تعمیر ماشین ظرفشویی

dishwasher machine repairing

فاینال تکنیک مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی تهران و کرج با سابقه زیاد کاری به راحتی می‌تواند تعمیر ماشین ظرفشویی شما را در به عهده بگیرد و این اطمینان را به شما بدهد تا با تکنسنین‌های متخصص و استفاده از بهترین ابزار و قطعات به تعمیر ماشین ظرفشویی شما بپردازد. فاینال تکنیک نمایندگی تعمیر اکثر برندهای معتبر در زمینه تعمیرات ظرفشویی است. تعمیر ماشین ظرفشویی در منزل و یا در کارگاه تخصصی باتوجه به وضعیت ظرفشویی شما انجام میپذیرد. به ما اعتماد کنید تا با بهترین کیفیت، سرعت بالا و قیمت مناسب تعمیرات لوازم برقی شما انجام گیرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران و کرج

شماره تماس تعمیرکار ماشین ظرفشویی در تهران  02122000541 است.

تعمیر ماشین ظرف شویی

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران - تعمیرات ظرفشویی بوش  (bosch)

تعمیرات ظرفشویی بوش در تهران با قیمت مناسب در منزل توسط تکنسین های متخصص و با 22 سال سابقه کاری

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در تهران - تعمیرات ظرفشویی کنوود  (kenwood)

سرویس ماشین ظرفشویی کنوود در منزل در غرب تهران، شمال تهران و کرج توسط تکنسین‌های متخصص فاینال تکنیک صورت میگیرد.

تعمیر ماشینظرفشویی ایندزیت در تهران - تعمیرات ظرفشویی ایندزیت  (indesit)

تعمیر ظرفشویی ایندزیت در تهران و کرج با 22 سال سابقه کاری و قیمت مناسی تونسط تعمیرکار حرفه ای ماشین ظرفشویی ایندزیت صورت میگیرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران - تعمیرات ظرفشویی الجی  (LG)

تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی در کرج و سرویس ظرفشویی ال جی در غرب تهران توسط مجموعه finaltechnic با 22 سال سابقه کاری

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران - تعمیرات ظرفشویی سامسونگ (samsung)

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در شمال تهران صورت میگیرد- تعمیرکار حرفه‌ای ظرفشویی سامسونگ- تعمیر ظرفشویی سامسونگ با قیمت مناسب

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران - تعمیرات ظرفشویی دوو  (daewoo)

تعمیرات ظرفشویی دوو در تهران با قیمت مناسب در منزل توسط تکنسین های متخصص و با 22 سال سابقه کاری

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در تهران- تعمیران ظرفشویی بکو (beko)

تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو در تهران و کرج با قیمت مناسب - تعمیر ظرفشویی بکو در منزل با استفاده از تکنولوژی روز و 22 سال سابقه کاری

 

نشانه های خراب شدن ماشین ظرفشویی


امروزه ماشین ظرفشویی به دلیل داشتن مشغله‌های کاری افراد خانواده‌ یکی از لوازم خانگی پرکاربرد برای منزل است. مشکل پیدا کردن ماشین ظرفشویی یک امر طبیعی است هرچقدر هم از برندمعتبر و خاصی باشد.
نشانه های خرابی ماشین ظرف شویی: روشن نشدن، چکه کردن آب، صداهای زیاد، عدم تخلیه، خشک نکردن ظرف ها، قفل شدن در ماشین ظرف شویی، ضربه دیدن آن و .... است که به آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی در برخی از مسائل راحت پرداخته ایم.

آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی:

سر و صدا کردن ماشین ظرفشویی:
سر و صدای ماشین ظرفشویی شما می تواند ناشی از پمپ باشد. این پمپ که در پایه داخلی ماشین ظرفشویی قرار دارد، به آب ورودی به بازوهای اسپری فشار می‌آ‌ورد و در بعضی از ماشین‌های ظرفشویی نیز آب کثیف را دور می کند. بخشی وجود دارد که آب را برای شستشو پمپاژ میکند، این محفظه شستشو دارای پروانه و فیلتر است که در دو مدل تعبیه شده است برای بررسی سرو صدا پروانه و فیلتر پمپ را بررسی کنید. 
یکی از دلایل ساده تر صدای ماشین ظرفشویی ، مهر و موم شل یا فرسوده یا یاتاقان روی بازوی شستشو است. نگاهی به حلقه های پلاستیکی که بازوی شستشو را گرفته و مرکزی را که چرخش دارد تشکیل میدهند بندازید اگر فرسوده یا گشاد هستند آنها را تعویض کنید.

تمیز نشدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی:
اگر ظرف ها به اندازه کافی پس از شسته شدن تمیز نباشند یک دلیل آن ممکن است از فشار کم آب در بازوهای اسپری باشد مسیر لوله‌ها و فشار آب را بررسی کنید اگر فشار آب مشکلی نداشت بازوی اسپرس آب و واشر را نیز بررسی کنید تا چربی و مواد غذایی به آن‌ها نچسبیده باشد. یک دلیل دیگر برای تمیز نشدن ظروف که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی خود پیدا میکنید این است که قطعه ای که خرد کننده مواد غذایی باقی مانده بر روی ظروف را به عهده دارد یا کند شده است و یا شکسته است که باعث میشود چربی و مواد غذایی به داخلی لوله ها وارد شود و کثیف باشد.
تمیز نشدن ظروف و باقی ماندن لکه بر روی آن ها دلایل بیشتر دارد مانند استفاده نکردن از جلا دهنده و یا مواد شوینده قوی و حتی کیفیت آب متصل به ماشین ظرفشویی.
برای تعمیر ماشین ظرفشویی با فاینال تکنیک مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی تماس بگیرید.

شماره تماس فاینال تکنیک

روشن نشدن ماشین ظرفشویی:
روشن نشدن ماشین ظرفشویی مانند تمامی مشکلات دیگر این دستگاه دلایل مختلفی دارد اولین و ساده ترین اتفاق که ممکن است باعث روشن نشدن ماشین ظرفشویی شما شود بسته نبودن کامل درب ظرفشویی است، اگر در کاملا بسته و درست بود اتصالات برق و فیوز را چک کنید شاید قطعی داشته باشد و یا سیم کشی به مشکل خورده است، پس از بررسی موارد ذکر شده اگر همه چیز مرتب بود مشکل خود را با ما در میون بگذارید تا تعمیر ماشین ظرفشویی شما به نحو احسنت انجام گیرد. 

مراحل شست و شو ماشین ظرفشویی طولانی است:
 اگر به این مشکل برخوردید مشکل از تایم موتور یا المنت حرارتی است، ابتدا تنظیمات را کامل چک کنید اگر تنظیمات کامل بود و مشکلی نداشت سپس برای بررسی المنت و تایم موتور به مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی مراجعه کنید و مشکل خود را با متخصصین درمیون بگذارید.

ماشین ظرفشویی نشتی دارد:
ابتدا واشر و لوله ها را بررسی کنید ممکن است سوراخ شده باشند و نشتی آب از آن باشد حتی ممکن است بدنه ماشین ظرفشویی شما ضرب دیده باشد و باعث نشتی آب شود، چکه کردن و نشتی کردن ماشین ظرفشویی میتواند به علت پیچ و بست پمپ یا پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی معیوب شده باشد. پیچ و بست را تعویض کنید یا در صورت لزوم، پمپ را تعوض کنید.

 

تعمیر انواع ماشین ظرفشویی


تعمیر تمامی برندهای معتبر و مختلف ماشین های ظرفشویی


نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

تعمیر برندهای مختلف، با توجه به نوع برند انجام می شود. تیم متخصص فاینال تکنیک، برای تعمیر هر برند، گروه خاصی را در نظر گرفته است که تجربه ی کافی در زمینه‌ی تعمیر همان برند را دارند. کارکنان فاینال تک دارای مدارک رسمی از نمایندگی برندهای معتبر از جمله ال جی، سامسونگ، بوش و... می باشند. بنابراین دستگاه به صورت حرفه ای و براساس اصول تعمیر می شود. شما میتوانیدتعمیر ماشین ظرفشویی بوش، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ، تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس و ... خود را با خیال راحت و اعتماد کامل به ما بسپارید و با قیمت مناسب محصول خود را تعمیر شده دریافت کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

آیا ماشین ظرفشویی بوش شما کار نمی کند؟ حتی برندهای قابل اعتماد مانند Bosch مستعد ابتلا به ساییدگی و بلند مدت و یا خرابی قسمت غیرقابل پیش‌بینی هستند. بعضی اوقات مشکل آشکار است. به عنوان مثال یک سوراخ شدن لوله های فرسوده، یا بهم ریختن تنظیمات و حتی باز شدن پیچ و مهره بدنه. اما سایر مشکلات ماشین ظرفشویی بوش چندان مشهود نیست. یک مورد از رایج ترین آنها خرابی دستگاه صابون است. ماشین ظرفشویی بوش دارای سیستم تشخیص الکترونیکی برای عیب یابی انواع نقص‌های مختلف است. با این حال بعضی اوقات  این کدهای خطا می توانند گیج کننده باشند. به همین دلیل اگر با مشکلی رو به رو شدید برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش خود با فاینال تکتنیک، نماینده تعمیر لوازم خانگی تماس بگیرید و با خیال راحت تعمیر ماشین ظرفشویی بوش خود را به ما بسپارید.

شماره تلفن تعمیرکار ماشین ظرفشویی بوش در تهران: 02122000541

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس

الگانس یک برند معتبر ایتالیایی است که برخی از وسایل و لوازم خانگی آن در خانه‌های ما مورد استفاده قرار گرفته است، ماشین ظرفشویی الگانس جز دستگاه‌های معتبر این برند است. اگر شما از ماشین ظرفشویی الگانس استفاده میکنید و دارای مشکل شده است بهتر است برای تعمیر ماشین لباسشویی الگانس خود به نمایندگی مجاز الگالنس مراجعه کنید. نشانه هایی که در ماشین ظرفشویی الگانس خود ممکن است ببیند و نیاز به تعمیر دارد عبارت است از: بعد از اتمام شستشو هنوز ظروف کثیف است، آب داخل ماشین ظرفشویی الگانس تخلیه نمی‌شود، برنامه شستشو نیمه کار می‌ماند ، ماشین ظرفشویی الگانس روشن نمی‌شود ، نشتی آب از زیر ماشین ظرفشویی، داغ شدن غیر طبیعی ماشین ظرفشویی، نمک ماشین در زمان کوتاهی تمام می‌شود و ... تمامی این موارد نشانه‌های هستند که پس از مشاهده آن‌ها برای اینکه خسارت بیشتری به ماشین ظرفشویی شما وارد نشود تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس خود را به مرکز اصلی تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران بسپارید تا با قیمت مناسب تعمیرات ماشین ظرفشویی الگانس شما صورت گیرد.

شماره تلفن تعمیرکار ماشین ظرفشویی الگانس :  02188677182

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

حتما نیاز نیست که لیوانا و ظروف نقره تون همش لکه دار و کدر باشه تا متوجه بشید که ظرفشویی سامسونگ شما  مشکل داره نکته مهم این است که بفهمید چه چیزی اشتباه است و چه چیزی باعث این مشکل شده است. این که آیا ماشین ظرفشویی شما به درستی شروع نمی شود، یا آب سرریز نمی‌شود و ... نمایندگی مجاز تعمیرات سامسونگ اینجاست تا با راهنمایی و بررسی ماشین ظرفشویی سامسونگ شما مشکل را به طور دقیق پیدا کند و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما به خوبی شکل گیرد. دلایل مختلفی ممکن است باعث خراب شدن ماشین ظرفشویی سامسونگ شما گردد، که پیدا کردن دلیل و برطرف کردن ان یکی از حساس ترین و اصولی ترین کارهاست. به همین منظور در انتخاب تعمیرکار و نمایندگی تعمیرات سامسونگ به شدت وسواس به خرج دهید با وجود اینکه سامسونگ جز برندهایی است که در ایران به شدت استفاده میشود اما باز هم آشنایی دقیق با این محصول و برند و تعمیر کارشناسانه آن کاری تخصصی است. فاینال تکنیک با 22 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و تعمیر برند سامسونگ آماده خدمت رسانی و تعمیر ماشین ظرفشویی شما با بهترین امکانات و قیمت مناسب می‌باشد. 

شماره تلفن تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ: 02122000541 

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

مجیک یک برند ایرانی معتبر است که تولید محصولات برقی خانه و آشپزخانه را انجام می‌دهد و در سرتاسر ایران در نمایندگی‌های مختلف آن به فروش میرسد. با این حال مهم نیست ماشین ظرفشویی مجیک و مابقی لوازم برقی مجیک خود را از کجا تهیه میکنید اما اگر به مشکل خوردید و ظرفشویی مجیک شما دارای مشکل شد میتوانید با ما تماس بگیرید و تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک خودتون رو به مرکز مجاز تعمیرات مجیک بسپارید. ممکن است خرابی های مختلفی که در اکثر برندهای ماشین ظرفشویی میفتد برای ماشین ظرفشویی مجیک شما نیز رخ دهد مانند نشتی ماشین ظرفشویی، صدا دادن ماشین ظرفشویی، لکه دار بودن و خوب تمیز نشدن ظروف، آبگیری نکردن ظروف، روشن نشدن و یا خاتمه یافتن و ... در صورت بروز هرکدام از این مشکلات شما با اعتماد به فاینال تکنیک می‌توانید به راحتی  و با خیال راحت تعمیر ماشین ظرفشویی خود را انجام دهید.

شماره تلفن تعمیرکار ماشین ظرفشویی مجیک: 02188677182

پرسش و پاسخ های متدوال در مورد تعمیرات انواع ماشین های ظرفشویی


 1. چرا ماشین ظرفشویی کار نمیکند؟

  کار نکردن ماشین ظرفشویی و یا روشن نشدن ماشین ظرفشویی چند دلیل دارد.
  فیوز حرارتی: اگر دمای ماشین ظرفشویی بالا رود فیوز حرارتی برق را قطع می‌کند اگر فیوز حرارتی ضربه ببیند از کار کردن ماشین ظرفشویی جلوگیری می‌کند. برای تعیین نقص فیوز حرارتی، از یک مولتی متر استفاده کنید. اگر فیوز حرارتی تداوم ندارد آن را تعویض کنید. 
  سویچ در: زمانی که در باز است سوئیچ در از کار کردن ماشین لباسشویی ممناعت میکند اگر سوئیچ درب معیوب باشد سوئیچ حتی از بسته بودن درب جلوگیری می‌کند. برای تعیین اینکه سوئیچ درب سالم است یا نه از یک مولتی متر استفاده کنید و در صورت معیوب بودن آن را تعویض کنید. 
  برد کنترل: بردکنترل اصلی تقریباً برای هر مؤلفه ماشین ظرفشویی ولتاژ و برق تأمین می‌کند. اگر در برد اصلی کنترل مشکلی وجود داشته باشد ، ممکن است ولتاژ به ماشین ظرفشویی ارسال نشود و ماشین ظرفشویی شروع به کار نکند.
  تایمر: تایمر اجازه می‌دهد تا برق در زمان‌های مناسب به قسمت‌های مناسب جریان یابد. اگر تایمر درست کار نمیکند ممکن است ولتاژ را به ماشین ظرفشویی ارسال نکند و این باعث میشود که ماشین ظرفشویی استارت نخورد.

 2. چرا ماشین ظرفشویی آبگیری نمیکند؟

  علت آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی به چند مورد مهم برمیگردد که به صورت مختصر توضیحی درباره آن‌ها آورده‌ایم.
  از کار افتادن شیر برقی ورودی: جریان برق و جریان آب متصل به شیر برقی را چک کنید ممکن است اصلا ماشین ظرفشویی برای آب پر از آب نمیشود و آب را نمیتواند پمپاژ کند. بررسی کنید که سالم باشد.
  نشت آب: نشت آب در داخل خود ماشین ظرفشویی ممکن است علت آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی باشد، در این مواقع سینی داخل ماشین ظرفشویی پر از آب میشود و سوئیچ ضد جریان با پر شدن سینی سطح ظرفشویی باعث میشود تا عمل آبگیری به درستی صورت نگیرد.
  بورد مدار چاپی: این بورد مراحل کار ماشین ظرفشویی را دستور میدهد ممکن است تنظیمات بورد آسیب دیده باشد و عمل آبگیری را از بین برده باشد برای رفع چنین مشکلاتی و تعمیر ماشین ظرفشویی خود با فاینال تکنیک در تماس باشید.

 3. چرا ماشین ظرفشویی آب را تخلیه نمی کند؟

  خرابی پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی یکی از علت های اصلی تخلیه نکردن آب ماشین ظرفشویی می باشد.

 4. چرا ماشین ظرفشویی بوی بد میدهد؟

  گاهی اوقات ماشین ظرفشویی ممکن است بوی ماهی مرده و یا فاسدی غذا را بدهد این مشکل چند دلیل دارد که همگی به نظافت ماشین ظرفشویی مرتبط است. دلیل اول اینکه احتمالا هنگامی که ظروف کثیف را داخل ماشین میچیدید باقی مانده غذاها را تمیز نکردید و فیلتر داخل ماشین ظرفشویی پر از غذای مانده است، دلیل دوم این که شلنگ شست و شو از غذا مسدود و یا پر شده باشد. دلیل سومی که باعث میششود ماشین ظرفشویی بود بد بدهد کثیفی سبدها، لاستیک ها و سینی داخل ماشین ظرفشویی است. تمام موارد عنوان شده را بررسی کنید و بشورید و تمیز کنید اگر بوی بد ماشین ظرفشوی از بین رفت برای تعمیر ماشین ظرفشویی با ما در تماس باشید.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش یکی از محصولات پرطرفدار این برند در میان ما ایرانیان است، جز محصولاتی است که از هوش مصنوعی و سیستم عامل خاص خودش استفاده می‌کند. اما با وجود تمامی این مسائل ممکن است که ماشین ظرفشویی بوش دچار مشکل شود شما در صدد تعمیر ماشین ظرفشویی بوش خود باشید. مجموعه فاینال تکنیک […]

کدهای ماشین ظرفشویی بوش

Bosch Dishwasher codes اگر شما یک مصرف کننده از ماشین های ظرفشویی بوش هستید این مطلب را ازدست ندهید، چون بدون شک با این کدها برخورد خواهید کرد. شرکت بوش برای فهم راحت تر و سریعتر مصرف کننده ها کدهایی برای ماشین ظرفشویی خود تعریف کرده است که با دیدن آنها بر روی صفحه مانیتور […]

دلایل تمیز نشدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی

Reasons for not washing dishes in the dishwasher امروزه ماشین ظرفشویی یکی از پرکارترین و گاهی اوقات یکی از دردسر ترین لوازم خانگی خانه هاست. حتما برای شما پیش آمده که در حین کار ماشین ظرفشویی شما خاموش شود و یا اینکه بعد از فرایند شستشو ظرف ها کثیف باشند. ما می‌خواهیم در این مقاله […]

دلیل بوی بد ماشین ظرفشویی

the smell of dishwasher قطعا شما از آن دسته از افرادی هستین که بوی بد ماشین ظرفشویی شما را اذیت می‌کند. به همین دلیل ما قصد داریم در این مقاله راه های رفع علت بوی بد ماشین ظرفشویی را به شما یاد بدهیم تا بتوانید در منزل با کمترین هزینه ماشین ظرفشویی خود را تعمیر […]

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

اگر از ماشین ظرفشویی ال جی استفاده میکنید و ظرفشویی شما دچار مشکل شده است برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی نگران نباشید، چون به وجود آمدن مشکلات مختلف در دستگاه‌های لوازم خانگی امری طبیعی است و قسمت مهم و نگران کننده آن، نحوه تعمیرات و تشخیص درست مشکل ماشین ظرفشویی و تعمیر آن است. […]

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

 بعد از ساخت ماشین ظرفشویی بکو، به عنوان یکی از بهترین لوازم خانگی که تولید شده، تعمیر ماشین ظرفشویی بکو درست و متناسب با استانداردهای روز دنیا به عنوان یکی از مهمترین دغدغه های مصرف کنندگان قرار گرفت. بکو به عنوان یکی از مراکز تولید بهترین ماشین های ظرفشویی جهان، توانسته است از ماشین های […]

تعمیر ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ظرفشویی سامسونگ به مراتب کار راحتی نیست و فقط توسط یک تکنسین درجه یک و باتجربه باید انجام شود چون با تشخیص غلط مشکل ماشین ظرفشویی سامسونگ و تعمیرات اشتباه؛ خسارت بیشتری ممکن است به این دستگاه وارد شود. فاینال تکنیک در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در تهران و کرج و به عنوان “نمایندگی […]

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

ماشین های ظرفشویی یکی از مهمترین لوازم برقی موجود در آشپزخانه هاست. این لوازم وقتی موجب دردسر می‌شوند که خراب شوند و نیازمند تعمیر باشند. ما امروز می‌خواهیم در این مقاله به موضوع تعمیر ماشین ظرفشویی دوو بپردازیم تا شاید بخشی از این دردسر و نگرانی شما کم شود. فاینال تکنیک مجموعه تخصصی در زمینه […]

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود تهران و کرج توسط مجموعه فاینال تکنیک، مجموعه‌ای با 22 سال سابقه کار در زمینه تعمیرات لوازم خانگی انجام می‌شود. فاینال تکنیک مجموعه‌ای است که با داشتن متخصصین و تکنسین‌های کارآزموده و حرفه‌ای توانسته است با تعمیرات درست و دقیق خود رضایت مشتریان خود در زمینه تعمیرات محصولات کنوود و … […]

Call Now Buttonارتباط مستقیم با تعمیرکار