تعمیر ساید ال جی – تعمیرات یخچال فریز ال جی (LG)

فاینال تکنیک نماینده تعمیرات لوازم برقی و تعمیر لوازم خانگی است، تعمیر یخچال ساید ال جی نیز یکی از خدماتی است که متخصصین ما با تجربه کاری بالا و استفاده از بهترین قطعات و ترفندها انجام میدهند. “تعمیر ساید ال جی زمانی به طور صحیح و با خاطر جمعی شکل میگیرد که از وسایل و قطعات مخصوص خود یخچال استفاده شود.

فاینال تکنیک مجموعه باتجربه، 22 ساله خود این اعتماد را به شما میدهد تا با بروزترین امکانات تعمیر یخچال ال جی شما صورت گیرد. با داشتن متخصصان درجه یک در زمینه تعمیر یخچال ال جی و یخچال ساید ال جی در خدمت شماست.

تعمیر ساید ال جی

تعمیر یخچال ساید ال جی در تهران

شرکت ال جی، یکی از شناخته شده ترین و با سابقه ترین برندها در زمینه محصولات الکترونیک و مخابرات و چهارمین شرکت بزرگ کره جنوبی محسوب می‌شود. این شرکت، با سابقه ۷۰ ساله خود در صنایع مختلفی فعالیت نموده که یکی از مهمترین آنها تولید لوازم خانگی از جمله یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی می باشد. از ویژگی های یخچال های جدید ال جی می توان به کمپرسورهای خطی اینورتر، فیلتر Hygiene Fresh، اولین یخچال ۴ درب جهان، درب خنک کننده، یون های سبز، قابلیت Vitamin Plus، کنترل الکترونیکی و طراحی زیبا، شیک و منحصر به فرد اشاره کرد، حال اگر مشکلی بیاید برای اینکه بتوان تشخیص داد مشکل از کجاست باید تخخص کافی داشت.

متخصصین فاینال تکنیک با گذراندن دوره های مختلف توانایی این را دارند که با استفاده از تکنولوژی روز و دانش برای تعمیر ساید ال جی شما با دقت یخچال را بررسی و در منزل شما مشکلات را برطرف کنند، اگر عیب یابی لوازم خانگی به درستی صورت نگیرد ممکن است ممکن است خسارات بیشتری وارد شود به همین منظور اگر ساکن تهران هستید برای تعمیرات با ما در تماس باشید.

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در غرب تهران:

یخچال و فریزر امروزه تبدیل به نیاز مشترک خانواده‌ها شده است. حتی مردم مناطق دور افتاده از یخچال استفاده می‌کنند و چندین شرکت الکترونیکی یخچال و فریزر را تولید و تبلیغ می‌کنند.  ال جی برای کیفیت و خدمات به مشتری ، بیشترین مارک یخچال و فریزر را پیشنهاد می کند. یخچال و فریزر نیاز به رسیدگی دقیق دارد و حتی یک خطای کوچک نیز باعث ایجاد مشکلاتی در کارکرد طبیعی یخچال خواهد شد. شما اگر در هرجای تهران که ساکن باشید تعمیرکاران فاینال تکنیک اماده خدمت رسانی به شما هستند حتی به صورت تخصصی تعمیر یخچال ساید بای ساید در غرب تهران توسط شعب ما در غرب تهران صورت میگیرد.

تعمیرات یخچال ساید ال جی در شمال تهران:

تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی، یخچال ال جی ، فریز LG توسط نکنسین های کار آزموده ما طی سال های زیاد در اقصی نقاط تهران صورت میگیرد، اگر در شمال تهران ساکن هستید و ساید ال جی شما نیاز به تعمیر دارد نگران نباشید که شاید تعمیرکار خوب در منطقه شما نباشد و باید هزینه زیادی برای تعمیرکار بپردازید.

فاینال تکنیک تعمیرات ساید ال در شمال تهران را طوری برنامه ریزی کرده است که تکنسین هایی که در شعبه تهران همکاری میکنند به تعمیر یخچال شما بپردازند.

سرویس ساید ال جی

ساید بای سایدهای شرکت LG با مصرف انرژی بسیار کم و با درجه +++A امروزه انتخاب بسیاری از مردم برای خرید یک یخچال به تمام معنا اتوماتیک شده است. مدل ساید بای ساید LG دارای تکنولوژی منحصربفردی می باشد که هر تعمیرگاهی و هر تعمیرکاری نمی‌تواند به صورت دقیق آن را تعمیر کند.

مشکلات مختلفی برای یخچال ساید ال جی ممکن است به وجود بیاید که آشنایی با آن‌ها به شما برای رفع مشکلات یخچال کمک می‌کند.

علت سرد نکردن یخچال فریزر ال جی:

خازن کولر کثیف است

کویل کندانسور معمولا زیر یخچال قرار دارد. آنها گرما را عبور می دهند. اگر خازن های کولر کثیف باشند گرما به طور کامل از بین نمیرود و به همین ترتیب آلودگی ها روی کویل ها بیشتر می‌شود و یخچال و فریزر ال جی کارآیی کمتری دارد  و باعث می شود که یخچال به خوبی سرد نکند در نتیجه  اگر کویل ها به طور قابل توجهی کثیف باشند، یخچال نمی تواند دمای مناسب را حفظ کند برا تعمیر یخچال فریزر ال و جی و رفع مشکل سرد نکردن یخچال با ما تماس بگیرید.

علت خراب شدن آبریز یخچال ال جی:

لوله آب یخ زده است

علت اصلی خراب شدن ابریز یخ زدگی لوله است برای اطمینان از این قضیه لوله را از انتهای درب جدا کنید و در ان فوت کنید اگر هوا عبور نكند، این نشان می دهد كه لوله ی آب یخ زده است کمی لوله را گرم کنید و سپس دما را تنظیم کنید.  دمای فریزر باید از 0 تا 10 درجه فارنهایت باشد اگر مشکل دیگری بود و یا راه لوله باز نشد برای تعمیر یخچال فریزر LG خود با ما در ارتباط باشید.

علت کار نکردن یخ ساز یخچال فریزر ال جی:

دماي فریزر بالاتر از 10 درجه فارنهایت است

اگر دمای یخچال و فریزر بالاتر از 10 درجه فارنهایت باشد، یخ ساز یخ تولید نخواهد کرد. دمای یخچال باید بین 0 تا 5 درجه فارنهایت تنظیم شود تا یخ ساز بتواند به درستی کار کند. در صورتی که دمای یخچال درست تنظیم شده است، اطمینان حاصل کنید که کویل های کندانسور از ضایعات پاک هستند و فن خنک کننده به درستی کار می‌‍کند. علاوه بر این، بررسی کنید که بخشی از سیستم یخ زدگی به علت انجماد یخ نزده باشد. در نهایت اگر مشکل رفع نشد برای تعمیر یخچال فریز ال جی خود به فاینال تکنیک اعتماد کنید و آن را به ما بسپارید

دلیل از کار افتادن سیستم یخ زدایی یخچال ال جی:

برفک زدن یخچال

از کار افتادن برد

برد یخ زدایی میزان چرخه یخ زدایی را مشخص می کند. اگر برد خراب شود، یخچال وارد چرخه یخ زدگی نمی شود و ممکن است برفک بزند قبل از تعویض برد ابتدا هیتر و ترموستات رو چک کنید اگر مشکلی نبود بعد به تعویض برد بپردازید. برای تعویض برد و تعمیر یخچال فریزر ال جی با ما در تماس باشید.

علت سرو صدا کردن یخچال فریزر ال جی:

پره‌ی پنکه

اگر یخچال و فریزر با صدای بلند و پر سر و صدا باشد، به خصوص هنگامی که یکی از درب ها باز شود، خنک کننده یا فن مکن است اسیب دیده باشد. ابتدا چرخه فن فریرز رو چک کنید و سعی کنید آن را با دست بچرخانید. اگر تیغه فن آزادانه نچرخید بررسی کنید که چیزی گیر نکرده باشد و مانعی نداشته باشد اگر همه چیز مرتب بود به تعمیرکار حرف ای بسپارید و فاینال تک دارای افراد  متخصص برای تعمیر یخچال فریزر ال جی است.

علت نچسبیدن لاستیک درب یخچال ساید ال جی چیست؟

علت نچسبیدن لاستیک درب یخچال میتواند به خاطر اتمام عمر مفید نوار درب یخچال فریزر باشد. به این علت که بخشی از سرمای یخچال فریزر به لاستیک درب یخچال در تماس است باعث می شود به مرور زمان دیگر آن کارایی سابق را نداشته باشد و خاصیت خود را از دست بدهد.

ممکن است درب یخچال به علت سنگین شدن بیش از حد حالت افتادگی پیدا کند که این افتادگی باعث خمیدگی یخچال می شود. برای رفع این مشکل ابتدا از افتادگی درب یخچال اطمینان حاصل نمایید. در صورتی که افتادگی خاصی را مشاهده ننموده اید باید در کنار های لاستیک درب یخچال پنبه هایی را قرار دهید که خمیدگی نوار را به حالت اولیه بازگرداند.

در حالت کلی خشک شدن واشر درب، از بین رفتن و کم شدن خاصیت آهنربایی و … باعث نچسبیدن لاستیک درب یخچال ساید ال جی شده است

علت نشتی یخچال فریزر ال جی:

نشتی یخچال ال جی

مسدود شدن یا یخ زدن دی فراست

اگر مجرای تخلیه مسدود و یا یخ زده باشد باعث نشتی میشود آن را چک کنید اگر یخ زده است گرم کنید و بذارید تا آب درون ان خالی شود و  اگر مسدود است راه را باز کنید در صورت سالم بودن مجرای تخلیه با ما تماس بگیرید.

شماره تماس فاینال تکنیک

کدهاط خطا یخچال ساید ال جی:

جدا از اینکه ممکن است مشکلات فنی بزرگ برای یخچال فریزر ال جی و یا یخچال ساید ال جی پیش بیاید، خود شرکت ال جی یکسری کدهای خطا یخچال ال جی و یا کدهای خطا یخچال ساید بای ساید ال جی را اعلام کرده است تا با آشنایی اولیه آن ها بهترین کار را هنگام روبه رویی با مشکل در یخچال فریز LG انجام دهید.

 • کد خطا یا ارور Er FR یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er IF یا Er 1F یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er 15 یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er dH یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er FS یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er rF یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er rS یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er HS یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er IS یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er SS یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er rt یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er lt یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er gF یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er FF یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er CF یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور Er CO یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور FF یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور F dH یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور F dS یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور r dS یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور r dH یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور ۱F یا F1 یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور ۲۲ یخچال ال جی
 • کد خطا یا ارور ۶۷ یخچال ال جی

برای آشنایی با تمامی ارورهای یخچال ال جی صفحه کدهای خطا یخچال ال جی را مطالعه کنید.

 1. 1
  هزینه تعمیر ساید ال جی چقدر است؟

  یخچال ال جی جز آن دسته از یخچال‌های پر طرفداری است که دارای تکنولوژی هوشمند است و مجموعه فاینال تکنیک از قطعات باکیفیت استفاده میکند. به همین منظور براورد هزینه تعمیر یخچال ال جی و یا تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در تهران و کرج را پس از بررسی و  استفاده از قطعات مختلف انجام می‌دهد.

  نگران هزینه تعمیر نباشید قیمت‌های ما با حداقل سود برای شما عزیزان در نظر گرفته شده و ما با تعمیر قطعات به جای جایگزینی میزان هزینه شما را کاهش میدهیم.

  پیشنهاد مطالعه :  تعمیر ماکروفر ال جی در کرج و تهران – تعمیرات مایکروویو LG

 2. 2
  شرایط تعمیرات یخچال و ساید ال جی چیست؟

  فاینال تکنیک با 22 سال سابقه کاری و نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی در تهران و کرج این تعهد را به مشتریان خود میدهد تا با استفاده از مرغوب ترین قطعات و پیشرفته ترین امکانات در دسترس در زمینه تعمیرات لوازم خانگی خدمات تعمیری با کیفیت و سرعت بالا را برای تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی و یخچال فریزر ال جی شما ارائه کند.

  پیشنهاد مطالعه :  تعمیر کولر گازی ال جی در تهران – سرویس کولر گازی LG

 3. 3
  چقدر طول میکشد تا ساید ال جی تعمیر شود؟
 4. پیشنهاد مطالعه :  کدخطا یخچال کنوود- معنی ارورهای یخچال ساید کنوود

دیدگاه بگذارید

avatar
  تصویب  
Notify of
Call Now Buttonارتباط مستقیم با تعمیرکار