Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
تعمیر ماشین ظرفشویی دوو
ماشین های ظرفشویی یکی از مهمترین لوازم برقی موجود در آشپزخانه هاست. این لوازم وقتی موجب دردسر می‌شوند که خراب شوند و نیازمند تعمیر باشند. ما امروز می‌خواهیم در این مقاله به موضوع تعمیر ماشین ظرفشویی دوو بپردازیم تا شاید بخشی از این دردسر و نگرانی شما کم شود.

فاینال تکنیک مجموعه تخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی است که با تجربه 22 ساله خود و داشتن متخصصین و تکنسین‌های درجه یک می‌تواند نگرانی شما را برطرف کند.

فاینال تکنیک، نمایندگی مجاز تعمیرات دوو در تهران و کرج است که با استفاده از تکنولوژی روز، سابقه کاری بالا، دانش و آگاهی از سیستم عامل و هوش مصنوعی ظرفشویی و لوازم خانگی دوو میتواند به راحتی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو شما را به عهده بگیرد.

برای ارتباط با کارشناسان فاینال تکنیک از سه طریق شماره تماس، پر کردن فرم درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی در سایت و دنیال کردن پیج اینستاگرام و دایرکت آن می‌توانید اقدام کنید.

شماره تماس فاینال تکنیک

شماره تماس فاینال تکنیک

فرم درخواست تعمیر فاینال تکنیک

finaltechnic instagram

 

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران توسط خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران در محل عیب یابی و رفع عیب می‌گردد. همچنین برای افزایش آگاهی و رفاه حال شما هزینه تعمیرات، نحوه عیب یابی، علت کدهای خطا و یا ارور و رفع کدخطا را شرح داده ایم تا شما هیچ گونه نگرانی و استرسی نداشته باشید.

اگر قصد تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را دارید مراحل زیر را طی کنید تا وسیله شما بدون هیچگونه آسیب بیشتری تعمیر و سرویس شود.

ابتدا از طریق مراحل ذکر شده با تعمیرگاه و نمایندگی مجاز سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو تماس حاصل فرمایید.

سپس مشکل خود را به صورت کاملا رایگان با اپراتور مطرح کنید. در صورت اینکه مشکل شما با راهنمایی اپراتور برطرف نشد، درخواست تعمیرکار در منزل را بدهید.

از بهترین محصولات دوو می‌توان به ظرفشویی های دوو اشاره کرد. این ظرفشویی ها دارای ویژگی هایی همچون 8 برنامه شستشو ی متفاوت ازجمله برنامه شستشوی سریع برای صرفه جویی در زمان و انرژی می‌باشد. سیستم از بین برنده سختی آب یکی دیگر از ویژگی های ظرفشویی دوو است که آن را از دیگر ظرفشویی ها متفاوت می‌کند. به علاوه 170 محل ویژه قرار گیری ظروف، شستشو با نصف ظرفیت، سیستم خودکار تمیز کننده فیلتر و حجم آب مصرفی با حداقل میزان از دیگر ویژگی های مهم ظرفشویی دوو هستند.

مشکلات متداول ماشین ظرفشویی دوو:

از مزایای استفاده از ماشین ظرفشویی دوو می‌توان به صرفه جویی در مصرف آب اشاره کرد.

برای مثال اگر بخواهیم یک دست ظرف 144 پارچه را با دست بشوییم 85 لیتر آب مصرف می‌شود؛ در حالیکه با استفاده از ماشین ظرفشویی دوو تنها 15 لیتر آب نیاز دارد و قابل ذکر است حتی در برخی از مدلها کمتر از 9 لیتر آب مصرف می‌شود .

در شست شو با ماشین ظرفشویی دوو از آب داغ استفاده می‌شود، بنابراین عمل ضد عفونی نیز تا حدی انجام می‌گیرد و دیگر نباید نگرانی در خصوص کثیف شدن ظروف داشت. به همین علت اگر شما بعد از شستشو ظرف کثیف مشاهده کردید، بدانید که زمان تعمیر ماشین ظرفشویی دوو شما فرا رسیده.

یکی دیگر از مزایا ماشین ظرفشویی دوو استفاده بهینه و مناسب از شوینده ها است. پس که اگر در روند مصرف موادتان متوجه تغیری شدید، حتما با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو و تعمیرکاران ما تماس بگیرید.

پیشنهاد مطالعه :  تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در تهران – تعمیرات ظرفشویی بکو (BEKO)

امکان لب پر شدن ظروف چيني و کريستال شما در شست و شوی دستی  وجود دارد در حاليکه در ماشين ظرفشويي دوو اين امکان به حد صفر می‌رسد. مواد کلره و يا اکسيژنه موجود در پودرها و قرص هاي ماشين ظرفشويی دوو، عمل ضد عفوني ظروف را تکميل مي‌کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

لیست مشکلاتی که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را دارند:

 1. پس از شستشو، ماشین ظرفشویی تمیز نمی کند
 2. آب داخل ماشین ظرفشویی تخلیه نمی شود
 3. دکمه های ماشین ظرفشویی کار نمی کند
 4. چراغ های نمایشگر دستگاه ERROR می دهد
 5. برنامه شستشو نیمه کاره قطع می شود
 6. آب ماشین ظرفشویی نشتی دارد
 7. بدنه ماشین ظرفشویی بسیار داغ می شود
 8. بدنه دستگاه برق دارد
 9. ماشین ظرفشویی روشن نمی شود
 10. شوینده بر روی ظروف باقی می ماند
 11. پودر در محفظه مخصوص باقی می ماند
 12. آب ماشین ظرفشویی پر نمی شود
 13. ماشین ظرفشویی صدای زیاد می دهد
 14. خشک کن دستگاه کار نمی کند

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در غرب تهران:

قطعا وجود ماشین ظرفشویی دوو برای کمک به کمتر شدن حجم کارهای خانه و ایجاد آسایش و فراغت از کار وقت گیر و کلافه کننده شستن ظروف، بسیار مفید و کارآمد است. اما بنابر دلایل مختلف از جمله فرسودگی و استهلاک ناشی از کارکرد متداوم ظرفشویی و یا استفاده های نابجا و مراقبت نکردن از دستگاه، امکان بروز مشکلات مختلف و خرابی و از کار افتادن ظرفشویی دوو نیز وجود دارد.

ممکن است ماشین ظرفشویی دوو شما با مشکلاتی از جمله تخلیه نکردن آب در پایان هر سیکل شستشو مواجه بوده و یا مشکلات دیگری چون آبگیری بیش از حد، سرریز کردن و نشت آب، سر و صدا و لرزش زیاد و غیره داشته باشد و یا مدت زمان شستشوی ظروف بسیار طولانی شده باشد و حتی به خوبی ظروف شسته نشده و هنوز بر روی آنها لکه های چربی و مواد غذایی باقی مانده باشند. در هر صورت، به کمک متخصصین تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در فاینال تک، ماشین ظرفشویی خود را در سریعترین زمان ممکن سالم تحویل خواهید گرفت.

متخصصین تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در فاینال تکنیک با سالها تجربه و دانش تخصصی، با ارائه انواع سرویس های تعمیراتی، جهت رفع هرگونه مشکل ماشین ظرفشویی تان آماده بوده و انجام سرویس و تعمیر تمامی قطعات معیوب ماشین ظرفشویی تان را برعهده می‌گیرند تا در قبال تعویض این قطعات هزینه کمتری را برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو خود بپردازید.

فرم درخواست تعمیر فاینال تکنیک

لیست کدهای خطا ماشین ظرفشویی دوو:

ما در این بخش به شما ارور های ماشین ظرفشویی دوو را معرفی کرده ایم تا با مطالعه و خواندن این کدهای خطا می‌توانید مشکل خود را برطرف کنید. اگر مشکل شما برطرف نشد با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو تماس بگیرید و مشکل را برطرف کنید.

کد خطا E1 ماشین ظرفشویی دوو:

این کد خطا نشان دهنده این است که روند ابگیری ماشین ظرفشویی شما دچار مشکل شده است.

کد خطا E3 ماشین ظرفشویی دوو:

این کد خطا نشان دهنده این است که المنت بیش از زمان تعیین شده در مدار است. اگر قصد تعمیر ماشین ظرفشویی دوو خود را دارید، حتما با ما تماس بگیرید.

کدخطا E4 ماشین ظرفشویی دوو:

این کد خطا نشان دهنده سرریز شدن آب در مخزن وسیله است.

کد خطا E6 ماشین ظرفشویی دوو:

این ارور مربوط به مدار باز ترمیستور NTC است که وجود یک مشکل را اعلان می‌کند.

کد خطا E7 ماشین ظرفشویی دوو:

این ارور مربوط به مدار کوتاه ترمیستورNTC است که وجود یک مشکل را اعلان می‌کند.

کدخطا FE ماشین ظرفشویی دوو:

زمانی خطای FE بروز می‌کند که پمپ تخلیه به طور خودکار عمل می‌کند. در زیر به علل احتمالی که می تواند باعث بروز این مشکل شود اشاره شده است:

 • میزان آب بیش از حد عادی وارد دستگاه شده است
 • در شیر ورودی مشكل ایجاد شده است
پیشنهاد مطالعه :  کدهای ماشین ظرفشویی بوش

کدخطا HE ماشین ظرفشویی دوو:

مدار گرم کن آب آسیب دیده است و ماشین نمی‌تواند آب را گرم کند و یا اینکه آب بیش از حد گرم شده است.

کدخطا LE یا CE ماشین ظرفشویی دوو:

این کدخطا نشانگر این است که موتور دستگاه دچار مشكل شده است.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

تعمیرات ظرفشویی دوو در شمال تهران

اگر شما موارد زیر را رعایت بکنید دیگر نیازمند تعمیر ماشین ظرفشویی دوو خود نیستید. پس با دقت نکات گفته شده را بخوانید.

در اولین گام سعی کنید که ماشین ظرفشویی دوو خود را بیش از حد پر نکنید.

مورد بعدی این است که داخل سینک ظرف شویی، آب گرم را باز کنید تا هر چه سریعتر آب گرم به داخل ماشین ظرفشویی دوو برسد. زیرا فشار آب داخل ماشین خیلی کم بوده و زمان گرم شدن آب به طول می‌انجامد. این کار در فصل سرما برای ظروف چرب توصیه می‌شود.

نکته بعدی این است که بعد از هر 60 بار استفاده از ماشین ظرفشویی بایستی یک جرم گیر مایع را به صورت واژگون داخل ماشین ظرف شویی قرار داده و خالی از ظرف با برنامه ای با دمای بالای 60 درجه روشن کنید.

گاهی واشر دور درب و قسمت لولا را نیز تمیز کنید. یک دستمال لطیف برای اینکار نیاز است تا به راحتی بین درب و لولا بچرخد. اگر این کار را مرتب انجام دهید دیگر لازم نیست که نگران تعمیر ماشین ظرفشویی دوو خود باشید.

اجزای مکانیکی و الکترونیکی ماشین ظرفشویی به تنهایی نمی‌توانند ظروف تمیز را تحویل شما دهند، بنابراین به شوینده ای مناسب نیاز دارید تا به فرایند شستشوی ظرفشویی دوو شما کمک نماید .

3 شوینده برای ظرفشویی دوو شما نیاز هست.قرص ماشین ظرفشویی دوو، نمک ظرفشویی دوو و مایع جلا دهنده ظرفشویی دوو از جمله این مواد شوینده هستند.

سرویس ظرفشویی دوو در کرج

شرکت دوو شرکتی فعال در عرصه تولیدات لوازم خانگی است که آرم تجاری اش تبدیل به یکی از بهترین ها در این زمینه شده است. کیفیت این محصولات به حدی بالاست که فروش آن را به فروشی جهانی مبدل کرده است.

یکی از شاخصه های تولیدات دوو بهره گیری از بهترین و کامل ترین لوازم برای ساخت و طراحی دوو است که هم سخت افزار و هم نرم افزار درجه یکی را برای این محصولات فراهم آورده است. برند طراحی شده برای این محصولات به حدی چشم نواز است که آن را از سایر محصولات مشابه متمایز کرده است.

در ایران هم این برند و محصولات آن برندی مشهور و شناخته شده است که خانواده های ایرانی حداقل چندین دستگاه از لوازم خانگی شان را در منزل دارند و مطابق با آمار همه مصرف کنندگان کمال رضایت را از این برند و لوازم خانگی آن و نحوه کارکرد آنها دارند.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در کرج با دارا بودن مجوز و پروانه کسب از اتحادیه مرتبط و با نیروی کار با تجربه و آموزش دیده آماده ارائه خدمات و تعمیر و نگهداری انواع ظرفشویی دوو است.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

برای دریافت خدمات سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو و دیگر لوازم خانگی این شرکت در تهران و کرج می‌توانید از راه های ارتباطی زیر با مشاورین این نمایندگی تماس حاصل نمایید. دقت داشته باشید در هنگام تماس بطور دقیق تمام جزئیات مشکل ماشین ظرفشویی خود را بیان نمایید تا بتوانند کامل تر شما را راهنمایی نمایند.

با خیال راحت می‌توانید به تعمیرکاران ماشین ظرفشویی دوو، فاینال تکنیک اعتماد کنید.

 

شماره تماس فاینال تکنیک

شماره تماس فاینال تکنیک

فرم درخواست تعمیر فاینال تکنیک

finaltechnic instagram

 

درباره محمد رضی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  تصویب  
Notify of
Call Now Buttonارتباط مستقیم با تعمیرکار