تعمیر یخچال ساید بای ساید

repair the refrigerator

فاینال تکنیک، مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی تهران آماده خدمت رسانی به شما در زمینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید در منزل و در کارگاه خود می‌باشد. فاینال تکنیک این افتخار را دارد تا با 22 سال سابقه کاری در خدمت شما عزیزان باشد و این اطمینان را به شما بدهد که کار خود را بالاترین کیفیت و استفاده از بهترین قطعات ارائه دهد. تعمیر یخچال ساید بای ساید خود را به تکنسین‌های متخصص ما بسپارید تا با تشخیص درست، سرعت بالا و قیمت مناسب تعمیر یخچال ساید بای ساید شما را در هر برندی انجام دهند. 

تعمیر یخچال ساید بای ساید در تهران و کرج

شماره تماس تعمیرکار یخچال ساید بای ساید در تهران 02122000541 است.

 

repair-refrigrator

تعمیر یخچال سامسونگ- تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ- تعمیرات یخچال فریز samsung :

فاینال تکنیک مجموعه ای است با سابقه بالا که تعمیر یخچال سامسونگ؛تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ را با کیفیت بالا و قیمت مناسب و ضمانت و تعهد مناسب ارائه میکند.

تعمیر یخچال ال جی - تعمیر یخچال فریز LG- تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی در تهران :

تعمیر یخچال فریزر ال جی توسط نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران با 22 سال سابقه و قیمت مناسب در منزل انجام میگیرد. استفاده از بهترین قطعات تعهد بزرگ مجموعه فاینال تکنیک است.

تعمیر یخچال فریزر دوو در منزل- تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو در تهران - تعمیرات daewoo در تهران

تعمیر یخچال فریزر دوو توسط نمایندگی تعمیرات دوو در تهران با قیمت مناسب و ارائه کیفیت عالی خدمات تعمیرات- سرویس و تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در منزل

تعمیر یخچال اسنوا - تعمیر یخچال ساید بای ساید snowa- تعمیرات یخچال فریزر اسنوا  :

تعمیر یخچال فریزر اسنوا توسط نمایندگی تعمیرات اسنوا در تهران با قیمت مناسب و ارائه کیفیت عالی خدمات تعمیرات- سرویس و تعمیر یخچال ساید بای ساید اسنوا در منزل

تعمیر یخچال فریزر کنوود - تعمیر یخچال ساید بای ساید کنودد در تهران - تعمیرات یخچال kenwood:

تعمیرات یخچال کنوود در منزل توسط نمایندگی مجاز تعمیرات کنوود در تهران با قیمت مناسب- تعمیر یخچال فریزر kenwood

تعمیر یخچال بوش- تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش در تهران و کرج - تعمیرات یخچال  bosch 

فاینال تکنیک مجموعه تخصصی 22 ساله در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در منزل است که با قیمت مناسب و ارائه خدمات عالی در خدمت شماست

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در منزل- تعمیر یخچال جنرال الکتریک GE- تعمیرات general electric 

تعیمرات یخچال جنرال الکتریک و تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک توسط نمایندگی جنرال الکتریک در تهران 

تعمیر یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس - تعمیرات یخچال فریزر وستینگ هاوس در تهران با قیمت مناسب 

تعمیر یخچال ساید بای ساید westinghouse توسط مجموعه متخصص فاینال تکنیک با 22 سال سابقه در منزل - سرویس یخچال فریزر وستنیگ هاوس

تعمیر یخچال فریجیدر - تعمیر یخچال ساید بای ساید Frigidaire- تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر :

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر توسط نمایندگی تعمیرات اسنوا در تهران با قیمت مناسب و ارائه کیفیت عالی خدمات تعمیرات- سرویس و تعمیر یخچال ساید بای ساید فریجیدر در منزل

تعمیر یخچال ویرپول - تعمیر یخچال فریز wihrepool- تعمیرات یخچال ساید بای ساید ویرپول در تهران :

تعمیر یخچال فریزر ویرپول توسط نمایندگی تعمیرات ویرپول در تهران با 22 سال سابقه و قیمت مناسب در منزل انجام میگیرد. استفاده از بهترین قطعات تعهد بزرگ مجموعه فاینال تکنیک است.

نشانه های خراب شدن یخچال ساید با ساید 


تعمیر یخچال ساید بای ساید  یکی از تخصصی ترین و رایج ترین تعمیر های لوازم خانگی می‌باشد. از جمله نشانه های خرابی یخچال ساید بای ساید می‌توان به خنک نکردن (ممکن است بر اثر خرابی ترموستات، فن، لاستیک درب و ... باشد)، کار نکردن یخ ساز، کار نکردن فیلتر تصفیه آب، کار نکردن فریزر ( هنگامی که فریزر به خوبی منجمد نمی‌کند)، داغ شدن زیادی موتور یخچال ساید بای ساید، برفک زدن یخچال، صدا دادن غیر عادی یخچال، روشن نشدن یخچال ( ممکن است موتور یا ترموستات خراب باشد و یا سیستم اتصال به برق آن مشکل داشته باشد)، خراب شدن سنسور دستگاه، صداهای عجیب از موتور یخچال، آبریزش، روشن نشدن لامپ روشنایی، برفک زدن زیادی اپراتور یخچال و ... اشاره کرد.

آموزش تعمیر یخچال ساید بای ساید:

علت صدای فریزر یخچال ساید بای ساید:
یکی از رایج ترین مشکلات یخچال های خانگی صدای غیر طبیعی یخچال است. فرسودگی موتور فن اپراتور و عدم رسیدگی و سرویس نکردن دوره ای یخچال باعث ایجاد این صدا می‌‌شود. برای رفع این مشکل شما با روغن کاری می‌توانید این مشکل را برطرف کنید. اگر به این شکل نبود، راهی جز تعویض قطعه ندارید.علت دیگر ایجاد این صدا برخورد پره های فن یخچال به توده برفکی است که بر روی اواپراتور شکل گرفته است. یکی دیگر از عوامل ایجاد این صدا کثیف شدن بیش از حد موتور فن کمپرسور است.

علت برفک زدن یخچال ساید بای ساید:
به وجود آمدن برفک یکی از عوامل کاهش بازدهی و افت عملکرد سرمایشی یخچال است. دلیل تشکیل برفک یخچال این است که می‌توان حاصل از هوای مرطوب و گرم خارج و اطراف یخچال با هوای داخل یخچال و اختلاط با هوای خنک باعث ایجاد برفک می‌‌شود. راه حل این مشکل بسته به محلی که برفک تشکیل شده دارد. تشکیل برفک در اطراف درب فریزر نشان دهنده این است که درب یخچال فریزر کاملا بسته نشده است. این بسته نشدن ممکن است مربوطه به لاستیک درب و یا واشر درب یخچال باشد. تشکیل برفک در همه جای یخچال ولی به مقدار کم نشان دهنده دمای خیلی پایین یخچال فریزر است. برای تعمیر یخچال ساید بای ساید خود با فاینال تکنیک در تماس باشید. 02122000541

علت روشن نشدن یخچال ساید بای ساید:
می‌توان گفت روشن نشدن یخچال به نوعی بزرگترین مشکل یخچال فریزر است. دلیلشم کاملا واضح است؛ چرا که عمر مواد غذایی کم است و به سرعت فاسد می‌شود. برای همین در صورت ایجاد این مشکل هرچه سریعتر باید اقدامی‌ صورت بگیرد. دلایلی که ممکن است باعث بروز خرابی یخچال ساید بای ساید شما شود متفاوت است برای همین حتما بگذارید یک متخصص مجرب وسیله شما را بررسی کند.

علت سرد نکردن یخچال ساید:
برای حل این مشکل چند راه وجود دارد. تعویض ترموستات یخ زدایی به دلیل درست کار نکردن این قطعه یکی از راه های پیشنهادی برای حل خرابی یخچال ساید بای ساید است. اما گاهی درست عمل نکردن فریزر مشکل اصلی است. برای حل این مشکل باید موارد زیر را بررسی کنید. چک کنید دمای فریزر بطور تصادفی به دمای گرمتر از حد مورد نظر تنظیم نشده باشد. اگر این چنین بود، حتما دما را به منفی هجده درجه تنظیم کنید.
یکی از کارهایی که انجام دادنش باعث جلوگیری از بروز این مشکل می‌شود پر نکردن کامل فریزر است. اگر فریزر را بیش از حد پر کنید، بسته های مواد غذایی به هم می‌ چسبند و هوای سرد در بین آنها گردش نمی‌کند. پس هر بار که شما درب فریزر را باز می‌کنید، تمام هوای سرد از فریزر خارج شود. به همین دلیل بسته ها را بطور یکنواخت مرتب کنید و در هر طبقه بچینید.
یخ زدایی یکی دیگر از نشانه های خرابی یخچال ساید بای ساید است. درست عمل نکردن دستگاه مانیتورینگ دما، درست عمل نکردن برد کنترل اصلی و نشت سیکل سرمایش از دیگر نشانه های خرابی یخچال ساید بای ساید است.برای تعمیر یخچال ساید بای ساید خود با تماس بگیرید.

شماره تماس فاینال تکنیک

علت داغ شدن موتور یخچال ساید بای ساید:
یکی دیگر از مشکلات دیگر، داغ شدن زیاد یا بیش از حد موتور یا همان کمپرسور یخچال است. داغ شدن موتور یخچال امری طبیعی است ولی با این حال داغ شدن بیش از اندازه موتور یخچال، طبیعی نیست. در صورت تشخیص داغ شدن زیاد موتور یخچال، بلافاصله جهت عیب یابی و تعمیر یخچال ساید بای ساید خود با ما در تماس باشید.

علت کار نکردن یخچال ساید:
نشانه های زیر جزو خرابی یخچال ساید بای ساید است:
قرار داشتن در زمان دیفراست، خاموش بودن یک یا هر دو کنترلر، وصل نبودن برق یخچال و ... جزو عوامل این نوع خرابی است. راهکارهایی از جمله صبر کردن تا اتمام کار دیفراست، قرار دادن کنترل کننده های یخچال روی تنظیمات دما، تعویض فیوز و از برق کشیدن یخچال از جمله راه های حل تعمی‌ر این مشکل است.

علت لرزش یخچال ساید بای ساید
قرار داشتن یخچال در زمان دیفراست، خاموش بودن یک یا هر دو کنترلر، متصل نبودن یخچال به برق و پریدگی فیوز از نشانه های لرزش یخچال است.راهکارهایی از جمله صبر کردن تا اتمام کار دیفراست، قرار دادن کنترل کننده های یخچال روی تنظیمات دما، تعویض فیوز و از برق کشیدن یخچال از جمله راه های حل تعمیر این مشکل است.

تعمیر یخچال ساید بای ساید در منزل


برای اینکه با تعمیر یخچال ساید بای ساید آشنایی داشته باشیم باید بدانیم یخچال ها چگونه کار می کنند برای نگهداری و استفاده ی یخچال برای ما بسیار مفید هستند.اینجا توضیح خواهیم داد که یخچال ها چگونه کار می کنند و نحوه ی رفع برخی مشکلات کوچیک آن را خواهیم گفت تا در صورت ایجاد مشکل جزئی بتوانید تعمیر یخچال ساید بای ساید خود را به نحو احسنت انجام دهید.

چگونه یخچال خنک میشود؟

یکی از اصلی ترین وظایف یخچال و فریزر همین عملیات خنک کنندگی آن است، خنک سازی یخچال در یک سیستم بسته اتفاق می افتد. این سیستم را کمپرسور، کندانسور، اواپریتور، دستگاه اندازه گیری و لوله مکش تشکیل می دهد.
اول ماده ی مبرد(ماده ای که در عملیات تقطیر شرکت می کند،اول به حالت گاز است و تبدیل به مایع می شود) مانند R-134 و R-12 به حالت گاز وارد کمپرسور می شود،کمپرسور دما و فشار گاز را افزایش می دهد.سپس ماده وارد کندانسور می شود(به طور معمول این عملیات پشت یخچال اتفاق می افتد) که هنوز حالت گازی دارد و به حالت مایع از یخچال خارج می شود.
بعد از آن،مایع با دما و فشار بالا وارد دستگاه تعدیل و اندازه گیری می شود و با دمای بسیار پایین/فشار پایین از آن خارج شده و وارد اواپریتور می شود،اواپریتور این مایع را دوباره به حالت گازی که دمای پایین و فشار پایینی نیز دارد می کند.
این مبرد در نهایت از طریق لوله ها خارج شده و به کمپرسور منتقل می شود تا چرخه دوباره و دوباره تکرار شود،در حقیقت این ماده که نیمی از مسیر به حالت گاز و نیمی از آن به حالت مایع است هیچگاه از این سیستم خارج نمی شود،مگر اینکه سیستم سوراخ شود.

Refrigerationmodel.jpg.pagespeed.ic

هوا در یخچال ساید با ساید چگونه در جریان است ؟

ممکن است یخچال ساید بای ساید شما دچار مشکل شود و مشکل آن مرتبط با جریان هوا باشد به همین دلیل برای تعمیر یخچال ساید بای ساید خود نیاز است اطلاعاتی در این زمینه داشته باشید.کوران هوا هم در یخچال مهم است، اواپریتور جریان هوا سرد تولید شده در سیستم را (که در بند پیشین توضیح دادیم) به داخل پمپاز می کند و هوای سرد را برای بخش مواد غذایی تازه و فریزیر فراهم می کند.
فن واقع در بالای اواپریتور،هوا را به فریز و بخش موادغذایی تازه پمپ می کند.هوا از طریق یک مجرا هوایی وارد بخش غذای تازه می شود.دامپر میزان جریان هوا را به قسمت های مختلف کنترل می کند.
برخی از دامپر ها به صورت دستی تنظیم می شود و برخی توسط یک موتور الکتریکی کنترل می شوند. همچنین یک فن نیز در پشت یخچال وجود دارد و با ایجاد جریان هوا کندانسور و کمپرسور را خنک می کند تا گرمای این سیستم بیش از اندازه نشود.اگر جریان هوا در داخل یا خارج از یخچال متوقف شده یا مسدود شود، یخچال و فریز به درستی کار نمی‌کند.

تعمیر برندهای مختلف یخچال ساید بای ساید


نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

تعمیر برندهای مختلف، با توجه به نوع برند انجام می شود. تیم متخصص فاینال تکنیک، برای تعمیر هر برند، گروه خاصی را در نظر گرفته است که تجربه ی کافی در زمینه‌ی تعمیر همان برند را دارند. کارکنان فاینال تک دارای مدارک رسمی از نمایندگی برندهای معتبر از جمله ال جی، سامسونگ، بوش و... می باشند. بنابراین دستگاه به صورت حرفه ای و براساس اصول تعمیر می شود. شما میتوانید تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ، تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی، تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو، تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک و ... خود را با خیال راحت و اعتماد کامل به ما بسپارید و با قیمت مناسب محصول خود را تعمیر شده دریافت کنید.

تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

یخچال ساید بای ساید سامسونگ  یکی از محصولات پرطرفدار سامسونگ است که مثل تمامی وسایل برقی دیگه برندهای مختلف ممکن دچار نقص فنی و خطا شود که باید ابتدا بررسی و سرویس شوند و پس از عیب یابی دقیق و مشخص به تعمیر آن پرداخته شود.

یخچال ساید بای ساید سامسونگ از به روزترین تکنولوژی روز و مدرن یخچال مانند ( کمپرسور ، کندانسور ، فیلتر درایر ، اواپراتور ، کاپیلاری تیوب ( لوله مویی ) ) و الکتریکی ( موتور الکتریکی ، ترموستات ، رله استارت ، اورلود ) تشکیل شده است و هر مورد خرابی آن نیازمند این می‌باشد که فقط تعمیرکار مجاز یخچال ساید سامسونگ آن را تعمیر نماید. و سپردن تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ به سایر تعمیرکاران بدون مجوز کار عاقلانه ای نمی‌باشد.

معیوب و خراب شدن ترموستات یخچال سامسونگ، عدم رعایت فاصله ی طولی یخچال ساید بای ساید با دیوار و ... از مسائلی هستند که باعث خرابی یخچال ساید سامسونگ میشود 

فاینال تکنیک نماینده مجاز تعمیر لواز خانگی سامسونگ با 22 سال سابقه کاری آماده خدمت رسانی به شما در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ است.

شماره تلفن تعمیرکار ساید سامسونگ در تهران: 02122000541

 


تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی از آن جایی باب شد که خود یخچال ساید ال جی در کشور ما آمد و ومورد استقبال مردم قرار گرفت چراکه جایگزین خوبی برای یخچال فریزرهای ال جی معمولی است چرا که حجم کمتری را میگیرد درب ها مقابل هم هستند و همزمان میتوانید در یخچال و فریزر را باز کنید و مواد اولیه خود را انتخاب کنید.

جدا از تمامی موارد ذکر شده شرکت ال جی در طی این چند مدل آخر یخچال‌های ساید خود توانسته است تمام نیازهای یک مشتری را برطرف کند. باوجود تمامی این‌ها گاهی ممکن است که یخچال ساید بای ساید ال جی شما نیاز به تعمیر داشته باشد مثلا ممکن است به خاطر اثاث کشی آسیب ظاهری ببیند و یا به هر دلیلی دچار مشکلات مختلف شود، مواردی که ممکن است یک یخچال ساید ال جی دچار آن بشود را آورده‌ایم و قابل ذکر است که فاینال تکنیک با 22 سال سابقه کاری در تعمیر لوازم خانگی و نمایندگی مجاز برندهای مختلف این افتخار را دارد تا با داشتن متخصصان درجه یک و قطعات و دستگاه های عالی به راحتی مشکلات شما را برطرف کند برای ارتباط با ما کافی است تماس بگیرید و پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

finaltechnic instagram

مشکلات یخچال ساید بای ساید ال جی

 • خالی شدن گاز یخچال ساید بای ساید ال جی
 • شکستگی صفحه نمایش یخچال ساید lg
 • ضرب خوردگی بدنه یخچال ساید بای ساید ال جی  
 • شکسته شدن جا یخی یخچا ساید ال جی 
 • خراب شدن درب ساید ال جی 
 • سرد نکردن یخچال ساید بای ساید ال جی
 • سرو صدای زیاد یخچال ساید ال جی 
 • شارژ گاز یخچال ساید بای ساید ال جی 
 • از کار افتادن سیستم یخزدایی یخچال ساید بای ساید ال جی
 • کارنکردن یخ ساز یخچال ساید ال جی
  تمامی موارد ذکر شده مشکلاتی هستند که ممکن است به هر دلیلی رخ دهد و نمایندگی های مجاز ال جی مثل فاینال تکنیک میتوانند آن را برطرف کنند.
شماره تعمیرکار یخچال ساید ال جی در تهران: 02122000541

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

یخچال و فریزر جنرال الکتریک به حداکثر رساندن میزان ذخیره غذای سرد شما کمک می کند. یخچال ساید بای ساید جنرال الکرتیک در رنگ ها و ظرفیت های متنوعی موجود است و ویژگی‌های بی‌شماری را متناسب با نیاز شما و سبک آشپزخانه ارائه می دهد. علاوه بر داشتن امکانات خیلی خوب به خاطر اینکه جنرال الکتریک یک برند امریکایی است و ضمانت ‌ها و شرایط خاصی داراست این یخچال مورد تایید و خرید قرار گرفته است.

اما به هر حال ممکن است که با وجود تمامی این امکانات یخچال جنرال الکتریک شما به مشکل بخورد و شما نیاز به تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک خود داشته باشید. و دقیقا همین جاست که باید با دقت تعمیرکار خود را انتخاب کنید چراکه تکنولوژی یخچال جنرال الکتریک بسیار حساس است. 

فاینال تکنیک، نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در غرب و شرق تهران است.

شماره تعمیرکار یخچال ساید جنرال الکتریک: 02188677182

پرسش و پاسخ های متدوال در مورد تعمیرات انواع یخچال ها


 1. وقتی یخچال بیش از اندازه سرد می کند و باعث خراب شدن مواد غذایی میشود چه باید کرد؟

  اگر یخچال شما بیش از اندازه خنک می کند، می تواند موجب شکل گیری برفک های ناخواسته گردد. اگر متوجه برفک بر روی لوله ها شدید، حتما یخچال خود را سریعا تعمیر نمایید. ممکن است این مشکل ناشی از ایراد در هر یک از قطعاتی چون دیفیوزر یا دمپر هوای ورودی، سنسور دمایی یا ترمیستور، برد کنترل اصلی، سوئیچ کنترل دمای سرد و غیره باشد.

 2. چه دلایلی باعث میشود یخچال خنک نکند؟

  آیا در یخچال را باز گذاشته اید؟ آیا کنترل دما بصورت تصادفی تغییر داده شده است؟ آیا بست درها کار می کنند؟ ممکن است دلایل زیادی موجب این اتفاق شده باشند. برای رفع مشکل خنک نکردن یخچال فریزر و گرم بودن آن، بهتر است موارد زیر توسط تعمیرکار یخچال مورد بررسی قرار گیرد: سوئیچ کنترل دمای سرد، موتور فن اواپراتور، برد کنترل الکترونیکی، سنسور دمایی یا ترمیستور، تایمر دیفراست، ترموستات دیفراست، هیتر دیفراست، موتور فن کندانسور و غیره. متخصصان ما در رفع این مشکلات بسیار حرفه ای هستند.

 3. دلیل اینکه یخچال حین کار صدای غیرطبیعی ایجاد می کند؟

  صداهای ابتدای روشن شدن و یا تقه ها ممکن است نشانه وجود مشکل در موتور فن کندانسور، موتور فن اواپراتور، محافظ پلاستیکی موتور فن اواپراتور و غیره باشد. متخصصان ما می توانند به سرعت مشکل را شناسایی کنند!

 4. چگونه یخچال های جدید ساید بای ساید برفک نمی زند ؟

  شاید برایتان سوال باشد با اینکه در یخچال های قدیمی همیشه برفک می دیدیم ولی در یخچال های جدید این اتفاق نمی افتد،در یخچال های جدید چرخه ای به نام برفک زدایی اتفاق می افتد.
  در یک چرخه ی برفک زدایی، عملیات خنک کنندگی قطع شده و هیتر وارد عمل می شود تا برفک روی اواپریتور را ذوب کند.
  وقتی دما به 10 درجه ی سانتی گراد برسد،ترموستات چرخه ی برفک زدایی را متوقف می کند.اگر چرخه ی برفک زدایی به درستی عمل نکند،برفک به تدریج زیاد شده و جریان هوا را مسدود می کند.یخچال ها بسته به نیاز هر 6 ساعت یکبار تا 48 ساعت یکبار این عملیات را تکرار می کنند.2 نوع چرخه‌ی برفک زدایی داریم،برفک زدایی تطبیقی و مکانیکی که در حالت مکانیکی دستگاه به طور خودکار هر چند ساعت یکبار این کار را تکرار می کند و در حالت تطبیقی بسته به میزان انباشت برفک دستگاه وارد عمل شده و آن ها را ذوب می کند.

Call Now Buttonارتباط مستقیم با تعمیرکار