Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش یکی از محصولات پرطرفدار این برند در میان ما ایرانیان است، جز محصولاتی است که از هوش مصنوعی و سیستم عامل خاص خودش استفاده می‌کند. اما با وجود تمامی این مسائل ممکن است که ماشین ظرفشویی بوش دچار مشکل شود شما در صدد تعمیر ماشین ظرفشویی بوش خود باشید.

مجموعه فاینال تکنیک با 22 سال سابقه کار در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در تهران و کرج مشغول به کار است، تکنسین ها و متخصصینی که در نمایندگی مجاز تعمیرات بوش (فاینال تکینک) مشغول به کار هستند، دور‌های حرفه‌ای تعمیرات لوازم خانگی را دیده‌اند و طی سال‌ها تجربه ای که کسب کردند به راحتی می‌توانند مشکل ظرفشویی شما را عیب یابی کنند و بدون وارد کردن خسارت بیشتر، کاملا به صورت حرفه ای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش را به اتمام برسانند.

جدا از کار حرفه‌ای که متخصصین فاینال تکنیک ارائه می‌دهد، هزینه تعمیرات لوازم خانگی خود را مناسب دریافت می‌کند و در اسرع وقت برای بررسی و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش به منزل شما مراجعه می‌کنند.

برای ارتباط با کارشناسان مجموعه فاینال تکنیک می‌توانید از سه طریق تماس تلفنی، درخواست فرم تعمیر ماشین ظرفشویی، دایرکت ایسنتاگرام اقدام کنید.

شماره تماس فاینال تکنیک

شماره تماس فاینال تکنیک

فرم درخواست تعمیر فاینال تکنیک

finaltechnic instagram

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

در بازار لوازم خانگی ماشین های ظرفشویی بوش ویژگی هایی مانند قدرت در تمیز کردن، مصرف بهینه انرژی، کم بودن صدا، نداشتن لرزش و… دارد. برای مثال، یکی از ویژگی هایی که شرکت بوش بر روی ماشین های ظرفشویی خود اعمال کرده، ویژگی Zeolite است. زئولایت نام یک سنگ معدنی است و بوش تنها شرکتی است که از این سنگ به مقدار زیادی در ماشین های ظرفشویی خود استفاده کرده است. تکنولوژی های دیگر مانند Aqua Stop، قفل کودک، Vario Speed Plus، Half Load و … از جمله تکنولوژی های مورد استفاده در دستگاه های ماشین ظرفشویی بوش است.

باوجودی که ماشین ظرفشویی بوش دارای چنین امکانات و سیستم عامل پیچیده‌ای است، امکان خراب شدن ان وجود دارد که برای جلوگیری از هرگونه خسارتی برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش با ما تماس بگیرید.

در ادامه برای مشکلات متدوالی که برای ماشین ظرفشویی بوش پیش آمده است را آورده‌ایم و توضیح مختصری نیز داده‌ایم. هدف این بوده است که اطلاعات اندکی درباره مشکلات ماشین ظرفشویی خود داشته باشید تا هنگام بروز آن بهترین عکس العمل را نشان دهید.

مشکلاتی که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی بوش دارید

دلیل کار نکردن دکمه های ماشین ظرفشویی بوش

  1. اول، اطمینان حاصل کنید که صفحه نمایش کار می کند. اگر صفحه نمایش ماشین ظرفشویی کار می کند اما بعضی از دکمه ها به درستی پاسخ نمی دهند، ممکن است نیاز به جایگزین صفحه لمسی و کنترل داشته باشد. (بعضی از تولیدکنندگان صفحه نمایش را به طور جداگانه از صفحه کنترل به فروش می‌رسانند. تولید کنندگان دیگر نیاز به خرید صفحه لمسی و کنترل پنل دارند. اگر شما نمیتوانید صفحه لمسی را به صورت جداگانه جایگزین کنید، صفحه لمسی و کنترل پنل را با هم جایگزین کنید.)
  2. ممکن است ولتاژ به صفحه نمایش نرسد و همین امر باعث شود که کلید های صفحه نمایش کار نکنند، پس قبل از تعویض کنترل پنل و یا صفحه نمایش مطمئن شوید که قطعات انتقال ولتاژ به کنترل پنل و صفحه نمایش همگی سالم هستند.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

دلیل سروصدا کردن ماشین ظرفشویی بوش

  1. پمپ تخلیه را بررسی کنید، یکی از دلایل سروصدا ماشین ظرفشویی کثیفی پمپ تخلیه است. اگر پمپ تخلیه تمیز است و همه مسائل ماشین درست است، پمپ را تعویض کنید.
  2. ماشین ظرفشویی دارای پروانه‌ای است که کار تخلیه جریان آب را از طریق شلنگ تخلیه به مخزن زباله هدایت میکند. اگر پروانه شكسته شود باعث ایجاد سر و صدا میشود.
پیشنهاد مطالعه :  تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در تهران - تعمیرات ظرفشویی kenwood

دلیل روشن نشدن ماشین ظرفشویی بوش

  1. در صورتی که دما بیش از حد بالا بره فیوز حرارتی به کار رفته توی ماشین برق ظرفشور رو قطع میکنه و مانع روشن شدن ماشین ظرفشویی میشه برای تعیین اینکه آیا فیوز حرارتی معیوب است یا نه از یک مولتی متر برای تست فیوز استفاده کنید.
  2. اگر در ماشین باز باشد کلید در جلوگیری میکند از روشن شدن ماشین ظرفشویی، حال ممکن است سوئیچ در خراب شده باشد و با وجود بسته بودن در از روشن شدن ماشین جلوگیری کند. برای تست درستی کلید در از یک مولتی متر استفاده کنین
  3. قفل درب تضمین می کند که درب درب ماشین ظرفشویی بسته شده است. اگر درب به درستی چفت نکنید، کلید درب ممکن است باعث جلوگیری از کارکرد ماشین ظرفشویی شود. اگر قفل درب خراب شود ممکن است به اشتباه باعث روشن نشدن ماشین شود مثل سوئیچ، پس آن را تست کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در غرب تهران

اگر ساکن غرب تهران هستید و از ظرفشویی بوش استفاده میکنید، اصلا نگران مراجعه تکسنین‌ها برای بررسی ماشین ظرفشویی نباشید فاینال تکنیک با داشتن شعب مختلف در سراسر تهران در خدمت شماست. برای بررسی دستگاه و رفع عیب ماشین ظرفشویی بوش خود با ما تماس بگیرید.

یکی از مراحل اصلی، مهم و اولیه تعمیر ماشین ظرفشویی بوش، عیب یابی ظرفشویی بوش است. به طور قطع مرحله مهمی است چراکه اگر عیب یابی ماشین ظرفشویی به درستی صورت بگیرد قطعا تعمیرات آن به صورت کاملا حرفه ای و درست توسط تعمیرکار ظرفشویی برنامه ریزی میشود و پیش میرود.

برای اینکه عیب یابی ماشین ظرفشویی به درستی صورت گیرد نیاز است تا تعمیرکاری که به منزل شما جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش مراجعه می‌کند فردی باتجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی برند بوش باشد و اطلاعات کافی در مورد برنامه پیاده شده در ماشین ظرفشویی بوش داشته باشد.

جدا از اینکه هر دستگاهی ممکن است مشکلات متعددی داشته باشد و عیب یابی توسط تکنسین‌ها صورت بگیرد ماشین ظرفشویی بوش دارای کدهای خطا از پیش تعریف شده است که اگر معنی هریک از آن ها را بدانید یک نوع عیب یابی اصولی و درست خودتان در منزل انجام داده‌اید.

لیست کدهای خطا ماشین ظرفشویی بوش:

کدهای ماشین ظرفشویی بوش

ارور F01/ E01 ماشین ظرفشویی بوش: غالبا این خطا زمانی رخ می‌دهد که المنت سوخته باشد ا ما با این وجود باید سنسور دما مورد بررسی و عیب یابی قرار بگیرد.

ارور E02/F02  ماشین ظرفشویی بوش: این خطا مربوط به عملکرد بد سنسور درجه آب است. معمولا این خطار به صورت متناوب بعد از خطا E01 ایجاد می‌شود.

ارور E03/F03  ماشین ظرفشویی بوش: اگر دستگاه نتواند آب را در یک مدت زمان مشخص خالی کند، این ارور ظاهر می‌شود و عملکرد دستگاه متوقف می‌شود.

ارور E10/F10  ماشین ظرفشویی بوش: بازهم علت بروز ارور E10 المنت هیتر است. بعد از اعلان این خطار شما باید انسداد، گرفتگی، وجود جسم خارجی و رسوبات آهکی را بررسی کنید که در مسیرهای مختلف و لوله ها قرار نگرفته باشد.

ارور E11/F11  ماشین ظرفشویی بوش: این خطا در خصوص نرسیدن برق به سنسور حرارتی رخ می‌دهد. به همین جهت باید یکی یکی موارد زیر را مورد بررسی قرار بدهید:اتصالات سنسور، بررسی سیم کشی از سنسور درجه حرارت به بخش آسیب‌دیده و اتصالات ماژول کنترل،

پیشنهاد مطالعه :  کدهای ماشین ظرفشویی بوش

ارور E12/F12  ماشین ظرفشویی بوش: این خطار در صورتی اعلان می‌شود که گرد و خاک بر روی هیتر قرار بگیرد. دقت کنید که معمولا بعد از تعمیر و یا راه اندازی مجدد خطا  E09  به جای E12 ظاهر می‌شود.

ارور E13/F13  ماشین ظرفشویی بوش: این خطا بدین معنی است که دمای آب بیشتر از 75 درجه است.

ارور E16/F16  ماشین ظرفشویی بوش: اگر ماشین ظرفشویی شما نتواند آب ورودی را قطع کند این خطا ظاهر می‌شود.  غالبا این خطار زمانی رخ می‌دهد که یک جسم خارجی به همراه آب وارد شیر ورودی شده است.

ارور E18/F18  ماشین ظرفشویی بوش: این خطا یعنی سطح آب خیلی پایین است و باید شیر آب را بررسی کنید. و میزان آب را برای ماشین ظرفشویی بوش بررسی کنید

ارور E19/F19 ماشین ظرفشویی بوش: این خطا مربوط به مشکل پیداکردن جا قرصی ماشین ظرفشویی است و نیاز است سیم های اجزای متوقف شده مورد بررسی قرار بگیرد.

ارور E21/F21  ماشین ظرفشویی بوش: این خطا مربوطه به عدم توانایی در تخلیه پمپ است.

ارور E22/F22  ماشین ظرفشویی بوش: این خطا در مورد کثیفی یکی از فیلتر های ماشین ظرفشویی است.

ارور E24/F24  ماشین ظرفشویی بوش: این خطا مربوط به انسداد و یا خمیدگی شلنگ تخلیه است

برای آموزش کامل‌تر ارورها مقاله کدهای خطا ماشین ظرفشویی بوش را مظالعه کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در شمال تهران

ممکن است ماشین ظرفشویی بوش شما با مشکلاتی از جمله تخلیه نکردن آب در پایان هر سیکل شستشو مواجه بوده و یا مشکلات دیگری چون آبگیری بیش از حد، سرریز کردن و نشت آب، سر و صدا و لرزش زیاد و غیره داشته باشد و یا مدت زمان شستشوی ظروف بسیار طولانی شده باشد و حتی به خوبی ظروف شسته نشده و هنوز بر روی آنها لکه های چربی و مواد غذایی باقی مانده باشند. در هر صورت، به کمک متخصصین تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش در فاینال تکنیک، ماشین ظرفشویی خود را در سریعترین زمان ممکن سالم تحویل خواهید گرفت.

فرم درخواست تعمیر فاینال تکنیک

سرویس ماشین ظرفشویی بوش در کرج

یک امر بدیهی است که رسیدگی به هر وسیله‌ای کمک می‌کند تا عمر و طول استفاده از آن وسیله بیشتر شود، از زمان خرید ماشین ظرفشویی بوش اگر نسبت به نگهداری از آن تلاش کنید، در چنیدن سال پس از استفاده دچار مشکلات مختلف نمیشوید و نیاز به تعمیرات مختلف ندارید. یکی از مسائل نگهداری ماشین ظرفشویی بوش، سرویس ماشین ظرفشویی به صورت سالانه و یا شش ماه یک بار وابسته به میزان استفاده شما است.

متخصصین تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی بوش در فاینال تکنیک، برای انجام سرویس جدیدترین مدل های ماشین های ظرفشویی بوش از آموزش های لازم برخوردار بوده و با بررسی موارد متعدد از جمله چک کردن سلامت پمپ تخلیه، شیر برقی، لوله های ظرفشویی، اسپری آبپاش، پنل کنترلی و لاستیک دور درب، از صحت کارکرد اجزای مختلف ماشین ظرفشویی شما اطمینان کسب نموده و با رفع هرگونه ایرادات جزئی از مشکلات آتی دستگاه جلوگیری به عمل می نمایند.

هزینه تعمیر ماشین ماشین ظرفشویی بوش

ظرفشویی بوش جز آن دسته از ظرفشویی‌ها پر طرفداری است که دارای تکنولوژی هوشمند است و مجموعه فاینال تکنیک از با کیفیت ترین قطعات استفاده میکند به همین منظور براورد هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران و کرج را پس از بررسی به وجود آمده و میزان تعمیر و استفاده از قطعات مختلف را انجام می‌دهد.

البته فاینال تکنیک تمام تلاش خود را میکند تا با تعمیر قطعات آسیب دیده میزان هزینه شما را کاهش دهد و در نهایت اگر تعمیر جواب گو نبود با جنس درجه یک قطعه را تعویض کند.

شماره تماس فاینال تکنیک

شماره تماس فاینال تکنیک

درباره محمد رضی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  تصویب  
Notify of
Call Now Buttonارتباط مستقیم با تعمیرکار