فاینال تکنیک نماینده تعمیرات لوازم برقی و تعمیر لوازم خانگی است، تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی نیز یکی از خدماتی است که متخصصین ما با تجربه کاری بالا و استفاده از بهترین قطعات و ترفندها انجام میدهند. “تعمیر ساید ال جی” زمانی به طور صحیح و با خاطر جمعی از سلامت یخچال شکل میگیرد که از وسایل و قطعات مخصوص خود یخچال استفاده شود.

فاینال تکنیک مجموعه باتجربه، 22 ساله خود این اعتماد را به شما میدهد تا با بروزترین امکانات تعمیر یخچال ال جی شما صورت گیرد. مجموعه فنی فاینال‌تکنیک با داشتن متخصصان درجه یک در زمینه تعمیر یخچال ال جی و یخچال ساید بای ساید ال جی در خدمت شماست.

برای مشاوره رایگان و ارتباط با کارشناسان ما فرم درخواست تعمیر یخچال ال جی را پر کنید.

ضمانت تعمیر یخچال ال جی:

فاینال تکنیک با 22 سال سابقه کاری و نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی در تهران و کرج این تعهد را به مشتریان خود میدهد تا با استفاده از مرغوب ترین قطعات و پیشرفته ترین امکانات در دسترس در زمینه تعمیرات لوازم خانگی خدمات تعمیری با کیفیت و سرعت بالا را برای تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی و یخچال فریزر ال جی شما ارائه کند. رضایت شما افتخار مجموعه فاینال تکنیک است.

هزینه تعمیر یخچال ال جی:

یخچال ال جی جز آن دسته از یخچال‌های پر طرفداری است که دارای تکنولوژی هوشمند است و مجموعه فاینال تکنیک از با کیفیت‌ترین قطعات استفاده میکند. به همین منظور براورد هزینه تعمیر یخچال ال جی و یا تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در تهران و کرج را پس از بررسی به وجود آمده ، میزان تعمیر و استفاده از قطعات مختلف را انجام می‌دهد.

نگران هزینه تعمیر نباشید قیمت‌های ما با حداقل سود برای شما عزیزان در نظر گرفته شده و ما با تعمیر قطعات به جای جایگزینی میزان هزینه شما را کاهش میدهیم.

برای بررسی و درخواست تعمیر یخچال فریز ال جی خود با تعمیرکار یخچال ال جی در مجموعه فاینال تکنیک تماس بگیرید.

شماره تماس فاینال تکنیک

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در غرب تهران:

یخچال و فریزر امروزه تبدیل به نیاز مشترک خانواده ها شده است. حتی مردم مناطق دور افتاده از یخچال استفاده می کنند و چندین شرکت الکترونیکی یخچال و فریزر را تولید و تبلیغ می کنند.  ال جی برای کیفیت و خدمات به مشتری ، بیشترین مارک یخچال و فریزر را پیشنهاد می کند. یخچال و فریزر نیاز به رسیدگی دقیق دارد و حتی یک خطای کوچک نیز باعث ایجاد مشکلاتی در کارکرد طبیعی یخچال خواهد شد. شما اگر در هرجای تهران که ساکن باشید تعمیرکاران فاینال تکنیک اماده خدمت رسانی به شما هستند حتی به صورت تخصصی تعمیر یخچال ساید بای ساید در غرب تهران توسط شعب ما در غرب تهران صورت میگیرد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی

تعمیرات یخچال ساید ال جی در شمال تهران:

تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی، یخچال ال جی ، فریز LG توسط نکنسین های کار آزموده ما طی سال های زیاد در اقصی نقاط تهران صورت میگیرد، اگر در شمال تهران ساکن هستید و ساید ال جی شما نیاز به تعمیر دارد نگران نباشید که شاید تعمیرکار خوب در منطقه شما نباشد و باید هزینه زیادی برای تعمیرکار بپردازید.

فاینال تکنیک تعمیرات ساید ال در شمال تهران را طوری برنامه ریزی کرده است که تکنسین هایی که در شعبه تهران همکاری میکنند به تعمیر یخچال شما بپردازند.

سرویس یخچال ساید بای ساید ال جی

ساید بای سایدهای شرکت LG با مصرف انرژی بسیار کم و با درجه +++A امروزه انتخاب بسیاری از مردم برای خرید یک یخچال به تمام معنا اتوماتیک شده است. مدل ساید بای ساید LG دارای تکنولوژی منحصربفردی می باشد که هر تعمیرگاهی و هر تعمیرکاری نمی‌تواند به صورت دقیق آن را تعمیر کند.

مشکلات مختلفی برای یخچال ساید ال جی ممکن است به وجود بیاید که آشنایی با آن‌ها به شما برای رفع مشکلات یخچال کمک می‌کند.

پیشنهاد مطالعه :  تعمیر ساید بای ساید فریجیدر – تعمیر یخچال Frigidaire

مشکلات ظاهری یخچال ساید بای ساید ال جی:

خالی شدن گاز یخچال ساید بای ساید ال جی

شکستگی صفحه نمایش یخچال ساید lg

ضرب خوردگی بدنه یخچال ساید بای ساید ال جی  

شکسته شدن جا یخی یخچا ساید ال جی 

خراب شدن درب ساید ال جی 

و ….

مشکلات فنی یخچال ساید بای ساید ال جی:

سرد نکردن یخچال ساید بای ساید ال جی

سرو صدای زیاد یخچال ساید ال جی 

شارژ گاز یخچال ساید بای ساید ال جی 

از کار افتادن سیستم یخزدایی یخچال ساید بای ساید ال جی

کارنکردن یخ ساز یخچال ساید ال جی

تعمیر یخچال ساید ال جی:

مشکلاتی که ممکن است در یخچال ال جی پیش بیاید مطرح شده است

 • یخچال فریز ال جی سرد نمیکند
 • ابریز یخچال ال جی خراب شده است
 • یخ  ساز یخچال ال جی کار نمیکند
 • سیستم یخزدایی یخچال ال جی کار نمیکند
 • یخچال فریزر ال جی سر و صدا ایجاد میکند
 • یخچال ال جی نشتی آب دارد
 • تعمیر کمپرسور (موتور) یخچال 

مواردی که مطرح شد جز دلایل اصلی خرابی یخچال ال جی هست که شما نیاز به تعمیر یخچال فریزر ال جی خود دارید. در ادامه توضیح کوتاهی درباره هرکدام از مشکلاتی که ممکن است برای یخچال فریزر شما پیش بیاید آورده ایم. و نکاتی را برای تعمیر یخچال فریزر ال جی عنوان کرده ایم.

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی

علت سرد نکردن یخچال فریزر ال جی:

خازن کولر کثیف است

کویل کندانسور معمولا زیر یخچال قرار دارد. آنها گرما را عبور می دهند. اگر خازن های کولر کثیف باشند گرما به طور کامل از بین نمیرود و به همین ترتیب آلودگی ها روی کویل ها بیشتر می‌شود و یخچال و فریزر ال جی کارآیی کمتری دارد  و باعث می شود که یخچال به خوبی سرد نکند در نتیجه  اگر کویل ها به طور قابل توجهی کثیف باشند، یخچال نمی تواند دمای مناسب را حفظ کند برا تعمیر یخچال فریزر ال و جی و رفع مشکل سرد نکردن یخچال با ما تماس بگیرید.

علت خراب شدن آبریز یخچال ال جی:

لوله آب یخ زده است

علت اصلی خراب شدن ابریز یخ زدگی لوله است برای اطمینان از این قضیه لوله را از انتهای درب جدا کنید و در ان فوت کنید اگر هوا عبور نكند، این نشان می دهد كه لوله ی آب یخ زده است کمی لوله را گرم کنید و سپس دما را تنظیم کنید.  دمای فریزر باید از 0 تا 10 درجه فارنهایت باشد اگر مشکل دیگری بود و یا راه لوله باز نشد برای تعمیر یخچال فریزر LG خود با ما در ارتباط باشید.

علت کار نکردن یخ ساز یخچال فریزر ال جی:

دماي فریزر بالاتر از 10 درجه فارنهایت است

اگر دمای یخچال و فریزر بالاتر از 10 درجه فارنهایت باشد، یخ ساز یخ تولید نخواهد کرد. دمای یخچال باید بین 0 تا 5 درجه فارنهایت تنظیم شود تا یخ ساز بتواند به درستی کار کند. در صورتی که دمای یخچال درست تنظیم شده است، اطمینان حاصل کنید که کویل های کندانسور از ضایعات پاک هستند و فن خنک کننده به درستی کار می‌‍کند. علاوه بر این، بررسی کنید که بخشی از سیستم یخ زدگی به علت انجماد یخ نزده باشد. در نهایت اگر مشکل رفع نشد برای تعمیر یخچال فریز ال جی خود به فاینال تکنیک اعتماد کنید و آن را به ما بسپارید

دلیل از کار افتادن سیستم یخ زدایی یخچال ال جی:

برفک زدن یخچال

از کار افتادن برد

برد یخ زدایی میزان چرخه یخ زدایی را مشخص می کند. اگر برد خراب شود، یخچال وارد چرخه یخ زدگی نمی شود و ممکن است برفک بزند قبل از تعویض برد ابتدا هیتر و ترموستات رو چک کنید اگر مشکلی نبود بعد به تعویض برد بپردازید. برای تعویض برد و تعمیر یخچال فریزر ال جی با ما در تماس باشید.

علت سرو صدا کردن یخچال فریزر ال جی:

پره‌ی پنکه

اگر یخچال و فریزر با صدای بلند و پر سر و صدا باشد، به خصوص هنگامی که یکی از درب ها باز شود، خنک کننده یا فن مکن است اسیب دیده باشد. ابتدا چرخه فن فریرز رو چک کنید و سعی کنید آن را با دست بچرخانید. اگر تیغه فن آزادانه نچرخید بررسی کنید که چیزی گیر نکرده باشد و مانعی نداشته باشد اگر همه چیز مرتب بود به تعمیرکار حرف ای بسپارید و فاینال تک دارای افراد  متخصص برای تعمیر یخچال فریزر ال جی است.

علت نچسبیدن لاستیک درب یخچال ساید ال جی چیست؟

علت نچسبیدن لاستیک درب یخچال میتواند به خاطر اتمام عمر مفید نوار درب یخچال فریزر باشد. به این علت که بخشی از سرمای یخچال فریزر به لاستیک درب یخچال در تماس است باعث می شود به مرور زمان دیگر آن کارایی سابق را نداشته باشد و خاصیت خود را از دست بدهد.

پیشنهاد مطالعه :  تعمیر یخچال ساید بای ساید ویرپول – تعمیر یخچال whirlpool

ممکن است درب یخچال به علت سنگین شدن بیش از حد حالت افتادگی پیدا کند که این افتادگی باعث خمیدگی یخچال می شود. برای رفع این مشکل ابتدا از افتادگی درب یخچال اطمینان حاصل نمایید. در صورتی که افتادگی خاصی را مشاهده ننموده اید باید در کنار های لاستیک درب یخچال پنبه هایی را قرار دهید که خمیدگی نوار را به حالت اولیه بازگرداند.

در حالت کلی خشک شدن واشر درب، از بین رفتن و کم شدن خاصیت آهنربایی و … باعث نچسبیدن لاستیک درب یخچال ساید ال جی شده است

علت نشتی یخچال فریزر ال جی:

نشتی یخچال ال جی

مسدود شدن یا یخ زدن دی فراست

اگر مجرای تخلیه مسدود و یا یخ زده باشد باعث نشتی میشود آن را چک کنید اگر یخ زده است گرم کنید و بذارید تا آب درون ان خالی شود و  اگر مسدود است راه را باز کنید در صورت سالم بودن مجرای تخلیه با ما تماس بگیرید

 

عیب یابی یخچال فریزر ال جی

شرکت ال جی، یکی از شناخته شده ترین و با سابقه ترین برندها در زمینه محصولات الکترونیک و مخابرات و چهارمین شرکت بزرگ کره جنوبی محسوب می‌شود. این شرکت، با سابقه ۷۰ ساله خود در صنایع مختلفی فعالیت نموده که یکی از مهمترین آنها تولید لوازم خانگی از جمله یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی می باشد. از ویژگی های یخچال های جدید ال جی می توان به کمپرسورهای خطی اینورتر، فیلتر Hygiene Fresh، اولین یخچال ۴ درب جهان، درب خنک کننده، یون های سبز، قابلیت Vitamin Plus، کنترل الکترونیکی و طراحی زیبا، شیک و منحصر به فرد اشاره نمودف حال اگر مشکلی برای این لوازم‌ها که دارای تکنولوژی روز هستند برای اینکه بتوان تشخیص داد مشکل از کجاست باید تخخص کافی داشت.

متخصصین فاینال تکنیک با گذراندن دوره های مختلف توانایی این را دارند که با استفاده از تکنولوژی روز و دانش برای تعمیر یخچال ساید ال جی شما با دقت یخچال را بررسی کنند و در منزل شما مشکلات را برطرف کنند، اگر عیب یابی لوازم خانگی به درستی صورت نگیرد ممکن است ممکن است خسارات بیشتری وارد شود

برای عیب یابی یخچال ساید ال جی خود با ما تماس بگیرید.

ارورهای یخچال ال جی:

جدا از اینکه ممکن است مشکلات فنی بزرگ برای یخچال فریزر ال جی و یا یخچال ساید بای ساید ال جی پیش بیاید، خود شرکت ال جی یکسری کدهای خطا یخچال ال جی و یا کدهای خطا یخچال ساید بای ساید ال جی را اعلام کرده است تا با آشنایی اولیه آن ها بهترین کار را هنگام روبه رویی با مشکل در یخچال فریز LG انجام دهید.

 • کد خطا یا ارور Er FR یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er IF یا Er 1F یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er 15 یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er dH یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er FS یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er rF یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er rS یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er HS یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er IS یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er SS یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er rt یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er lt یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er gF یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er FF یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er CF یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er CO یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور FF یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور F dH یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور F dS یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور r dS یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور r dH یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور ۱F یا F1 یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور ۲۲ یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور ۶۷ یخچال ال جی

برای آشنایی با تمامی ارورهای یخچال ال جی صفحه کدهای خطا یخچال ال جی را مطالعه کنید.

شماره تعمیرکار یخچال ال جی در تهران:

شماره تماس فاینال تکنیک
Follow my blog with Bloglovin

5/5 ( 2 نظر )
درباره محمد رضی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  تصویب  
Notify of
[wpdiscuz_comments]
Call Now Buttonارتباط مستقیم با تعمیرکار