Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود تهران و کرج توسط مجموعه فاینال تکنیک، مجموعه‌ای با 22 سال سابقه کار در زمینه تعمیرات لوازم خانگی انجام می‌شود. فاینال تکنیک مجموعه‌ای است که با داشتن متخصصین و تکنسین‌های کارآزموده و حرفه‌ای توانسته است با تعمیرات درست و دقیق خود رضایت مشتریان خود در زمینه تعمیرات محصولات کنوود و … کسب کند.

اگر ساکن تهران و کرج هستید و ماشین ظرفشویی شما دچار مشکل شده است، می‌توانید به متخصصین فاینال تکنیک اعتماد کنید. کنوود یک برند ژاپنی است که محصولات تولیدی آن به شدت دارای سیستم پیچیده و حساس هستند به همین منظور اگر دستگاه شما دچار مشکل شد برای تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود حتما با نمایندگی مجاز تعمیرات کنوود در تهران تماس بگیرید. چراکه تعمیر دستگاه‌های مختلف توسط افراد ناشی کاملا کار غیرعاقلانه است و ممکن است آسیب بیشتری به دستگاه شما وارد شود.

برای ارتباط با کارشناسان ما از سه طریق تماس تلفنی، پر کردن فرم درخواست تعمیر و دایرکت ایسنتاگرام می‌توانید اقدام کنید.

شماره تماس فاینال تکنیک

فرم درخواست تعمیر فاینال تکنیک

finaltechnic instagram

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

همان طور که گقته شد کنوود یک برند الکترونیکی ژاپنی است که در سال 1936 فعالیت خود را در زمینه فروش، نصب و تعمیر تلویزیون و رادیو شروع کرد. اکنون کنوود تبدیل به یک شرکت فعال در زمینه تولید لوازم و تجهیزات صوتی و خانگی شده است. کنوود یک توسعه دهنده و تولید کننده تجهیزات الکترونیکی مصرفی و تجهیزات ارتباطی می باشد. همچنین کنوود مشهور به آوردن لوازم جدید و مهم به بازار لوازم الکترونیکی مصرفی می‌باشد. یکی از محصولات مرغوب این برند ماشین ظرفشویی است که طرفدارهای قابل توجهی در ایران دارد.

باوجود اعتبار خوب و قوی‌ای که این برند دارد ممکن است باز هم محصولات آن به دلایل مختلفی دچار مشکل شوند، در ادامه با مشکلات مختلفی که ممکن است برای ماشین ظرفشویی پیش بیاید توضیحات مختصری آورده‌ایم. تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود امری مهم است، برای آشنایی با مشکلات و نحوه تعمیر ادامه مطالب را بخوانید.

مشکلاتی که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود دارید

ماشین های ظرفشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلفی ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی نیز می‌باشند. ماشین های ظرفشویی که توسط شرکت کنوود تولید شده‌اند، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردار می‌باشند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های ظرفشویی کنوود به وجود آید و نیازمند تماس با نمایندگی تعمیرات  KENWOOD است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ماشین ظرفشویی کنوود سروصدای زیادی تولید می‌کند: ممکن است ماشین ظرفشویی در هنگام کار کردن به دلیل مشکل در بلبرینگ‌ها و یا بازو‌های آبپاش، سر و صدای زیادی ایجاد کند و به منظور برطرف شدن این مشکل باید دستگاه به طور تخصصی تعمیر شود.

ماشین ظرفشویی کنوود آبگیری نمیکند: این مشکل می‌تواند به دلیل خراب شدن شیر برقی و اتصالات آن و یا وجود مشکل در برد الکتریکی دستگاه به وجود آید و برای رفع آن لازم است که تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود انجام گرفته و قطعات دارای مشکل تعویض شوند.

آب از ماشین ظرفشویی کنوود سرریز می‌شود: اگر قطعات فنی مربوط به ورودی و خروجی های آب، پمپ تخلیه و برد الکتریکی دستگاه مشکل داشته باشد، سبب می شود که میزان آب دستگاه بیش از حد افزایش یافته یا آب به سرعت از داخل دستگاه تخلیه نشود و سرریز شود. برای برطرف کردن این مشکل باید قطعات مربوطه چک شود و در صورت وجود مشکل، تعمیرکار حرفه‌ای تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود را برعهده گیرد.

ماشین ظرفشویی کنوود ظرف‌ها را تمیز نمی‌کند: یکی از دلایل این مشکل مسدود شدن بازوهای آب پاش است که توصیه می شود قبل از قراردادن ظرف‌ها در آن به کمک مواد شوینده به تنهایی، ماشین را به کار انداخته تا کثیفی‌ها از بین بروند. کم بودن فشار بازوهای آب پاش و همچنین پوسیده شدن آن‌ها از دیگر دلایل تمیز نشدن ظرف‌ها هستند و در این زمینه پیشنهاد می‌شود که با کارشناسان فاینال تکنیک تماس بگیرید تا تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود شما به بهترین شکل ممکن انجام شود.

پیشنهاد مطالعه :  علت بوی بد ماشین ظرفشویی چیست؟

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

 

ماشین ظرفشویی کنوود آب را تخلیه نمی‌کند: این مشکل ممکن است به دلیل خراب شدن پمپ تخلیه یا انسداد شیلنگ های خروجی آب به وجود بیاید و لازم است که پمپ یا شیلنگ‌های تخلیه تعویض شوند که این کار باید توسط یک تعمیرکار ظرفشویی کنوود انجام شود.

اگر ماشین ظرفشویی شما دچار مشکلات مختلفی از جمله مواردی که عنوان کردیم شده است، برای تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود خود میتوانید به فاینال تکنیک اعتماد کنید و برای مشاوره رایگان تلفنی با شماره زیر تماس بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در غرب تهران

بعضی از مشکلاتی که ممکن است برای ماشین ظرفشویی کنوود شما پیش بیاید را عنوان کردیم تا به هنگام بروز مشکل آگاهی لازم از دلیل مشکلات و اقداماتی که باید انجام دهید را داشته باشید.

جدا از نشانه‌ها و مشکلات عنوان شده، ماشین ظرفشویی کنوود با داشتن سیستم هوشمند و پیچیده‌ خود این امکان را فراهم کرده است تا در صورت بروز هرگونه خطایی در ماشین ظرفشویی مناسب با آن یکسری کدهای تعریف شده مشخصی را در مانیتور ماشین ظرفشویی به نمایش درآورد. توضیحات کدهای خطایی که از طرف شرکت برای ماشین ظرفشویی کنوود تعریف شده است به زبان اصلی در دفترچه راهنما آمده است که با ترجمه آن‌ها توضیحات مهم و مختصری را برای آشنایی شما با معنای کدهای خطا ماشین ظرفشویی کنوود آورده‌ایم.

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

کدخطای F1 ماشین ظرفشویی کنوود:

نشانه تجمع بیش از اندازه آب و سرریز شدن آن است که دلایل آن احتمالا از طرف درب یا شیلنگ آب نشتی رخ داده و یا از مواد شوینده مناسب استفاده نشده است و یا کشوی پایینی را خارج و با استفاده از دستمال آب موجود را خالی کنید. سپس زمان دهید تا سنسور موجود خشک شده و ریست گردد.

کدخطای F2 ماشین ظرفشویی کنوود:

این کدخطا نشان گر خارج نشدن آب از ماشین ظرفشویی می‌باشد برای برطرف کردن آن میتوانید یکی از راه حل‌های زیر را پیش بگیرید.

  •  لوله آب خروجی را بررسی نمایید که تا خوردگی نداشته باشد.
  • ممکن است فیلترهای ظرفشویی مسدود شده باشد.
  • ظرفشویی خود را خاموش و روشن نمایید و برنامه‌ای که کنسل شده است را فعال نمایید.
  • در صورت تکرار شدن این خطا میتواند علت آن از سوختگی موتور تخلیه باشد ممکن است خرابی از مدار برد اصلی دستگاه باشد.
  • درنهایت برای تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود خود با فاینال تکنیک تماس بگیرید.

کدخطای F3 ماشین ظرفشویی کنوود:

این کدخطا مربوط است به مسیر آب ورودی دستگاه که ممکن است از خرابی اکوا استاپ مقدار مقاومت یا خرابی مدار برد الکترونیک باشد.

کدخطای F5 ماشین ظرفشویی کنوود:

این خطا کافی نبودن آب داخل دستگاه را نشان ‌می‌دهد برای چک کردن این مشکل ابتدا مطئن شوید که شیر آب تا آخر باز است اگر درست بود امکان دارد که مدار دستگاه خراب شده باشد برای رفع کدخطا و تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود بهتر است با مجموعه فاینال تکنیک تماس بگیرید.

کدخطای F6 ماشین ظرفشویی کنوود:

کدخطا F6 مربوط به سنسور گرمایی دستگاه است این مشکل از خرابی سنسور دمای ظرفشویی می‌باشد مقدار اهم سنسور گرمایی بررسی شود در صورت لزوم تعویض شود در صورت سالم بودن ممکن است مدار برد الکترونیک آسیب دیده باشد، برای بررسی و تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود خود با ما در تماس باشید.

کدخطای F7 ماشین ظرفشویی کنوود:

بالا بودن دما (دمای درون ظرفشویی بالاست) که باید سنسور دما و مدار برد دستگاه چک شود

پیشنهاد مطالعه :  تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در تهران – تعمیرات ظرفشویی بکو (BEKO)

کدخطای F8 ماشین ظرفشویی کنوود:

این کدخطا نشان گر خطا در گرم کننده آب دستگاه است که ممکن است هیتر (المنت) و یا مدار برد الکترونیک آسیب دیده باشند.

کدخطای F9 ماشین ظرفشویی کنوود:

نقص در محل قرارگیری دستگاهاست که ممکن است فاصله با اجسام دیگر استاندارد نباشد.

با کدهای خطا ماشین ظرفشویی کنوود آشنا شدید، برای برطرف کردن مشکلات مختلف، رفع کدهای مختلف و تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود خود در غرب تهران و با تماس بگیرید.

فرم درخواست تعمیر فاینال تکنیک

سرویس ماشین ظرفشویی کنوود در کرج

یک امر بدیهی است که رسیدگی به هر وسیله‌ای کمک می‌کند تا عمر و طول استفاده از آن وسیله بیشتر شود، از زمان خرید ماشین ظرفشویی کنوود اگر نسبت به نگهداری از آن تلاش کنید، در چنیدن سال پس از استفاده دچار مشکلات مختلف نمیشوید و نیاز به تعمیرات مختلف ندارید. یکی از مسائل نگهداری ماشین ظرفشویی کنوود، سرویس ماشین ظرفشویی به صورت سالانه و یا شش ماه یک بار وابسته به میزان استفاده شما است.

متخصصین تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی کنوود در فاینال تکنیک، برای انجام سرویس جدیدترین مدل‌های ماشین های ظرفشویی کنوود از آموزش‌های لازم برخوردار بوده و با بررسی موارد متعدد از جمله چک کردن سلامت پمپ تخلیه، شیر برقی، لوله های ظرفشویی، اسپری آبپاش، پنل کنترلی و لاستیک دور درب، از صحت کارکرد اجزای مختلف ماشین ظرفشویی شما اطمینان کسب نموده و با رفع هرگونه ایرادات جزئی از مشکلات آتی دستگاه جلوگیری به عمل می نمایند.

برای سرویس ماشین ظرفشویی کنوود با مجموعه فاینال تکنیک تماس بگیرید تا به صورت سالانه و یا هر شش ماه یکبار با توجه به نوع استفاده شما برای جلوگیری از خسارت بیشتر به دستگاه شما سرویس ظرفشویی کنوود شما را برعهده بگیرند.

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در شمال تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

شرکت کنوود یک شرکت الکترونیکی ژاپنی است که قابلیت تولید انواع لوازم برقی از جمله تلویزیون، کولر، رادیو و … را دارد. دفتر مرکزی شرکت کنوود واقع در شهر توکیو ژاپن بوده و تولید لوازم برقی را با امکانات انگلستان، چین و ایتالیا انجام می دهد. هدف اولیه ی شرکت کنوود بازاریابی محوری و تولید کالای باکیفیت همراه با نوآوری بوده و اولین محصول تولیدی توسط این شرکت، تستری با امکان برگرداندن نان تست بود.

کنث وود در سال ۱۹۴۷ در جنوب لندن و در پارکینگ خود پایه گذار شرکت کنوود بوده و بعدها با تولید لوازم صوتی پیشرفت عظیمی در این برند مشاهده شد به گونه ای که امروزه حدود ۷۵ % از محصولات شرکت کنوود صادر می شود.در دهه ی ۱۹۵۰ شرکت کنوود به دلیل تولید محصولات باکیفیت و مطمئن شهرت یافت و تولیدات خود را بیش از پیش رونق بخشید. کمپانی کنوود در سال ۱۹۶۰ به منظور تولید گسترده ی محصولات، به مجموعه ی بزرگتری نقل مکان کرد و به موفقیت های بین المللی دست یافت. کمپانی ذکر شده از سال ۱۹۹۳ شروع با تولید محصولات بخار کرده و به جهت سرمایه گذاری و تولید گسترده ی محصولات به تیم De longhi پیوست.

اگر مشکلاتی برای محصولاتی دارای چنین قدمتی پیش بیاید باید خیلی مراقب باشید که به دست تعمیرکاران در نمایندگی مجاز تعیمرات کنوود بسپارید.

شماره تماس فاینال تکنیک

شماره تماس فاینال تکنیک

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

ظرفشویی کنوود جز آن دسته از ظرفشویی‌ها پر طرفداری است که دارای تکنولوژی هوشمند است و مجموعه فاینال تکنیک از با کیفیت ترین قطعات استفاده میکند به همین منظور براورد هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در تهران و کرج را پس از بررسی به وجود آمده و میزان تعمیر و استفاده از قطعات مختلف را انجام می‌دهد.

البته فاینال تکنیک تمام تلاش خود را میکند تا با تعمیر قطعات آسیب دیده میزان هزینه شما را کاهش دهد و در نهایت اگر تعمیر جواب گو نبود با جنس درجه یک قطعه را تعویض کند.

 

 

درباره محمد رضی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  تصویب  
Notify of
Call Now Buttonارتباط مستقیم با تعمیرکار