Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

به عنوان نمایندگی تعمیرات ال جی در این مقاله به تمام سوالات شما در خصوص کد خطاهای ماشین لباسشویی ال جی پاسخ خواهیم داد. پس اگر از لوازم خانگی این شرکت استفاده می کنید، مطالعه این مقاله کمک می کند، تا نکات لازم در خصوص ارورهای ماشین لباسشویی LG و نحوه رفع آن را یاد بگیرید. در مقاله های گذشته در خصوص تعمیر لوازم خانگی شرکت های ایندزیت، سامسونگ، پاکشوما، امرسان و … توضیح داده‌ایم.

کدهای ماشین لباسشویی ال جی

کد خطاها و ارورهایی برای لباسشویی ال جی از سمت سازنده این دستگاه مشخص شده است. در این مقاله در خصوص ” ارورهای ماشین لباسشویی ال جی “ صحبت خواهیم کرد.

لیست کد خطاها و ارورهای لباسشوی ال جی

کد خطا IE لباسشویی ال جی:

این کد خطا نشان دهنده وجود مشکل در هنگام ورود آب به ماشین لباسشویی است. به شکلی که ماشین لباسشویی از آب پر نمی‌شود. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که شیر ورودی آب دچار مشکل شده باشد و یا ماشین لباسشویی در آب و هوای یخبندان و یا خیلی سرد قرار گرفته باشد. به همین دلیل لوله یخ زده و یا مسدود می‌شود.

برای حل این مشکل می‌توانید دمای محیط را افزایش دهید تا یخ ذوب شود و آب در جریان قرار بگیرد. و یا می‌توانید موارد زیر را بررسی کنید:

  1. آیا شیرهای آب بسته هستند؟

اگر شیر آب سرد و گرم تا نصفه باز باشند کد خطا یا  ارورIE  ظاهر می‌شود. در اینجا شما باید در دو لوله شیر را باز کنید.

  1. آیا شلنگ آسیب دیده است؟

اگر لوله دچار آسیب دیدگی شده باشد، پیشنهاد می‌شود تعویض کنید ولی اگر شلنگ گره خورده است، گره را باز کنید!

  1. بسته شدن فیلترهای ماشین لباسشویی

برای حل این مشکل باید فیلترها را تعویض کنید. برای تعویض ابتدا شیرهای متصل به ماشین لباسشویی و اصلی خانه را ببندید. سپس فیلتر ها را از نظر تمیزی بررسی کنید. ممکن است املاح و مواد موجود در آب و یا لباس ها فیلترها را مسدود  کره باشد. سپس فیلتر را جدا کرده تمیز کنید یا با فیلتر جدید تعویضش کنید.

اگر باتوجه به این مسائل مشکلات لباسشویی ال جی رفع نشد و شما هم چنان ارورهای ماشین لباسشویی ال جی را بر روی دستگاه خود مشاهده کردید میتوانید برای رفع آن به نمایندگی تعمیرات ال جی، فاینال تکنیک، تماس بگیرید و با قیمت مناسب و سرعت بالا مشکل خود را برطرف کنید.

پیشنهاد مطالعه :  تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران - تعمیرات ظرفشویی ال جی (lg)

 

شماره تماس فاینال تکنیک

ارور یا کد خطا OE لباسشویی ال جی:

این کد بخاطر عدم تخلیه آب دستگاه است، هرچند این عدم تخلیه آب به مدت 13 دقیقه است و نه بیشتر. برای رفع “کد خطا OE لباسشویی ال جی” شما باید شلنگ تخلیه را چک کنید. به همین منظور اول ماشین لباسشویی را جلو بکشید تا از دیوار فاصله بگیرد سپس شلنگ تخلیه را چک کنید.

ممکن است شلنگ تخلیه خم شده باشد. خم را باز کنید و دکمه “فقط چرخش” را فعال کنید. برای اطمینان از حل مشکل SPIN ONLY را اجرا کنید. برای اجرا “فقط چرخش” دکمه پاور را فشار دهید، کلید SPECIAL USE را فشار دهید و تا زمانی که گزینه SPIN ONLY انتخاب شود آن‌ را نگه دارید.

به شما پیشنهاد میکنیم اگر چنانچه کد خطا لباسشویی ال‌ جی را بر روی دستگاه خود مشاهده کردید و آگاهی و تخصص کافی را نداشتید حتما با مرکز تخصصی فاینال تکنیک برای رفع ارورهای لباسشویی ال جی خود تماس بگیرید.

کد خطا UE  لباسشویی ال جی:

این کد خطا نشان دهنده تلاش دستگاه برای متعادل کردن مخزن است. بالانس در ماشین لباسشویی با 3 بار شستن و آبگیری لباس‌ها انجام می‌شود. اگر بعد از سه بار امتحان بازهم مخزن بالانس نشد ارور UE ظاهر می‌شود.

برای حل این مشکل باید مراحل برنامه “فقط چرخش” و آبگیری را بدون اینکه لباسی در ماشین لباسشویی باشد مجددا اجرا کنید. شما ابتدا باید ماشین لباسشویی را کاملا خالی کنید. سپس دستگاه را روشن و برنامه چرخش و آبگیری را به مدت 20 دقیقه اجرا کنید. اگر  بعد 20 دقیقه “کدخطا UE ماشین لباسشویی ال جی” شما برطرف نشد، با متخصصین ما تماس بگیرید.

فاینال تکنیک مرکز تخصصی تعمیرات لوازم منزل و نمایندگی تعمیرات ال جی در زمینه لوازم خانگی می‌باشد با اطمینان کامل تعمیرات وسایل خود را به ما بسپارید.

ماشین لباسشویی ال جی

ارور یا کد خطا E6 لباسشویی ال جی:

این کد خطا در خصوص گیر کردن جسم خارجی سخت در بین پالسر و محفظه ماشین لباس شویی اعلام می‌شود.

برای رفع کد خطا E6 ماشین لباسشویی LG  ابتدا  تمام لباس ها را از لباسشویی خارج کنید. سپس کف مخزن را چک کنید سپس محل اتصال محفظه ماشین و پالسر را چک کنید تا ببینید مواردی مانند سکه، زیپ، یا گیره کاغذ گیر نکرده باشد. اگر جسمی پیدا کردید حتما آن‌ را با انبر خارج کنید. در صورت چک کردن موارد بالا و مشاهده دوباره کد خطاهای لباسشویی ال جی با متخصصین ما تماس بگیرید.

شماره تماس فاینال تکنیک

 

کد خطا CL  ماشین لباسشویی ال جی:

CL یک پیام خطا نیست! بلکه قفل کودک است. یعنی برای کودکان کنترل پنل غیرفعال خواهد بود و کودک شما نمی‌تواند در تنظیمات تغیری ایجاد بکند. برای غیر فعال کردن قفل کودک دکمه قفل کودک را فشار دهید و 3 ثانیه نگه دارید.

ارور یا کد خطا DE لباسشویی ال جی:

این کد خطا نشان دهنده باز بودن درب وسیله است. برای حل این مشکل هم یک بار درب را باز و بسته کنید.

پیشنهاد مطالعه :  تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی - تعمیر یخچال فریز ال جی (LG)

کد خطا PE در ماشین لباسشویی ال جی:

این کد خطا نشان دهنده این است که آب بالاتر از سطح مجاز قرار گرفته است.برای “رفع ارور PE در لباسشویی ال جی” باید میکروسوییچ و سنسور حساس به فشار سطح آب را چک کنید.

ارور LE لباسشویی ال جی:

این کد خطا نشانگر قفل شدن موتور دستگاه است. برای رفع عیب راهی جز بازکردن بررسی و تعمیر موتور ندارید. برای رفع ارورهای ماشین لباسشویی ال جی مرتبط به موتور ماشین لطفا بدون هیچ کاری با تعمیرکار متخصص لباسشویی تماس بگیرید و مشکل را به آن ها بسپارید، شماره تماس تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی 02122000541 میباشد.

کد خطا PF لباسشویی ال جی:

این کد خطا نشان دهنده وجود خطایی در سیستم برق رسانی است . برای رفع عیب خطا PF لباسشویی ال جی دستگاه باید برد کنترل الکترونیکی را چک کنید. اگر حس میکنید اگاهی نسبت به این مسئله ندارید رفع ارورهای ماشین لباسشویی ال جی خود را به فاینال تکنیک بسپارید.

ارور TE ماشین لباسشویی ال جی:

این کد خطا نشانگر این است که دمای آب بیش از اندازه استاندارد بالا است، ابتدا دمای آب متصل به دستگاه را چک کنید اگر دما درست بود  برای رفع خطا ماشین لباسشویی ال جی باید ترموستات وسیله بررسی و تعمیر شود.

کد خطا EE لباسشویی ال جی:

این ارور ماشین لباسشویی نشانگر بروز خطا در برد است.برای رفع این مشکل باید برد بوسیله تکنسین کنترل و بررسی شود.

ارور DCE لباسشویی LG:

این کد خطا نشانگر وجود ولتاژ بالا در مدار دستگاه است.برای حل این مشکل علاوه بر چک کردن برق منزل، باید برد و دستگاه چک شود. این کار باید بوسیله متخصص انجام بگیرد.

کد خطا FE ماشین لباسشویی ال جی:

این کد خطا نشانگر وجود اشکال در هیدروستات دستگاه می‌باشد. برای حل این خرابی باید مقدار مقاومت هیدروستات بررسی شود. ممکن است برد خراب شده باشد که در این صورت باید ماشین لباسشویی بوسیله تکنیسین بررسی شود.

ارور CE لباسشویی ال جی:

این کد خطا نشانگر خرابی در تاخو دستگاه می‌باشد. برای حل این مشکل باید مقدار مقاومت تاخو چک شود که باید 7 تا 11 اهم باشد. این کار باید بوسیله متخصص انجام بگیرد.

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی – LG

در صورتی که وقت کافی برای بررسی کد خطاهای لباسشویی ال جی و یا هر وسیله دیگر از این برند را ندارید، اصلا نگران نباشید. با متخصصین ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن وسیله شما تعمیر شود. فاینال تکنیک، مرکز اصلی و نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران و کرج است که با 22 سابقه کار و متخصصین ماهر و توانمند آماده خدمت رسانی به شما است.

شما می‌توانید جهت مطلع شدن از آخرین محصولات شرکت ال جی وارد سایت ال جی شوید. و برای تعمیر لباسشویی ال جی خود با ما تماس بگیرید.

شماره تماس فاینال تکنیک

درباره محمد رضی زاده

11
دیدگاه بگذارید

avatar
9 رشته نظرات
2 رشته پاسخ ها
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
محمد رضی زادهمحمد حسینمحمد حسینذاهدیزهرا Recent comment authors
  تصویب  
Notify of
فاطمه بیات
مهمان

سلام
ماشین لباسشویی من ال جی کد خطا EE داد و وسط شستشو متوقف شد. حالا اگر برد ماشین خرابه.. هزینه تعویض یا تعمیرش چند میشه؟

شبنم
مهمان

سلام لباس شویی من به مشکل خورده ، کد خطا FE میده چطوری درستش کنم ؟

زهرا
مهمان

از کجا بفهمیم وقتی لباس شویی خراب میشه چه اروری داره ؟؟؟

ذاهدی
مهمان

خیلی خوب بود توضیحات ممنونم موفق باشید

محمد حسین
مهمان

سلام ارور IE ماشین لباسشویی ال جی پیش بیاد شما می تونید تعمیر کنید؟

محمد حسین
مهمان

سلام ارور IE ماشین لباسشویی ال جی پیش بیاد شما می تونید تعمیر کنید؟

محمد حسین
مهمان

خسته نباشید
کد خطا EE ال جی بخاد تعمیر بشه چقدر هزینه ش میشه؟ شما تهرانید؟

Call Now Buttonارتباط مستقیم با تعمیرکار