اروزهای یخچال کنوود

Kenwood refrigerator errors code

شما با دانستن ارورهای یخچال ساید بای ساید کنوود و استفاده از آن‌ها هنگام خرابی یخچال خود می‌توانید بدون مشکلی به استفاده از این وسیله بپردازید.

فاینال تکنیک قصد دارد در این مطلب برای شما از ارورهای یخچال سای بای ساید کنوود بگوید تا با استفاده از این کدها به مشکلی برنخورید. در ضمن شما می‌توانید دیگر مطالب تعمیر لوازم خانگی ما مخصوصا تعمیر یخچال سای بای ساید را بخوانید و یا با تعمیرکاران متخصص و ماهر ما تماس بگیرید. تعمیر یخچال ساید بای ساید کنوود با بهترین امکانات ضمانت ماست.

شماره تماس فاینال تکنیک

اما اول بگذارید به معرفی شرکت کننود بپردازیم.

لوازم خانگی کنوود ساخت کدام شرکت است؟

kenwood، کنوود توسط شرکت لوازم خانگی دلونگی delonghi ایتالیا در سال ۲۰۰۱ و بعد از فوت کنت مینارد وود خریداری شد. این شرکت قبل از واگذاری به عنوان یک لوازم خانگی انگلیسی شناخته می‌شد.

اگر برای خرید لوازم خانگی گذری به بازار بزنید متوجه حضور انواع برندهای مختلف در زمینه لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه خواهید شد. اما اگر به یک محصول علاقه مند شده باشید و کیفیت، تاریخچه و بیوگرافی برند برایتان ناشناخته باشد، قطعا به تحقیق و جستجو درباره ی آن خواهید پرداخت تا در آینده ضرر نکنید.

یکی از برندهای موجود در بازار لوازم خانگی، کنوود می باشد که ممکن است در گذری از بازار به آن علاقه مند شوید. برای همین ممکن است با سوال های ذیل روبرو شوید که فاینال تکنیک تصمیم دارد به آنها پاسخ بدهد و بیوگرافی این شرکت را برای شما بازگو کند.

مرور کلی بر شرکت کنوود و لوازم‌های خانگی کنوود

شرکت لوازم خانگی کنوود kenwood هم اکنون سازنده ی لوازم آشپزخانه و لوازم صوتی خودرو بوده و در ۴۴ کشور دارای شعبه و نمایندگی جهت فروش محصولات کنوود می باشد. این شرکت هم اکنون متعلق به کمپانی لوازم خانگی دلونگی Delonghi ایتالیا است. کنوود طراحی، تولید و فروش لوازم آشپزخانه از قبیل مخلوط کن، تهویه مطبوع، پردازنده های آشپزخانه، کتری و سایر کالاهای لوازم خانگی را برعهده داشته و کارخانه هایی در پاکستان، چین، ترکیه و انگلستان تاسیس نموده است. به عنوان مثال یخچال فریزر کنوود در ترکیه تولید و به بازار جهانی عرضه می‌شود.

تاریخچه و بیوگرافی شرکت لوازم خانگی کنوود

شرکت لوازم خانگی کنوود در سال ۱۳۹۴ توسط کنت مینارد وود در شهر ووکینگ woking انگلستان تاسیس شد که در ابتدا گاراژ خود را برای شروع فعالیت انتخاب کرد و در سال ۱۹۴۲ به شهر Havant نقل مکان کرد.

این شرکت در دهه ی ۱۹۴۰ اولین محصول خود را تولید کرد. کنوود یک توستر بود که توسط کنت مینارد وود اختراع شد و در سال ۱۹۴۷ به بازار لوازم خانگی عرضه شد. این توستر با نام  A100 شناخته می‌شود.

پس از گذشت چند سال، این شرکت در دهه 1950  خط تولید لوازم آشپزخانه خود را راه انداخت. سه سال بعد و در سال ۱۹۵۰، اولین محصولات لوازم آشپزخانه کنوود  Kenwood در نمایشگاهی به نام زندگی ایده آل در معرض دید همگان قرار گرفت.

پس از بیست سال، یعنی در سال ۱۹۷۰ اولین پردازنده های غذایی این شرکت ساخته شد. راه اندازی این قطعه در سال ۱۹۷۹ رخ داد و در سال ۱۹۸۹  با یک سرمایه گذاری بزرگ در کارخانه ای واقع در چین، شروع به فعالیت نمود.

با نگاه کلی و اجمالی به تاریخچه شرکت کنوود می‌توانیم پی ببریم موفقیت و رشد این شرکت بیش از دیگر رقبای خود بوده است.

در سال ۱۹۹۷ و در سن ۸۱ سالگی، کنت مینارد وود بعد از یک بیماری کوتاه مدت از دنیا رفت و در سال ۲۰۰۱ بود که شرکت لوازم خانگی دلونگ19ی ایتالیا delonghi موفق به خرید شرکت لوازم خانگی کنوود kenwood به ارزش ۴۵/۹ میلیون پوند ( ۶۶/۷ میلیون دلار ) شد. طراح اصلی لوازم آشپزخانه کنوود آقای کنت گرانج بود که در سال ۲۰۱۳ به عنوان طراح شوالیه لقب گرفت.

قیمت و کیفیت محصولات لوازم خانگی کنوود kenwood

کیفیت مارک لوازم خانگی کنوود در جهان شناخته شده است و حتی در ایران، بسیاری به دنبال این برند هستند، اما این نکته را به یاد داشته باشید کنوود با لوازم آشپزخانه کوچک معرفی شده است و زیاد تمرکزی بر لوازم خانگی بزرگ ندارد، به عنوان مثال مدل های یخچال فریزر کنوود به انگشتان دست هم نخواهد رسید. در کل خرید لوازم خانگی کنوود به علت کیفیت خوب و قیمت مناسب پیشنهاد می شود. و در سخن آخر کنوود را میتوان یک لوازم خانگی انگلیسی برشمرد.

لیست ارورهای یخچال ساید بای ساید کنوود به شرح زیر می‌باشد:

ارور E0 یخچال ساید بای ساید کنوود

این خطا نشان دهنده بروز مشکل در سنسور یخچال فریزر کنوود است. برای حل این مشکل شما می‌توانید بوسیله اهم سنج سنسور را را بررسی و در صورت پیدا کردن مشکل آنرا حل کنید.

شما می‌توانید برای رفع خطا E0 که نشاندهنده بروز مشکل در سنسور یخچال سای بای ساید کنوود است، سیم های ارتباطی به سنسور را بررسی کنید. اگر در سیم های خرابی مشاهده کردید، یعنی مشکل برد و یا سنسور نیست و صرفا مشکل در راه های ارتباطی است.

اما اگر مشکلی در سیم های ارتباطی سنسور مشاهده نکردید، به احتمال زیاد خرابی در برد است. برای خرابی در برد بهتر است با تعمیر کار متخصص تماس بگیرید.

برد یکی از مهمترین قطعات یخچال ساید بای ساید کنوود است که اگر در صورت عدم دانش و مهارت تعمیر شود، احتمال آسیب های بیشتری به یخچال بالا می‌رود.

برای رفع این مشکل در نهایت نیازمند تعویض و یا تعمیر سنسور هستید.

ارور E1 یخچال ساید بای ساید کنوود

این ارور از ارورهای یخچال ساید بای ساید کنوود مربوطه به سنسور دیفراست است.

برای حل و رفع این مشکل لازم است که سنسور دیفراست بررسی و در صورت لزوم تعویض شود. این ارور زمانی رخ می‌دهد که داخل یخچال فریزر های کنوود شاهد یخ باشیم.

اگر بررسی های که انجام دادید مربوطه به موارد ذکر شده نبود؛ شما باید به سراغ برد دستگاه بروید. چون ممکن است خرابی از برد دستگاه باشد. شما می‌توانید جهت بررسی، تعویض و یا تعمیر لوازم خانگی خود، مانند یخچال ساید بای ساید کنوود با متخصصین اهر فاینال تکنینک تماس بگیرید.

ارور E3 یخچال ساید بای ساید کنوود

این ارور که جزئی از ارورهای یخچال ساید بای ساید کنوود است نشان می‌دهد که سنسور کانال بین یخچال و فریزر خراب شده است.

برای رفع و حل این مشکل شما باید به کانال بین یخچال و فریزر دسترسی پیدا کنید و سنسور این منطقه را مورد بررسی قرار بدهید. غالبا تعویض قطعه راه حل رفع این ارور است.

اگر مشکل از طرف سنسور کانال بین یخچال فریزر کنوود نبود، شما باید برد یخچالتان را مورد بررسی قرار بدهید. اگر اشکال از برد یخچال بود، در اولین فرصت با تعمیر کار مخصوص برد تماس بگیرید تا مشکل حل شود.

شماره تماس فاینال تکنیک

همانطوری که گفته شد، برد یکی از مهمترین قطعات موجود در یخچال ساید بای ساید کنوود است.

ارور E4 یخچال ساید بای ساید کنوود

این ارور جزئی از ارورهای یخچال ساید بای ساید کنوود است که نشاندهنده بروز مشکل در هیتز المنت است.

برای رفع این مشکل باید المنت هیتر چک و مورد بررسی قرار بگیرد که در صورت سوختگی و بروز مشکلی که نتوان قطعه را تعمیر کرد، باید المنت را تعویض کنیم.

توجه کنید که در قدم مقدار مقاومت المنت را بوسیله اهم متر بسنجید و در صورت مشاهده مشکل اقدام به تعویض قطعه بکنید.

اگر مقدار مقاومت درست بود و مشکلی از هیتر المنت نبود، به احتمال زیاد مشکل از طرف برد دستگاه شما است.

ارورهای خطا یخچال سای بای ساید کنوود

ارور E8 یخچال ساید بای ساید کنوود

این ارور جزئی از ارورهای یخچال ساید بای ساید کنوود است که نشاندهنده بروز مشکل در سنسور یخ ساز است.

برای حل این مشکل اول باید میزان مقاومت این قطعه را بوسیله اهم متر بسنحید. بعد از بررسی و چک کردن میزان مقاومت سنسور یخ ساز یخچال ساید باید سایدتان سراغ سیم های ارتباطی بروید. در صورت وجود مشکل در سیم های ارتباطی آنها را حل کنید. اگر مشکلی وجود داشت که با تعمیر درست نمی‌شد، شما راهی جز تعویض قطعه ندارید.

اما اگر سیم های ارتباطی و مقدار مقاومت دستگاه مشکلی نداشت، باید سراغ بررسی برد یخچال بروید.

ارورهای خطا یخچال سای بای ساید کنوود

ارور E9 یخچال ساید بای ساید کنوود

این ارور جزئی از ارورهای یخچال ساید بای ساید کنوود است که نشاندهنده بروز مشکل در سیستم موتور یخ ساز است.

راه حل رفع این مشکل بررسی موتور است. سراغ بررسی سیتسم های ارتباطی با موتور یخساز بروید. اگر مشکلی پیدا کردید آنرا برطرف کنید. چون در این صورت موتور شما سوخته و باید تعویض شود.

اگر نتوانستید مشکل را برطرف کنید و یا اینکه مشکلی پیدا نکردید، حتما سراغ برد یخچال خود بروید.

 

شماره تماس تعمیر کار یخچال ساید بای ساید کنوود

یخچال های سای بای ساید کنوود یکی از بهترین یخچال های امروز بازار است. به همین دلیل تعمیر یخچال فریزر های کنوود از اهمیت بالایی برخوردار است.

اگر فکر می‌کنید از عهده رفع خرابی ارورهای یخچال ساید بای ساید کنوود خود بر نمی‌آیید، اصلا نگران نباشید. با متخصصین ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن قطعه شما تعمیر شود. و تعمیر یخچال ساید بای ساید شما به خوبی شکل گیرد.

فاینال تکنیک، مرکز اصلی و نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران و کرج است که با 22 سابقه کار و متخصصین ماهر و توانمند آماده خدمت رسانی به شما است.

finaltechnic instagram

شماره تماس فاینال تکنیک

درباره محمد رضی زاده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید