کدهای خطا یخچال کنوود نسبت به سایر دستگاه‌های این برند و یخچال‌های برندهای دیگر، ارورهای کمتری برای نمایش دارد. کم بودن کدهای خطا یخچال کنوود دلیل بر بد بودن یا کم آپشن بودن این یخچال نیست بلکه طراحی کارخانه و اعمال سیستم‌های مصنوعی به این مدل شکل گرفته. در ادامه برای راهنمایی بیشتر شما عزیزان ترجمه کدهای خطا ساید کنوود را نوشته‌ایم و توضیح مختصری درباره خود یخچال نیز داده‌ایم. اگر در صورتیکه با مطالعه مشکل ارور یخچال کنوود شما حل نشد با فاینال تکنیک تماس بگیرید.

شماره تماس فاینال تکنیک

لیست ارورهای یخچال ساید بای ساید کنوود

کد خطا یخچال کنوود

ارور E0 یخچال ساید بای ساید کنوود

کدخطا e0 نشان دهنده بروز مشکل در سنسور یخچال فریزر کنوود است. برای رفع کدخطا E0 شما می‌توانید بوسیله اهم سنج سنسور را را بررسی و در صورت پیدا کردن مشکل آن‌را حل کنید. در نهایت نیازمند تعویض و یا تعمیر سنسور هستید.

برای رفع خطا E0  سیم‌های ارتباطی به سنسور را بررسی کنید. اگر در سیم های خرابی مشاهده کردید، یعنی مشکل از برد و یا سنسور نیست و صرفا مشکل در راه‌های ارتباطی است. اما اگر مشکلاز سیم‌ها و کابل‌های ارتباطی نبود، به احتمال زیاد خرابی در برد است. برای خرابی در برد بهتر است با تعمیر کار متخصص تماس بگیرید.

برد یکی از مهمترین قطعات یخچال ساید بای ساید کنوود است که اگر در صورت عدم دانش و مهارت تعمیر شود، احتمالا آسیب‌های بیشتری به یخچال وارد می‌شود.

پیشنهاد مطالعه :  علت روشن نشدن یخچال و روش برطرف کردن آن

ارور E1 یخچال ساید بای ساید کنوود

کدخطا E1 یخچال کنوود مربوط به مشکل در سنسور دیفراست است.

برای حل و رفع کدخطا E1 لازم است که سنسور دیفراست بررسی و در صورت لزوم تعویض شود. این ارور زمانی رخ می‌دهد که داخل یخچال فریزرهای کنوود شاهد یخ باشیم.

اگر برفک و یخ در یخچال مشاهده نکردید برای بررسی برد یخچال کنوود را چک کنید. چون ممکن است خرابی از برد دستگاه باشد. شما می‌توانید جهت بررسی، تعویض و یا تعمیر لوازم خانگی خود، مانند یخچال ساید بای ساید کنوود با متخصصین ماهر فاینال تکنینک تماس بگیرید.

کدخطا E3 یخچال ساید کنوود

ارور E3 یخچال ساید بای ساید کنوود، نشان می‌دهد که سنسور کانال بین یخچال و فریزر خراب شده است.

برای رفع کدخطا E3 باید به کانال بین یخچال و فریزر دسترسی پیدا کنید و سنسور این منطقه را مورد بررسی قرار بدهید. غالبا تعویض قطعه راه حل رفع این ارور است.

اگر مشکل از طرف سنسور کانال بین یخچال فریزر کنوود نبود، شما باید برد یخچالتان را مورد بررسی قرار بدهید. اگر اشکال از برد یخچال بود، در اولین فرصت با تعمیر کار مخصوص برد تماس بگیرید تا مشکل حل شود. همانطوری که گفته شد، برد یکی از مهمترین قطعات موجود در یخچال ساید بای ساید کنوود است.

شماره تماس فاینال تکنیک

 

کدخطا E4 یخچال ساید بای ساید کنوود

ارور e4 یخچال کنوود نشان‌دهنده بروز مشکل در هیتز المنت است.

برای رفع کدخطا e4 باید المنت هیتر چک و مورد بررسی قرار بگیرد. در صورت سوختگی و بروز مشکلی که نتوان قطعه را تعمیر کرد، باید المنت را تعویض کنیم.

توجه کنید که ابتدا مقدار مقاومت المنت را بوسیله اهم متر بسنجید و در صورت مشاهده مشکل اقدام به تعویض قطعه بکنید. اگر مقدار مقاومت درست بود و مشکلی از هیتر المنت نبود، به احتمال زیاد مشکل از طرف برد دستگاه شما است.

پیشنهاد مطالعه :  تعمیر کمپرسور یخچال چگونه است؟ علت خرابی کمپرسور یخچال چیست؟

ارورهای خطا یخچال سای بای ساید کنوود

کدخطا E8 یخچال کنوود

ارور e8 یخچال ساید کنوود نشان‌دهنده بروز مشکل در سنسور یخ ساز است.

برای حل این مشکل اول باید میزان مقاومت این قطعه را بوسیله اهم متر بسنحید. بعد از بررسی و چک کردن میزان مقاومت سنسور یخ ساز یخچال سراغ سیم های ارتباطی بروید. در صورت وجود مشکل در سیم های ارتباطی آنها را حل کنید. اگر مشکلی وجود داشت که با تعمیر درست نمی‌شد، باید قطعه را تعویض کنید.

و اگر سیم های ارتباطی و مقدار مقاومت دستگاه مشکلی نداشت، باید برد یخچال را بررسی کنید.

ارورهای خطا یخچال سای بای ساید کنوود

ارور E9 یخچال ساید بای ساید کنوود

کدخطا e9 یخچال کنوود نشان‌دهنده بروز مشکل در سیستم موتور یخ ساز است.

برای رفع ارور e9  بررسی موتور لازم است. سراغ بررسی سیتسم‌های ارتباطی با موتور یخ‌ساز بروید. اگر مشکلی پیدا کردید آن‌را برطرف کنید. چون در این صورت موتور شما سوخته و باید تعویض شود.اگر منبع مشکل پیدا نشد برد یخچال را بررسی کنید.

شماره تماس تعمیر کار یخچال ساید کنوود

یخچال های سای بای ساید کنوود یکی از بهترین یخچال های امروز بازار است. به همین دلیل تعمیر یخچال فریزر های کنوود از اهمیت بالایی برخوردار است.

اگر فکر می‌کنید از عهده تعمیر یخچال ساید کنوود خود بر نمی‌آیید، اصلا نگران نباشید. با متخصصین ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن قطعه شما تعمیر شود. و تعمیر یخچال ساید بای ساید شما به خوبی شکل گیرد.

فاینال تکنیک، مرکز اصلی و نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران و کرج است که با 22 سابقه کار و متخصصین ماهر و توانمند آماده خدمت رسانی به شما است.

5/5 ( 1 نظر )
درباره محمد رضی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  تصویب  
Notify of
[wpdiscuz_comments]
Call Now Buttonارتباط مستقیم با تعمیرکار