تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ظرفشویی سامسونگ به مراتب کار راحتی نیست و فقط توسط یک تکنسین درجه یک و باتجربه باید انجام شود چون با تشخیص غلط مشکل ماشین ظرفشویی سامسونگ و تعمیرات اشتباه؛ خسارت بیشتری ممکن است به این دستگاه وارد شود.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ

فاینال تکنیک در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در تهران و کرج و به عنوان “نمایندگی مجاز تعمیرات سامسونگ” در تهران شناخته شده است. مجموعه فاینال تکنیک با آشنا کردن تمام متخصصین خود نسبت به هوش مصنوعی و برنامه به کار رفته در محصولات سامسونگ این امکان را برای خود به وجود آورده است که طی 22 سال سابقه کاری کسب شده مشتریان را از خود راضی نگه دارد و با قیمت مناسب تعمیرات خود را انجام دهد. اگر ساکن کرج و تهران هستید برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ خود می‌توانید با فاینال تکنیک در ارتباط باشید.

شماره تماس فاینال تکنیک

تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در تهران

ماشین ظرفشویی سامسونگ دارای سیستم خوب و پیچیده‌ای است، اگر دچار هر مشکل کوچک و بزرگی شود باید تعمیرات آن به بهترین روش انجام شود.

صدا دادن ظرفشویی در حین کار (شستشو یا آبکشی)، گرم نشدن آب، بوی بد دستگاه، وجود برق در بدنه، نشتی آب، تمیز نشدن ظروف و … مشکلاتی هستند که در صورت مشاهده آن‌ها باید با یک تعمیرکار تماس بگیرید. در این شرایط ماشین ظرفشویی باید به شکل کامل و جزء به جزء بررسی شود و بخش های آسیب دیده آن ترمیم یا تعویض شوند.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

 

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران توسط فاینال تکنیک به خوبی انجام میشود اما گاهی مشکلات پیش آمده با اندکی مطالعه و مشاوره تلفنی رایگان کارشناسان ما توسط خود شما هم برطرف می‌شود.

در ادامه به دو مشکلی که در صورت بروز حتما باید به متخصص و تعمیرکار حرفه‌ای مراجعه کنید را با توضیحات مختصری عنوان کرده‌ایم.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در غرب تهران

یکی از مراحل اصلی مهم و اولیه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ "عیب یابی ظرفشویی سامسونگ" است. به طور قطع مرحله مهمی است چراکه اگر عیب یابی ماشین ظرفشویی به درستی صورت بگیرد قطعا تعمیرات آن به صورت کاملا حرفه ای و درست توسط تعمیرکار ظرفشویی برنامه ریزی و انجام میشود.

برای اینکه عیب یابی ماشین ظرفشویی به درستی صورت گیرد نیاز است تا تعمیرکاری که به منزل شما جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ مراجعه می‌کند فردی باتجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی برند سامسونگ باشد و اطلاعات کافی در مورد برنامه پیاده شده در ماشین ظرفشویی سامسونگ داشته باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

جدا از اینکه هر دستگاهی ممکن است مشکلات متعددی داشته باشد و عیب یابی توسط تکنسین‌ها صورت بگیرد ماشین ظرفشویی سامسونگ دارای کدهای خطا از پیش تعریف شده است که اگر معنی هریک از آن ها را بدانید یک نوع عیب یابی اصولی و درست خودتان در منزل انجام داده‌اید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در شمال تهران

ممکن است ماشین ظرفشویی سامسونگ شما با مشکلاتی از جمله تخلیه نکردن آب در پایان هر سیکل شستشو مواجه شود و یا مشکلات دیگری چون آبگیری بیش از حد، سرریز کردن و نشت آب، سر و صدا، لرزش زیاد و ... داشته باشد و یا مدت زمان شستشوی ظروف بسیار طولانی شود؛ حتی به خوبی ظروف شسته نشود و روی آن‌ها لکه‌های چربی و مواد غذایی باقی مانده باشند. در هر صورت، به کمک متخصصین تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در فاینال تکنیک، ماشین ظرفشویی خود را در سریعترین زمان ممکن سالم تحویل خواهید گرفت. لیست زیر سایر مشکلات ماشین ظرفشویی سامسونگ است:

 • پروانه آب کشی صدا می‌کند
 • ماشین ظرفشویی بخار نمی‌کند
 • تعمیرات تخصصی برد ظرفشویی در واحد تعمیر ظرفشویی سامسونگ
 • آب موجود در ماشین ظرفشویی سامسونگ گرم نمی‌شود
 • ظرفشویی سامسونگ بوی بد می‌دهد
 • ماشین ظرفشویی سامسونگ برق دارد
 • صدای بیش از حد ظرفشویی سامسونگ

تعمیر قطعات مهم ماشین ظرفشویی

تعمیر موتور ظرفشویی سامسونگ

قطعه اصلی و شاید قلب دستگاه ظرفشویی موتور آن است که اگر آسیب ببیند مشکلاتی برای شست و شو ظروف پیش می‌آید. پمپاژ آب و عملیات اسپری و بازوان و ... همگی توسط موتور ظرفشویی صورت میگیرد. صداهای بلند و لرزش‌های زیاد، از کار افتادن ماشین حین کار، فعال نشدن برنامه تعریف شده و .... نشانه آسیب و خرابی موتور ماشین ظرفشویی شما است.

کاملا واضح است که تعمیر موتور ماشین ظرفشویی سامسونگ کاری کاملا تخصصی است و نباید توسط هرکسی انجام شود، تعمیرات موتور بسیار حساس است اگر افرادی که آموزش ندیده‌اند و تخصص لازم در این زمینه ندارند تعمیرات ظرفشویی سامسونگ شما رو به عهده بگیرند ممکن است خسارت بیشتری به ماشین ظرفشویی شما وارد کنند.

برای تعمیر موتور ظرفشویی سامسونگ خود با فاینال تکنیک تماس بگیرید تا به بهترین نحو تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما انجام شود.

 تعمیر هیتر ماشین ظرفشویی سامسونگ

 اگر  از نمک و مواد شوینده خوب و به مقدار لازم استفاده کردید و برنامه شسشت و شو درست تعریف شده اما ظروف تمیز شسشته نشده‌اند دلیل این مشکل معیوب شدن هیتر ماشین ظرفشویی است که اگر خراب شده باشد در اکثر مواقع نیاز به تعویض آن است، کارشناسان فاینال تکنیک برای کاهش هزینه‌های شما عزیزان در تلاش هستندقطعات را به جای تعویض تعمیر کنند ولی قطعه هیتر به خودی خود تعمیرات بی فایده‌ای را به دنبال دارد اما باز هم تا حد امکان که خسارت بیشتری به بار نیاورد تعمیرات آن توسط متخصصین ما انجام میشود.

تعمیر هیتر ماشین ظرفشویی سامسونگ

 کدهای خطا ماشین ظرفشویی سامسونگ:

ارور 4E ماشین ظرفشویی سامسونگ:

 کدخطا 4e نشانگر خطای منبع آب است. بهترین کار باز گذاشتن دریچه ارسال آب برای ظرفشویی، قطع کردن منبع آب و برق از ماشین و تماس با تعمیرکار حرفه ای جهت بررسی و تعمیر ظرفشویی سامسونگ است.

کدخطا 4E1 ماشین ظرفشویی سامسونگ:

ارور 4e1 نشانگر این است که آب وارد شده به ظرفشویی بیشتر از 175 درجه است و یا ممکن است ترمیستور یا برد اصلی برق آسیب دیده باشند.

کدخطا 5E  ظرفشویی samsung:

ارور 5e ایجاد اشکال در راه آب و کندی سرعت آن را بیان میکند برای رفع این خطا باید شیلنگ‌ها و مسیر آب بررسی شود.

کدخطا 9E ماشین ظرفشویی سامسونگ:

ارور 9e خطا کاهش سطح آب را نشان میدهد که ممکن است سنسور سطح آب یا دهانه سیم آسیب دیده باشند.

ارور BE2 ماشین ظرفشویی samsung:

پنل کنترل و برد دکمه ها اگر دچار مشکل شود کدخطا b32 نمایش داده میشود.

کدخطا HE ماشین ظرفشویی سامسونگ:

مشکل در گرم کننده آب است که در این صورت المنتور یا برد اصلی برق مشکل دارند باید توسط یک تکنسین بررسی و تعمیر شود.

کدخطا HE1 ظرفشویی سامسونگ:

کدخطا he1 نشان دهنده مشکل در برد اصلی یا ترمینستور است این دو قطعه وظایف مهمی را در سیستم کار دستگاه به عهده دارند، پس برای تعمیر و رفع این کدخطا با فاینال تکنیک در تماس باشید.

کدخطا LE ماشین ظرفشویی samsung:

ارور le نشانگر آشکار شدن نشتی آب از شیلنگ یا پمپ فاضلاب است که باید حتما مسیر آب و خود بدنه ماشین ظرفشویی بررسی شود.

کدخطا PE ماشین ظرفشویی سامسونگ:

ارور pe در نیمه بارگیری که مشکل در سیستم توزیع کننده است را عنوان میکند.

ارور SE ماشین ظرفشویی سامسونگ:

کدخطا se نشانگر اشکالاتی از، درِ خروجی مثل سرعت کم پمپ یا خرابی چاهک خروجی است.

کدخطا TE1 ماشین ظرفشویی سامسونگ:

ارور te1 بیانگر مشکل در ترمینستور(سنسور دما)، برد اصلی برق یا دهانه سیم است.

اگر هرکدام از این کدهای خطا را مشاهده کردید و نیاز به تعمیر توسط تعمیرکار حرفه‌ای داشتید با فاینال تکنیک تماس بگیرید.

 

 1. 1
  هزینه تعمیر ظرفشویی سامسونگ چقدر است؟
 2. 2
  چرا دیگران از تعمیرات فاینال تکنیک راضی هستند؟
 3. 3
  تعمیر ظرفشویی سامسونگ چگونه انجام میشود؟

  اگر ظرفشویی سامسونگ و یا هر دستگاه‌ها دیگه‌ای دارید که دچار مشکل شده برای رفع آن فرم درخواست تعمیر را پر کنید؛ سپس کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و بعد از مشاوره تلفنی رایگان در صورت نیاز برای عیب یابی دقیق و تعمیرات به منزل شما مراجعه می‌کنند. برای پر کزدن فرم وارد سایت شوید.

  پیشنهاد مطالعه :  تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در تهران – تعمیرات ظرفشویی kenwood

 4. 4
  هزینه تعمیرات به چه صورت محاسبه میشود؟

  ظرفشویی سامسونگ جز آن دسته از ظرفشویی‌های پرطرفداری است که دارای تکنولوژی هوشمند است و مجموعه فاینال تکنیک باکیفیت‌ترین قطعات را استفاده میکند به همین منظور برآورد هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ  در تهران و کرج را پس از بررسی به وجود آمده و میزان تعمیر و استفاده از قطعات مختلف را انجام می‌دهد.

  پیشنهاد مطالعه :  کدهای خطای یخچال سامسونگ

  البته فاینال تکنیک تمام تلاش خود را میکند تا با تعمیر قطعات آسیب دیده میزان هزینه شما را کاهش دهد و در نهایت اگر تعمیر جواب‌گو نبود با جنس درجه یک قطعه را تعویض کند.

  پیشنهاد مطالعه :  تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران – تعمیرات ظرفشویی دوو (daewoo)

سرویس ظرفشویی سامسونگ 

رسیدگی به وسایل پرکاربرد لوازم آشپزخانه به افزایش عمر مفید آن‌ها کمک می‌کند و موجب رفع ایرادات کوچک می‌شود. یکی از این لوازم پراستفاده و کاربردی در هر خانه ای بدون شک ماشین ظرفشویی است. سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ به صورت دوره‌ای به کمک تکنسین‌های متخصص به بهبود عملکرد دستگاه و اطمینان از کارکرد بهینه آن در شرایط عالی کمک می‌کند و طبیعتا به عمر مفید ظرفشویی سامسونگ شما می افزاید.

متخصصین فاینال تکنیک برای انجام سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ در جدیدترین مدل‌های آن از آموزش‌های لازم برخوردار هستند و با بررسی موارد متعدد از جمله چک کردن سلامت پمپ تخلیه، شیر برقی، لوله‌های ظرفشویی، اسپری آبپاش، پنل کنترلی و لاستیک دور درب، از صحت کارکرد اجزای مختلف ماشین ظرفشویی شما مطمئن می‌شوند و با رفع هرگونه ایرادات جزئی از مشکلات آینده دستگاه جلوگیری می‌کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

دیدگاه بگذارید

avatar
  تصویب  
Notify of

Call Now Buttonارتباط مستقیم با تعمیرکار