Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

اگر از ماشین ظرفشویی ال جی استفاده میکنید و ظرفشویی شما دچار مشکل شده است برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی نگران نباشید، چون به وجود آمدن مشکلات مختلف در دستگاه‌های لوازم خانگی امری طبیعی است و قسمت مهم و نگران کننده آن، نحوه تعمیرات و تشخیص درست مشکل ماشین ظرفشویی و تعمیر آن است.

فاینال تکنیک مجموعه تخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی است که با تجربه 22 ساله خود و داشتن متخصصین و تکنسین‌های درجه یک می‌تواند نگرانی شما را برطرف کند.

فاینال تکنیک، نمایندگی مجاز تعمیرات ال جی در تهران و کرج است که با استفاده از تکنولوژی روز، سابقه کاری بالا، دانش و آگاهی از سیستم عامل و هوش مصنوعی ظرفشویی و لوازم خانگی ال جی میتواند به راحتی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی شما را به عهده بگیرد.

برای ارتباط با کارشناسان فاینال تکنیک از سه طریق شماره تماس، پر کردن فرم درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی در سایت و دنیال کردن پیج اینستاگرام و دایرکت آن می‌توانید اقدام کنید.

شماره تماس فاینال تکنیک

شماره تماس فاینال تکنیک

فرم درخواست تعمیر فاینال تکنیک

finaltechnic instagram

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

ماشین ظرفشویی در دو سه دهه اخیر جز وسایل اصلی آشپرخانه محسوب میشود و میزان استفاده آن در هر خانواده‌ای متفاوت است و این موضوع که ماشین ظرفشویی به شدت کمک‌کننده در امر نظافت خانه است شکی نیست  اما بنابر دلایل مختلف از جمله فرسودگی و استهلاک ناشی از کارکرد متداوم ماشین ظرفشویی ال جی و یا استفاده‌های نابجا و مراقبت نکردن از دستگاه، امکان بروز مشکلات مختلف و خرابی و از کار افتادن ظرفشویی ال جی نیز وجود دارد.

اگر ساکن تهران و کرج هستید و زمان تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی شما فرا رسیده است، فاینال تکنیک با دانش و اگاهی کامل به ماشین ظرفشویی ال جی شما می‌تواند به راحتی به شما کمک کند تا با بهترین کیفیت تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی شما انجام شود.

اما بهتر است قبل از درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود با مشکلات متداول ماشین ظرفشوییتون آشنایی داشته باشید تا در طول مدت رسیدن تعمیرکار ظرفشویی ال جی (هرچقدر کوتاه) بهترین کار ممکن را انجام دهید تا از وارد شدن خسارت بیشتر به ماشین ظرفشویی ال جی خودتون جلوگیری کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

مشکلات متداول ماشین ظرفشویی ال جی:

ظرف‌ها در پایان مرحله شست و شو به خوبی تمیز نمیشوند: یکی از شایع ترین مشکلات این است که ماشین ظرفشویی نتواند دقیقاً کاری را که وظیفه اصلی اش است را انجام دهدف اگر ظروف تمیز نشوند یعنی ماشین ظرفشویی ال جی دچار مشکل شده است که عوامل مختلفی دارد: از قبیل بارگذاری بیش از حد ماشین ظرفشویی، عدم موفقیت در خراشیدن مواد زائد مواد غذایی، عملکرد ناقص ماشین ظرفشویی مانند سوئیچ شناور یا بازوی اسپری. در نهایت به هردلیل که این مشکل پیش آمد برای بررسی و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود با ما تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی ال جی روشن نمیشود: اگر سعی میکنید ماشین ظرفشویی ال جی خود را راه‌اندازی کنید و برنامه خود را به آن بدهید ولی روشن نمیشود ابتدا جریان برق را یکبار قطع و وصل کنید اگر باز هم روشن نشد در جریان باشید که ممکن استن موتور ماشین ظرفشویی شما آسیب دیده باشد و یا پمپ ماشین ظرفشویی ال جی شما دچار مشکل شده باشد.

پیشنهاد مطالعه :  علت بوی بد ماشین ظرفشویی چیست؟

ماشین ظرفشویی ال جی آب و کف را تخلیه نمیکند: ممکن است مجرای تخلیه آب گرفته شده باشد، سلنوید تخلیه از بین رفته باشد و یا پمپ تخلیه ایراد پیدا کرده باشد. تمامی این موارد می توانند در رابطه با عدم خروج صحیح آب از دستگاه باشند. برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود با فاینال تکنیک تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی نشتی دارد: چند دلیل متفاوت ممکن است داشته باشد، اولین دلیل ممکن است این باشد که به شدت ماشین ظرفشویی را پر کردید و بیش از حد معمول و نرمال دستگاه، مواد شوینده ریخته باشید و ممکن است اجزای داخلی دستگاه مانند واشر، مهر و موم درب، شلنگ‌های داخلی مشکل پیدا کرده باشد. در هر صورت اگر حس کردید که مواد شوینده و ظروف داخل ماشین در حد معمول است برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود با فاینال تکنیک تماس بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در غرب تهران:

ماشین های ظرفشویی ال جی به عمر بالا معروف هستند. هرچند ال جی وسایل خود را با ضمانت و خدمات پس از فروش خوب و دستگاه هایی با طول عمر بالا تولید می‌کند.

ال‌جی در محصولات جدید خود در کنار فناوری موتور اینورتر دایرکت، باعث شده آب با فشار قوی و شدت بهینه تولید کند تا در چندین جهت به ظروف برخورد کرده و تمام قسمت‌های آن‌ها را به طور کامل تمیز کند.

ولی با وجود هر تکنولوژی به روزی ممکن است ظرفشویی ال جی شما دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر داشته باشید.

جدا از مشکلات متداولی که ممکن است برای ماشین ظرفشویی ال جی شما پیش بیاید، شرکت ال جی کدهای خطایی را در سیستم ماشین ظرفشویی ال جی تعریف کرده است که در صورت مشاهده هر اروری متوجه شوید ماشین ظرفشویی شما دچار چه مشکلی شده است.

لیست کدهای خطا ماشین ظرفشویی ال جی:

کدهای خطا ماشین ظرفشویی ال جی

کد خطا IE / FE ماشین ظرفشویی ال جی:

این ارور نشانگر: خراب بودن شیربرقی یا معیوب بودن  اکاواستوپ است

کد خطا EI ماشین ظرفشویی lg:

نشانه این است که سنسور ماشین ظرفشویی ال جی دچار مشکل شده است.

کد خطا OE ماشین ظرفشویی ال جی:

نشانه مشکلات از قسمت بمب تخلیه و معیوب بودن آن است.

کد خطا TE/HE ماشین ظرفشویی ال جی:

این کدخطا نشان از ایراد در ترمیستور است که برای برطرف کردن آن و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود میتوانید با فاینال تکنیک در ارتباط باشید.

کد خطا CO ماشین ظرفشویی ال جی:

نشان از اتصالات قسمت برد یا مقاومت بالای ترمیستور است

کد خطا F ماشین ظرفشوییlg:

سنسور کثیفی فعال شده است

کد خطا CD ماشین ظرفشویی ال جی:

نشاناز این است که سیستم خنک کن با فن فعال شده است

کد خطا ST ماشین ظرفشویی ال جی:

 فعال شدن لامپ UV در ماشین ظرفشویی ال جی

کد خطا CL ماشین ظرفشویی ال جی:

 قفل کودک فعال شده است.

کد خطا PF ماشین ظرفشویی ال جی:

نشان از  قطعی برق در ماشین ظرفشویی است.

کد خطا LE/CE ماشین ظرفشویی ال جی:

دستگاه در صورت خراب شدن موتور جست و جو این کد را نشان میدهد

پیشنهاد مطالعه :  تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در تهران - تعمیرات ظرفشویی kenwood

کد خطا PE ماشین ظرفشویی lg:

 ابگیری بیش از حد رخ داده است و باید تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی صورت گیرد

کد خطا DE ماشین ظرفشویی ال جی:

درب ظرفشویی باز است یا میکروسوئیچ فرمان بسته بوددن نمیدهد

کد خطا SALT ماشین ظرفشویی ال جی:

 اتمام نمک ظرفشویی

با کدهای خطا مرسوم ماشین ظرفشویی ال جی آشنا شدید در صورتیکه نتوانستید مشکل را حل کنید حتما برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود با مجموعه فاینال تکنیک تماس بگیرید و یا فرم درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی را پر کنید.

تعمیرات ظرفشویی ال جی در شمال تهران

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در مرکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی ال جی، توسط کارشناسان متخصص و با استفاده از تجهیزات تخصصی  انجام میشود از این‌رو، نه تنها مشکلات ماشین ظرفشویی ال جی برطرف میشود بلکه باعث سرویس، بررسی و تمیز شدن مابقی قطعات درون ماشین ظرفشویی میشود.

برخی از رایج ترین اشکالات پیش آمده در این دستگاه که توسط کارشناسان مرکز تعمیر ظرفشویی ال جی برطرف میشود عبارت است از تعویض قفل درب ماشین ظرفشویی، تعویض هیتر، تعویض پمپ تخلیه، تعویض واشر در ماشین ظرفشویی، تعویض ترموستات، تعویض محفظه مواد شوینده و ….

برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در منزل در مناطق شمال تهران با نمایندگان ما رد شعب مختلف در شمال تهران در تماس باشید.

فرم درخواست تعمیر فاینال تکنیک

سرویس ظرفشویی ال جی در کرج

همیشه گفتن پیش گیری، بهتر از درمان است. وسایل آشپرخانه به صورت مداوم از طریق جریان های برق مورد استفاده قرار میگیرند و امری طبیعی است که دچار مشکل شوند اما با سرویس های سالانه و یا شش ماهه میتوانید از خراب شدن و خسارت مالی و زمانی زیاد جلوگیری کنید،

به عنوان مثال با سرویس‌های مرتب ماشین ظرفشویی در منزل توسط مجموعه فنی فاینال تکنیک، خیالتان را راحت کنید که از خرابی دستگاه خود جلوگیری کرده‌اید.

چراکه متخصصین تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی ال جی در فاینال تکنیک، برای انجام سرویس جدیدترین مدل های ماشین های ظرفشویی ال جی  آموزش های لازم را دیده اند و با بررسی موارد متعدد از جمله چک کردن سلامت پمپ تخلیه، شیر برقی، لوله های ظرفشویی، اسپری آبپاش، پنل کنترلی و لاستیک دور درب، سلامت کامل دستگاه شما را بررسی میکنند و در صورت بروز مشکلات از آن پیش‌گیری می‌کنند.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در واقع به دلایل مختلفی ثابت نیست و بستگی به خسارتی که به دستگاه شما وراد شده است دارد، از طرفی مجموعه فاینال تکنیک با تلاش بر تعمیر قطعات مختلف این سعی را دارد تا حدامکان میزان پرداختی شما را کاهش دهد.

یکی از دلایل مهمی که نمیتوان به صورت قطع مجموع هزینه تعمیر ظرفشویی ال جی را عنوان کرد عیب یابی دستگاه شماست. عیب یابی ماشین ظرفشویی ال جی از چندین جهت بسیار مهم است. نکته اول این که اگر عیب یابی به صورت درست انجام شود تعمیرات و میزان زمان و هزینه آن نیز معقول و درست است. از طرفی با تشخیص و عیب یابی درست میتوانید از وارد شدن خسارات بیشتری به دستگاه خود جلوگیری کنید

در نهایت میتوانید برای عیب یابی، سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود به تعمیرکاران حرفه ای مجموعه فاینال تکنیک اعتماد کنید و از سه طریق زیر در ارتباط باشید.

شماره تماس فاینال تکنیک

فرم درخواست تعمیر فاینال تکنیک

finaltechnic instagram

درباره محمد رضی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  تصویب  
Notify of
Call Now Buttonارتباط مستقیم با تعمیرکار