Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

تعمیر ماشین لباسشویی دوو توسط نمایندگی تعمیرات دوو در تهران صورت میگیرد. فاینال تکنیک مرکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی و تعمیرات برند دوو در تهران و کرج است. مجموعه ای است متخصص در زمینه تعمیرات لوازم خانگی با 22 سال سابقه کاری و با داشتن تکنسین‌ها و متخصصین درجه یک که با اصول تعمیرات لوازم خانگی و تعمیر ماشین لباسشویی دوو و … آشنایی کامل دارند به صورتی که به طور کاملا تخصصی آموزش دیده‌اند، باقیمت مناسب و سرعت عمل بالا انجام میشود.

اگر ماشین لباسشویی دوو شما نیاز به تعمیر دارد برای تعمیرات خود با فاینال تکنیک تماس بگیرید تا سریع مشکل شما حل شود.

شماره تماس فاینال تکنیک

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران

لباسشویی دوو مانند هر دستگاه دیگری ممکن است دچار مشکلات مختلفی شود از جمله این مشکلات میتواند:

 • ماشین لباسشویی روشن نمی شود.
 • ماشین لباسشویی دوو روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند.
 • ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌کند و پر از آب شده است.
 • ماشین لباسشویی دوو به شدت می‌لرزد و جابجا می‌شود.
 • درب ماشین لباسشویی درست بسته نمی‌شود.
 • صدای ماشین لباسشویی خیلی زیاد شده است.
 • دیگ ماشین لباسشویی دوو نمی‌چرخد.
 • ماشین لباسشویی آب‌گیری نمی‌کند.
 • ماشین لباسشویی دوو نشتی آب دارد.
 • ماشین لباسشویی دوو ارور یا کد خطا مربوط به خرابی موتور یا برد کنترل را نمایش می‌دهد.
 • و…

تعمیر ماشین لباسشویی دوو

اگر به دلیل مشکلات ذکر شده لباس‌های کثیفتان روی هم تلنبار شده و سردرگم و کلافه به دنبال تعمیرکار مناسب جهت تعمیر لباسشویی دوو خود می‌گردید، کافیست تعمیرات دستگاه خود را به متخصصان نمایندگی لباسشویی دوو،فاینال تکنیک، بسپارید تا با عیب یابی درست و تخصصی و تعمیر قطعات لباسشویی مثل تایمر، برد کنترلی، موتور، پمپ، قفل درب و … مشکل آن را در سریعترین زمان ممکن برطرف کنند.
تعمیرات لباسشویی به خصوص برندهای خارجی مانند تعمیر لباسشویی دوو، به دلیل تکنولوژی به کار رفته در ساخت این دستگاه‌ها از حساسیت ویژه‌ای برخوردار هستند. به طوری که انجام این تعمیرات توسط افراد ناشی می‌تواند هزینه‌ها و خسارات بیشتری را برای شما به بار آورد.به همین منظوز، متخصصین نمایندگی تعمیرات دوو در تهران با سال‌ها تجربه و گذراندن دوره‌های تخصصی، انواع خدمات تعمیراتی را با بالاترین کیفیت و درسریع‌ترین زمان و قیمت مناسب ارائه میدهند.

تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در غرب تهران:

شرکت دوو پس از ورشکستگی در آسیا برایش رخ داد سهام داریش به دست طلبکارانش افتاد . در ژانویه سال ۲۰۱۳ میلادی و در مقابل دریافت ۲۷۰ میلیون دلار، به ” گروه دانگبو (Dongbu Group) ” که یک شرکت بزرگ گنلومرای مستقر در کره جنوبی است، فروخته شد و نام آن، به ” دانگبو دوو الکترونیکس (Dongbu Daewoo Electronics) ” تغییر یافت.

پیشنهاد مطالعه :  کد خطاهای یخچال دوو - ارورهای ساید بای ساید دوو (Daewoo)

پس از آن نمایندگی‌های مختلفی برای خدمات پس از فروش و تعمیرات در تهران و شهرهای مختلف شکل گرفت. یکی از نمایندگی‌های تعمیرات دوو که مرتبط به مجموعه فاینال تکنیک در غرب تهران است پس اگر ساکن غرب تهران هستید نگران تعمیر لوازم خانگی دوو خود نباشید.

و اگر هم نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی دوو خود در غرب تهران دارید با مجموعه فاینال تکنیک تماس بگیرد منتها قبل از درخواست تعمیرکار به منزل بررسی کنید که مشکل لباسشویی شما مرتبط به کدهای خطا ماشین لباسشویی دوو شما نباشد، چراکه بعضی از مشکلات ناشی از کدهای خطا مشکلات ساده‌ای هستند که با کمی مطالعه و مشورت با کارشناسان فاینال تکنیک میتوانید آن‌ها را رفع کنید.

لیست کدهای خطا ماشین لباسشویی دوو:

کدهای خطا ماشین لباسشویی دوو

سه مدل لباسشویی دوو که بسیار پرفروش و به روزتر هستند عبارت‌اند از مدل‌های DWC-ED1232 و  DWD-F1011 و DWC-LU1011 که لیست خطاهای زیر کدهای خطای مشترک بین این سه لباسشویی است.

کدخطا IE در لباسشویی دوو: این ارور مربوطه به خروج و ورود آب می باشد

کدخطا OE درلباسشویی دوو: ارور OE مربوط به مشکل در تخلیه آب می باشد.

ارور UE در ماشین لباسشویی دوو: ارور UE مربوط به نچرخیدن دیگ لباسشویی می باشد.

ارور PFE  در لباسشویی دوو: شلنگ تخلیه آب بیشتر از یک متر است و آب راحت تخلیه نمی شود.

ارور LE در ماشین لباسشویی دوو: بیانگر باز بودن درب می باشد که یا مرتبط به سوئیچ در است و برد الکترونیکی مشکل دارد.

ارور E2 لباسشویی دوو: ارور E2 مربوط به جمع شدن بیش از حد آب در دستگاه می باشد.

ارور E4 ماشین لباسشویی دوو: این ارور بیانگر نشتی آب می باشد. ممکن است آب در لوله تخلیه نشت کند یا لاستیک دور درب دستگاه خراب شده باشد.

ارور E5 لباسشویی دوو: ارور E5 نشان دهنده بالا بودن ولتاژ جریان برق ورودی دستگاه می باشد

ارور E6 لباسشویی دوو: موتور دستگاه یا برد الکترونیکی ممکن است مشکل داشته باشد.

ارور E8 لباسشویی دوو: ارو E8 لباسشویی دوو اشاره به مشکل در موتور دستگاه دارد. ممکن است موتور به صورت صحیح متصل نشده باشد یا سوکت آن از جا در آمده باشد.

ارور E9 ماشین لباسشویی daewoo: نشانگر این است که سنسور تشخیص سطح آب داخل دستگاه خراب شده است.

ارور H2 ماشین لباسشویی دوو: سنسور تشخیص شستن لباس‌ها مشکل دارد.

ارور H4 ماشین لباسشویی دوو: نشان گر این است که سنسور تشخیص آب داغ مشکل دارد.

ارور H5 ماشین لباسشویی دوو: ارور H5 بیانگر خطای سنسور آب می‌باشد.

ارور H6 لباسشویی دوو: هیتر یا المنت دستگاه مشکل دارد که آب خوب گرم نمیشود.

ارور H8 ماشین لباسشویی دوو: زمانی که دستگاه بدون آب باشد و هیتر یا المنت کار کند ارور H8 نمایش داده می شود

پیشنهاد مطالعه :  تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران - تعمیرات لباسشویی سامسونگ

در صورتیکه ارورهایی را مشاهده کردید که نیاز به حضور تعمیرکار دارد و یا کلا مشکلاتی در لباسشویی شما پیش آمد که مربوط به کدهای خطا نبود برای بررسی و تعمیر ماشین لباسشویی دوو خود با ما تماس بگیرید.

سرویس ماشین لباسشویی دوو در کرج

هر دستگاه و وسیله‌ای برای باید در مدت زمان های مختلف بررسی شود، مراقبت از ماشین لباسشویی دوو به افزایش عمرآن  کمک می‌کند. متخصصین فاینال تکنیک با ارائه سرویس ماشین لباسشویی دوو در کرج برای کمک و عمر بیشتر دستگاه به شما کمک می‌کنند. با انجام سرویس های منظم سالانه و یا هر شیش ماه یکبار، می توان هرگونه ایراد جزئی موجود در لباسشویی را قبل از تبدیل شدن به یک مشکل بزرگ و پرخسارت برطرف نمود

سرویس لباسشویی دوو توسط متخصصین لباسشویی فاینال تکنیک، با بهترین کیفیت ممکن انجام میشود. برای سرویس ماشین لباسشویی دوو خود در کرج و تهران با مجموعه فاینال تکنیک تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شمال تهران

ماشین لباسشویی دوو دارای تکنولوژی به روز است، دوو در این محصول خود با استفاده از موتورهای دایرکت درایو و با حذف تسمه و نیز طراحی فوق پیشرفته بدنه دستگاه، میزان ثبات وسیله را افزایش داده و دستگاه بدون لرزش و تولید صدا مراحل شستشو را انجام می‌دهد.

این نوع موتور با لرزش کمتر و تولید سر و صدای بسیار کم یکی از بهترین گزینه‌ها برای استفاده در منزل خود است. بدنه جدید ضد لرزش لباسشویی های دوو با طراحی ویژه دیوارهای جانبی موجب ثبات بیشتر دستگاه و همچنین عملکرد بی صدای لباسشویی در حین کار می‌گردد.

حال اگر این تکنولوژی پیشرفته دچار مشکل شود برای تعمیر ماشین لباسشویی خود در شمال تهران بهترین گزینه فاینال تکنیک است که با 22 سال سابقه کاری میتواند بهترین خدمات تعمیری را ارائه دهد و با سرعت خوب تعمیرات شما انجام شود.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران

محاسبه هزینه تعمیرات لباسشویی دوو به این صورت است که ابتدا باید بررسی دقیق توسط تعمیرکاران حرف ای فاینال تکنیک صورت گیرد سپس تخمین هزینه انجام شود. اما به شما قول میدهیم که هزینه ما مناسب است چراکه متخصصین فاینال تکنیک تمام تلاش خود را میکند که با تعمیرات حرفه ای قطعات آسیب دیده میزان هزینه تعمیر لباسشویی دوو را مناسب کند.

تعمیرکار لباسشویی دوو در تهران

تعمیرکار لباسشویی و هر دستگاه دیگری باید به شدت آموزش دیده و توانمند باشد تا هر مشکلی را ابتدا بتواند به خوبی تشخیص دهد که مرتبط به چیست و سپس تعمیرات آن را انجام دهد.

فاینال تکنیک مجموعه‌ای توانمند در زمینه تعمیرات لوازم خانگی است که با داشتن تعمیرکاران و متخصصان درجه یک شما به راحتی میتوانید تعمیر لباسشویی دوو خود را به ما بسپارید.

درباره محمد رضی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  تصویب  
Notify of
Call Now Buttonارتباط مستقیم با تعمیرکار