Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

تعمیر کولر گازی سامسونگ

تعمیر کولر گازی سامسونگ یکی از دغدغه‌های اصلی است که برای آن مجموعه فاینال تکنیک برنامه ریزی داشته است.

یکی از بدترین مشکلاتی که می تواند در یک روز گرم تابستانی گریبان گیر خانه شما باشد، از کار افتادن کولر گازی سامسونگ به دلیل بروز مشکل و یا سرویس نکردن آن است. ما به عنوان نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ از آنجایی که سال‌ها سابقه سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ را در رزومه خود داریم، حال شما را به خوبی درک می کنیم و آماده کمک به شما هستیم.

گاهی ممکن است به خاطر شرایط ناگهانی که در آن قرار می‌گیرید تعمیر کولر گازی سامسونگ خود را به یک فرد غیر حرفه‎ای بسپارید که چنین کاری ممکن است باعث شود آسیب بیشتری به کولر گازی شما وارد شود، چراکه عدم آگاهی و تجربه کافی در زمینه تعمیرات کولر گازی سامسونگ ممکن است خسارات بیشتری را برای شما به بار بیاورد، پس تحت هیج شرایطی تعمیر کولر گازی سامسونگ خود را به افراد کارنابلد نسپارید.

مجموعه فاینال تکنیک با 22 سال سابقه کاری در زمینه تعمیر کولر گازی سامسونگ به عنوان نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تهران وکرج در خدمت شماست تا با کمک متخصصین با تجربه خود تعمیر کولر گازی سامسونگ شما به بهترین نحو در منزل خودتان انجام شود.

برای ارتباط با کارشناسان ما از سه طریق تماس تلفنی، پرکردن فرم درخواست کولر گازی در سایت و دایرکت اینستاگرام می‌توانید اقدام کنید.

شماره تماس فاینال تکنیک

فرم درخواست تعمیر فاینال تکنیک

finaltechnic instagram

تعمیر کولر گازی سامسونگ در کرج

اگر ساکن تهران و کرج هستید نگران تعمیر کولر گازی سامسونگ خود نباشید و برای تعمیرکار کولر گازی سامسونگ خود با ما در تماس باشید.

شرکت سامسونگ یکی از ارائه دهنگان کولر گازی در سطح جهان است و به خاطر کیفیت خوب و تجربه زیاد استفاده از کولرهای گازی این برند در کشور ما خیلی مورد استقبال قرار گرفته است.

هرچقدر هم محصولات یک برند خوب و با کیفیت باشند بازهم به خاطر استفاده‌های پیاپی و نادرست، جریان‌های برق و … ممکن است مشکلی برایش پیش بیاید و نیاز به تعمیر کولر گازی سامسونگ خود داشته باشید. با توجه به این قضیه و استفاده و استقبال زیاد مردم از کولر گازی سامسونگ فاینال تکنیک با داشتن شعبه‌های مختلف در سراسر تهران و کرج این امکان را به وجود آورده است تا در صورت خراب شدن کولر گازی سامسونگ به سرعت برای تعمیر آن به منزل شما مراجعه کنند.

جدا از این توصیه می‌کنیم حتما درباره کولر گازی خود اطلاعاتی داشته باشید تا در صورت بروز هر مشکلی تا رسیدن تعمیرکار فاینال تکنیک بهترین اقدام را انجام دهید.

به همین منظور در ادامه به بررسی مشکلات مختلف کولر گازی سامسونگ پرداخته‌ایم. برای آشنایی با تعمیر کولر گازی سامسونگ ادامه مقاله را مطالعه کنید.

تعمیر کولر گازی سامسونگ

آموزش تعمیرات کولر گازی سامسونگ

برای آشنایی با مشکلات کولر گازی سامسونگ بهتر است که تمامی موارد را مطالعه کنید تا در صورت بروز مشکلات این چنینی بهترین اقدام را انجام دهید.

کولر گازی سامسونگ روشن نمیشود.

قبل از هر چیز بهتر است ریموت کنترل کولر گازی را بررسی کنید، ممکن است ریموت خراب شده باشد و یا اشکال از باطری های آن باشد. در هر صورت اولین کار می تواند تست ریموت کنترل کولر گازی باشد. اگر ریموت و باطری ها سالم بودند به سراغ فیوز مدار سیستم کولر میرویم. در صورتی که فیوز سالم باشد و جریان مدار قطع نشده باشد حتما مشکلی در خود کولر هست که برای رفع آن و تعمیر کولر گازی سامسونگ خود با ما تماس بگیرید.

کولر گازی سامسونگ خاموش نمی شود.

کولر شما باید پس از مدتی کارکرد، برای چند دقیقه خاموش گردد. این خاموشی های گاهگاهی لازم است اگر کولر گازی یکسره کارکند ممکن است مشکلی در فن کولر باشد. فن ترموستات را بر روی درجه خاموش قرار دهید و ملاحظه کنید که دستگاه خاموش می‌شود یا خیر در صورت بروز مشکل برای تعمیر کولر گازی سامسونگ خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شماره تماس فاینال تکنیک

شماره تماس فاینال تکنیک

چرا کولر گازی سامسونگ خنک نمی‌کند.

اگر کولر گازی شما خنک نمی کند، ابتدا فیلتر هوا را تعویض کنید. در صورتی که مشکل شما همچنان برقرار است، امکان دارد عیب از ترموستات دستگاه باشد. اگر ترموستات نیز سالم است، احتمالا مشکل به کلیت عملکرد کولر گازی سامسونگ شما مربوط می شود و ممکن است مربوط به برد الکترونیکی، فن و موتور فن کولر نیز باشد. در نهایت بهتر است برای رفع علت کم شدن پرتاب باد کولر گازی و خنک نکردن آن با تکنسین متخصص تعمیرات کولرگازی سامسونگ تماس بگیرید و یا مقاله مرتبط با دلایل خوب سرد نکردن کولر گازی را مطالعه کنید.

تعمیر فن کولر گازی سامسونگ.

اگر فن داخلی کولر گازی شما کار نمی‌کند، ابتدا بررسی کنید که چیزی داخل آن گیر نکرده باشد. سپس فیلتر هوا را بررسی کنید. اگر کویل اواپراتور و مسیر خنک کننده یخ زده بودند، اجازه دهید که یخ ها کامل آب شوند و سپس بررسی کنید که فن کار می‌کند یا نه. به احتمال زیاد اجزای داخلی فن مانند تسمه یا حتی موتور دچار ایراد شده‌اند. در صورتی که همچنان مشکل وجود دارد، شما به یک تعمیرکار متخصص برای سرویس و تعمیر کولرگازی سامسونگ خود نیاز دارید.

پیشنهاد مطالعه :  تعمیر کولر گازی اجنرال در تهران- سرویس کولرگازی ogeneral

تعمیر کولر گازی سامسونگ

تعمیر کمپرسور کولر گازی سامسونگ.

کار نکردن کمپرسور کولر گازی سامسونگ ممکن است به دلیل سوختگی یکی از سیم های اتصال باشد و یا ممکن است ایراد از جانب یک خازن استارت باشد و نهایتا خود کمپرسور معیوب باشد.برای بررسی ایتدا شارژ مبرد رو چک کنید کویل های کندانسور را نیز تمیز کنید و خازن را بررسی نمایید. در نهایت اگر کمپرسور فعال نشد باید تعویض شود و یا خود کمپرسور توسط یک متخصص تعمیر شود، برای تعمیر کولر گازی سامسونگ خود با ما در تماس باشید.

فرآیند خنک سازی کولر یکنواخت نیست.

آیا یکی از اتاق‌ها سردخانه و دیگری تبدیل به سونا شده است؟ این امر یکی از مشکلات رایج کولر گازی است که بهتر است برای برطرف نمودن سریعتر این مشکل، مواردی را قبل از تماس با تکنسین چک کنید. ابتدا مطمئن شوید که عایق بندی ها تغییر نکرده باشند  معمولا غیر یکنواخت بودن هوای محیط ناشی از وجود درز و شکاف در عایق بندی خانه و یا درزگیرها است. همچنین ممکن است یکنواخت نبودن هوای خانه مربوط به ایرادات سیم کشی و اتصالات باشد. حتما سیم کشی ها و اتصالات را چک کنید و از نبود قطعی، سوختگی و یاموارد دیگر مطمئن شوید در صورتی که تمام موارد گفته شده درست بودند برای بررسی و تعمیر کولر گازی سامسونگ خود با فاینال تکنیک تماس بگیرید.

کولر گازی سامسونگ روشن و خاموش می شود.

در صورتی که کولر گازی سامسونگ شما پشت سرهم روشن و خاموش می‌شود، نشانه ای از وجود مشکلی مهم در دستگاه است. به احتمال زیاد، قسمت کندانسور کثیف و یا مسدود شده است و نیز ممکن است اواپراتور کثیف باشد. هردو بخش را جهت وجود هرگونه مسدودیت و گرفتگی بررسی کنید. بعلاوه کل کولر گازی را تمیز کنید تا هرگونه کثیفی و مواد زائد از بین روند اگر مشکل برطرف نشد برای تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ خود با ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست تعمیر را پر کنید.

تعمیر نشتی کولر گازی سامسونگ.

چکه کردن‌ها و نشتی‌ها در کولر گازی دلایل متعددی دارد که  گرفتگی لوله یا فیلتر، وجود درز و شکاف در لوله تخلیه آب ، از بین رفتن عایق دور لوله های مبرد کولر گازی و … جز مهم‌ترین دلایل این اتفاق هستند. ابتدا این موارد را بررسی کنید. در صورتی که قادر به تشخیص محل دقیق نشتی نبودید باید با تعمیرکار متخصص برای تعمیر کولر گازی سامسونگ خود تماس بگیرید.

تعمیر ترموستات کولر گازی سامسونگ

ممکن است بسیار پیش آمده باشد که دمای دلخواهی را برای کولر گازی تنظیم کرده باشید، اما در نهایت آنچه که می بینید با تنظیمات شما متفاوت باشد معمولا این مشکل حاکی از این است که ترموستات دستگاه به درستی کار نمیکند و ایراد دارد. البته ممکن است که ترموستات پس از کالیبره شدن نیز دوباره از حالت تنظیم خارج شده و کالیبراسیون مجدد لازم باشد. در این مواقع می توانید کالیبراسیون مجدد را انجام دهید تا مشکل شما برطرف گردد. توصیه بهتر این خواهد بود که ترموستات قدیمی خود را با مدل‌های دیجیتال تعویض کنید. ترموستات‌های دیجیتالی از دقت و کیفیت بالاتری برخوردار بوده و مشکل تغییر کالیبراسیون را ندارد و یا برای تعمیر کولر گازی سامسونگ خود با ما تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی سامسونگ غرب تهران

مشکلات کولر گازی سامسونگ به این صورت هستند که یا بر اساس مشکلاتی که ممکن است به وجود بیاید نشانه‌های متفاوتی دارند که توضیحات مختصری درباره آن‌ها داده شد و یا جدا از آن کدهای خطایی دارند که با نشان دادن آن‌ها بر روی صفحه نمایشگر کولر شما میتوانید متوجه مشکل کولر گازی سامسونگ خود شوید.

در مدل‌های مختلف کولر گازی کدهای خطا تعریف شده متفاوت است که در ادامه توضیحات مختصری از کدهای خطا کولر گازی سامسونگ آورده‌ایم.

تعمیر کولر گازی سامسونگ

ارور کولر گازی سامسونگ در مدل ‌های 12000-18000-24000

کد خطا E1 کولر گازی سامسونگ:

اشکال خطا از سنسور هوای محیطی می باشد / مقدار اهم سنسور چک شود تعویض سنسور

کد خطا E2 کولر گازی سامسونگ:

مشکل ارور از سنسور لوله اوپراتور می باشد / مقدار اهم سنسور چک شود تعویض سنسور

کد خطا E3 کولر گازی سامسونگ:

علت خطا خرابی فن یونیت داخلی تعویض فن و در آخر خرابی از برد / مقدار اهم سنسور چک شود تعویض سنسور

کد خطا E6 کولر گازی سامسونگ:

این ارور مربوط است به خرابی مدار برد الکترونیک زمانی که تمام چراغها روشن شده است دستگاه نیاز به کد دارد ارور کولر گازی سامسونگ 45000 ایستاده

کد خطا E1 کولر گازی سامسونگ:

خطای سنسور یونیت داخلی می باشد / خرابی سنسور یونیت داخلی مقدار مقاومت سنسور یونیت چک شود سیم کشی چک شود

کد خطا E5 کولر گازی سامسونگ:

علت خطا از خرابی سنسور لوله یونیت داخلی / مقدار اهم سنسور چک شود تعویض سنسور و در آخر خرابی از مدار برد

کد خطا E6 کولر گازی سامسونگ:

مشکل خطا خرابی سنسور لوله یونیت داخلی / مقدار اهم سنسور چک شود تعویض سنسور و در آخر خرابی از مدار برد

اگر از این مدل کولر گازی استفاده میکنید و مشکلی دارد برای تعمیر کولر گازی سامسونگ خود با ما تماس بگیرید، شماره تلفن نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تهران و کرج 02122000541 است.

پیشنهاد مطالعه :  تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ - تعمیر یخچال samsung

ارور کولر گازی سامسونگ مدل  50000 ایستاده Queen

کد خطا E1 کولر گازی سامسونگ:

خطای سنسور محیط یونیت داخلی می باشد / خرابی سنسور یونیت داخلی مقدار مقاومت سنسور یونیت چک شود سیم کشی چک شود

کد خطا EE کولر گازی سامسونگ:

نقص در برق یونیت داخلی دستگاه

کد خطا EE کولر گازی سامسونگ:

اشکال در برق یونیت خارجی

کد خطا E5 کولر گازی سامسونگ:

علت خطا از خرابی سنسور لوله اوپراتور / مقدار اهم سنسور چک شود تعویض سنسور و در آخر خرابی از مدار برد

کد خطا E6 کولر گازی سامسونگ:

مشکل خطا خرابی سنسور کندانسور یونیت خارجی / مقدار اهم سنسور چک شود تعویض سنسور و در آخر خرابی از مدار برد

کد خطا ER کولر گازی سامسونگ:

مشکل در کابل ارتباطی بین یونبت خارجی و یونیت داخلی دستگاه

کد خطا EB کولر گازی سامسونگ:

محل بستن فازها در یونیت بیرونی مشکل دارد

کد خطا ED کولر گازی سامسونگ:

این ارور مربوط می شود به ﻣﺸﻜﻞ ارﺗﺒﺎﻃﻲ ﺑﻴﻦ دو ﺑﺮد اصلی و نمایشگر

کد خطا EA کولر گازی سامسونگ:

مشکل در کابل های ارتباطی بین دو یونیت داخل و خارج می باشد

اگر از این مدل کولر گازی استفاده میکنید و مشکلی دارد برای تعمیر کولر گازی سامسونگ خود با ما تماس بگیرید، شماره تلفن نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تهران و کرج 02122000541 است.

ارور کولر گازی سامسونگ دوتیکه ایستاده 50 هزار 3 فاز مدل Mirage

کد خطا E1 01 کولر گازی سامسونگ:

مشکل در کابل های ارتباطی بین دو یونیت داخل و خارج می باشد

کد خطا E1 21 کولر گازی سامسونگ:

علت خطا از سنسور محیطی یونیت داخلی / مقدار اهم سنسور چک شود سیم کشی بررسی شود / تعویض سنسور و در آخر خرابی برد

کد خطا E1 22 کولر گازی سامسونگ:

این خطا مربوط است به سنسور لوله ورودی اوپراتور / بررسی مقدار اهم سنسور تعویض سنسور / سیم های ارتباطی چک شود و در آخر ایراد از مدار برد

کد خطا E1 54 کولر گازی سامسونگ:

اشکال ارور از فن یونیت داخلی می باشد / سوختگی فن / سیم کشی چک شود و در آخر خرابی برد

کد خطا E1 62 کولر گازی سامسونگ:

مشکل این ارور از حافظه دستگاه EEPROM پاک شدن برنامه و برنامه ریزی مجدد / کد گذاری شود و در نهایت تعویض مدار برد داخلی

کد خطا E1 63 کولر گازی سامسونگ:

دستگاه نیاز به کد مجدد دارد

کد خطا E1 86 کولر گازی سامسونگ:

پیغام این خطا از MPI

کد خطا E4 25 کولر گازی سامسونگ:

علت خطا از ترتیب فازها 3 فاز می باشد فازها باید جا به جا شود

ارور کولر گازی سامسونگ مدل Multipanel classic

کد خطا  t0 کولر گازی سامسونگ:

علت خطا مربوط است به سنسور محیطی کندانسور / سیم های ارتباطی به سنسور چک شود تعویض سنسور و در آخر مشکل از مدار برد

کد خطا t A کولر گازی سامسونگ:

اشکال خطا مربوط است به سنسور لوله کندانسور A / بررسی سنسور و مقدار اهم آن / سیم کشی بررسی شود / تعویض سنسور و در آخر ایراد از برد

کد خطا t b کولر گازی سامسونگ:

این ارور از سنسور لوله کندانسور B می باشد / بررسی مقدار اهم سنسور و تعویض آن / سیم کشی بررسی شود و در آخر اشکال از مدار برد

کد خطا t c کولر گازی سامسونگ:

پیغام این خطا مربوط می شود به سنسور لوله کندانسور C / بررسی سنسور و مقدار اهم آن / سیم کشی بررسی شود / تعویض سنسور و در آخر ایراد از برد

کد خطا A کولر گازی سامسونگ:

علت خطا مربوط است به کارکرد یونیت در حالت تست A

کد خطا b کولر گازی سامسونگ:

اشکال این خطا از کارکرد یونیت در حالت تست B است

کد خطا C کولر گازی سامسونگ:

این ارور مشکل در کارکرد یونیت در حالت تست C می باشد

کد خطا CA کولر گازی سامسونگ:

شرح کارکرد یونیت a در وضعیت تست صحیح می باشد

کد خطا CO کولر گازی سامسونگ:

علت خطا از ارتباط فرمان بین یونیت خارجی و تمام پنل ها / بررسی موتور فن خارجی و شیر برقی و در آخر مشکل از برد

کد خطا G کولر گازی سامسونگ:

مشکل این ارور از کمبود گاز مبرد می باشد

کد خطا AC کولر گازی سامسونگ:

این خطا مربوط است به بالا بودن دمای کندانسور A

کد خطا GC کولر گازی سامسونگ:

اشکال این خطا مربوط می شود به بالا بودن دمای کندانسور B

اگر از این مدل کولر گازی استفاده میکنید و مشکلی دارد برای تعمیر کولر گازی سامسونگ خود با ما تماس بگیرید، شماره تلفن نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تهران و کرج 02122000541 است.

شماره تلفن نمایندگی کولر گازی سامسونگ

تعمیر کولر گازی سامسونگ

کولر گازی سامسونگ یکی از بهترین کولر گازی‌های عرضه شده در بازار است که از عملکرد مناسبی جهت تأمین برودت هوای منازل برخوردار است. اما با وجود این کیفیت  گاهی به مشکلاتی برخورد می کند که اگر سرویس و  تعمیر کولر گازی سامسونگ را به موقع انجام ندهید ممکن است با مشکلات بیشتری مواجه شوید. درصورتی که نیازمند یک فنی کار متخصص در زمینه سرویس کولر گازی سامسونگ هستید فاینال تکنیک به عنوان مرکز مجاز تعمیر کولر گازی با سال‌ها تجربه در زمینه نصب شارژ گاز ، عیب یابی، تعمیرات و سرویس کولر گازی سامسونگ آماده ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به شما می باشد. شما می توانید با کمک تعمیرکاران مرکز مجاز تعمیر کولر گازی سامسونگ ایرادات را در همان مراحل ابتدایی برطرف کنید، و نگرانی از بابت کند شدن عملکرد کولر گازی و توقف ناگهانی آن در گرمای طاقت فرسای تابستان نخواهید داشت!

شماره تماس فاینال تکنیک

شماره تماس فاینال تکنیک

 

 

درباره محمد رضی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  تصویب  
Notify of
Call Now Buttonارتباط مستقیم با تعمیرکار