین ظرفشویی بکو خود دچار سردرگمی نشوید.

ماشن ظرفشویی بکو با هدف راحت تر شدن زندگی و زیبا ترشدن آشپزخانه شما طراحی شده است. استاندارد A+++ کمترین میزان مصرف انرژی از مهم ترین ویژگی هایی است که همه ی محصولات بکو خاصه ماشین ظرفشویی بکو آن را دارا هستند. علاوه بر این فناوری هایی در ماشین ظرفشویی بکو طراحی و اجرا شده است که عمر این دستگاه را طولانی تر و نیاز شما را به نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو کمتر می کند.ویژگی هایی مانند:

فن‌آوری GlassShield ماشین ظرفشویی بکو، با داشتن این فناوری از ظروف شیشه ای در مقابل سختی آب که باعث خط و خراش بر روی ظرف میشود مراقبت میکند و عمر ظروف شیشه ای شما را 20 برابر می‌کند. ماشین‌های ظرفشویی بکو با داشتن سیستم فیلتر دوگانه، میزان مصرف آب را تا 6 لیتر کاهش می دهند.

ماشین ظرفشویی بکو این امکان را دارد که نه تنها ظروف شما را بدون کاهش درخشندگی خشک می‌کند بلکه با استفاده از بخار ظروف شما را تا 30 درصد درخشان تر می‌کند. حسکر ضد کثیفی در ماشین ظرفشویی بکو درباره میزان کثیفی ظروف تصمیم گرفته و انتخاب می کند که کدام برنامه شستشو مناسب این میزان کثیفی است.

فاینال تکنیک آماده سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در کرج است که شما می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

قابل ذکر است تمامی تعرفه تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو بر حسب  تعرفه مصوبه خدمات سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی فاینال تکنیک می‌باشد. ما به دنبال تعمیر قطعات و لوازم شما هستیم و به همین علت در اولین گام، تعویض قطعه را انتخاب نمی‌کنیم.

شما می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشکل خود را در میان بگذارید.

 

شماره تماس فاینال تکنیک

شماره تماس فاینال تکنیک

finaltechnic instagram

فرم درخواست تعمیر فاینال تکنیک

درباره محمد رضی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  تصویب  
Notify of
Call Now Buttonارتباط مستقیم با تعمیرکار