Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

تعمیر ماکروفر سامسونگ در تهران و کرج توسط  متخصصین درجه یک فاینال تکنیک انجام میشود.

فاینال تکنیک با 22 سال سابقه کاری، قیمت مناسب، ضمانت و تعهد کاری بالا، سرعت عمل زیاد،پشتیبانی تمام وقت توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.

برند سامسونگ یکی از برندهای محبوب در ایران است که محصولات آن از تلفن همراه تا لوازم خانگی مورد استفاده همگان قرار گرفته است. با اینکه برند خوب و معتبری است اما مانند تمامی برندهای دیگر ممکن است بعد از چندین سال استفاده محصولات ساموسنگ نیاز به تعمیر داشته باشند اگر از ماکروفر سامسونگ استفاده میکنید و ماکروویو شما دچار مشکل شده است نگران نباشید، مجموعه فاینال تکنیک با داشتن 22 سال سابقه در زمینه تعمیر لوازم خانگی و تعمیر ماکروفر سامسونگ می‌تواند به بهترین نحو تعمیرات دستگاه شما را در هر کجای تهران و کرج که باشید انجام دهد.

شماره تماس فاینال تکنیک

نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ

اینکه ماکروفر یا ماکروویو سامسونگ شما دارای چه مدلی باشد و از کجا تهیه شده باشد خیلی اهمیتی نسبت به این موضوع که تعمیرات آن توسط چه کسی انجام میشود ندارد.

تعمیرات ماکروفر سامسونگ باید توسط افراد مجرب و توانمند انجام شود. فاینال تکنیک نمایندگی تعمیرات ماکروفر سامسونگ در تهران و کرج است که می‌تواند طبق مراحل زیر مشکلات ماکروفر شما را به خوبی شناسایی و تعمیر ماکروفر سامسونگ شما را به خوبی انجام دهد.

تعمیر ماکروفر سامسونگ

عیب یابی ماکروفر سامسونگ

ماکروویو و ماکروفر سامسونگ نیز همانند سایر دستگاه‌های برقی امکان خراب شدن و از کار افتادن را دارد. حتی در بسیاری از منازل به دلیل استفاده مکرر از ماکروفر و استهلاک آن احتمال خرابی مایکروویو یا مایکروفر سامسونگ و به وجود آمدن ایراد در آن بیشتر از سایر وسایل آشپزخانه است.

برخی از مشکلات با استفاده از راهنمای تعمیر ماکروفر سامسونگ به سادگی قابل رفع شدن است که به راحتی تعمیرات ماکروفر سامسونگ توسط خود شما میتواند صورت بگیرد. برخی دیگر نیز مشکلاتی است که باید توسط افراد متخصص و مجرب انجام شود که شما میتوانید برای رفع چنین مشکلاتی و تعمیر ماکروفر سامسونگ خود با مجموعه تماس بگیرید.

مجموعه فاینال تکنیک با بررسی دقیق ماکروفر یا ماکروویو سامسونگ شما مشکل را بررسی میکند و یا به قول معروف مرحله عیب یابی ماکروفر سامسونگ را به خوبی انجام میدهد و پس شناسایی مشکل آن را تعمیر میکنند. عیب یابی دستگاه‌های مشکل دار جز مهم ترین مراحل کار است چراکه با تشخیص اشتباه ممکن است آسیب بیشتری به دستگاه شما وارد شود. به همین منظور برای تعمیر ماکروفر سامسونگ خود حتما به مجموعه ای معتبر و باتجربه مراجعه کنید.

فاینال تکینک با 22 سال سابقه کاری در زمینه تعمیر لوازم خانگی در خدمت شما عزیزان است.

تعمیر ماکروفر سامسونگ کرج

تعمیر ماکروفر سامسونگ

با اهمیت عیب یابی دستگاه‌ها و ماکروفر سامسونگ آشنا شدید پس از عیب یابی نوبت به تعمیر ماکروفر سامسونگ میرسد، مشکلات متفاوتی که در ماکروفر یا ماکروویو شما ممکن است پیش بیاید تعمیرات متفاوتی نیاز دارد برخی از مشکلات متداولی که در مدل‎های مختلف ماکروویوهای سامسونگ ممکن است روی دهد عبارتند از:

ماکروفر سامسونگ غذا را گرم نمی کند:
اگر مایکروفر شما روشن شده اما غذا را گرم نمی کند و همچنین صدای وز وز از دستگاه شنیده می شود، مشکل می تواند از مگنترون، خازن و یا دیود باشد. تعویض این قطعات و یا تعمیر آنان توسط تعمیرکار ماهر ماکروفر سامسونگ مشکل دستگاه را حل خواهد کرد. برای تعمیر ماکروفر سامسونگ خود با مجموعه ما تماس بگیرید.

ماکروفر سامسونگ کار نمی کند:
در صورتی که ماکروفر یا ماکروویو سامسونگ شما به برق متصل بوده و درب آن به درستی بسته شده باشد اما کار نکند، احتمالا مشکل از فیوز است اگر به دلیل نوسان در جریان برق، مقدار زیادی از جریان به فیوز وارد شود و یا هنگام بستن درب مایکروفر آن را محکم بسته باشید، ممکن است فیوز پریده باشد. در صورتی که تعویض فیوز مشکل را رفع نکرد ممکن است قفل درب ایراد داشته باشد که برای تعمیر آن و رفع مشکل ماکروفر ساموسنگ خود میتوانید به فاینال تکنیک اعتماد کنید.

پیشنهاد مطالعه :  تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ - تعمیر یخچال samsung

تعمیر ماکروفر سامسونگ

دکمه ها و صفحه لمسی ماکروفر سامسونگ کار نمی کند:
دکمه ها و یا صفحه لمسی مایکروفر یا مایکروویو سامسونگ می‌تواند به دلایلی چون ضربه، نفوذ آب و یا مشکلات الکتریکی و … از کار افتاده باشد و یا درست کار نکنند. این اتفاق می‌تواند در انتخاب گزینه‌ها و تنظیماتی که برای آماده سازی غذا لازم دارید شما را دچار مشکل نماید، اما تعویض و یا تعمیر دکمه‌ها و صفحه لمسی ماکروفر از جمله خدماتی است که توسط متخصصین مرکز تخصصی تعمیرات ماکروویو سامسونگ به راحتی قابل انجام است و جای نگرانی نیست پس برای تعمیر ماکروفر سامسونگ خود با شماره 02122000541 تماس بگیرید و یا فرم درخواست تعمیر ماکروفر را پر کنید.

درب ماکروفر سامسونگ باز نمی شود:
باز نشدن درب ماکروفر می‌تواند چندین دلیل مختلف داشته باشد قسمت‌های مختلف را چون زبانه درب، قفل درب، لولاها و کلید باز و بسته کردن درب در صورت وجود، برای وجود هرگونه عیب و ایراد بررسی کنید و برای تعمیر ماکروفر سامسونگ خود با فاینال تکنیک تماس بگیرید.

شماره تماس فاینال تکنیک

سینی مخصوص ماکروفر سامسونگ نمی‌چرخد:
اگر سینی یا ظرف داخل ماکروفر یا ماکروویو شما نمی‌چرخد، ابتدا بررسی کنید که سینی به درستی بر روی پایه ها و مکانیزم چرخش قرار گرفته باشد. سینی مایکروفر توسط موتور و پایه‌های گردان چرخیده می‌شود. در صورت نچرخیدن سینی ممکن است موتور دچار ایراد شده باشد که توسط متخصص ماهر به سادگی قابل رفع خواهد بود.

ماکروفر سامسونگ جرقه می‌زند:
در صورتی که در حین کار مایکروفر متوجه وجود جرقه شده‌اید، ممکن است به خاطر ظروف نامناسب آلومینیومی یا فومی باشد. حالت دیگر این است که رنگ و پوشش داخلی مایکروفر از بین رفته و فلز بیرون افتاده باشد که سبب جرقه زدن ماکروفر می‌شود.
علاوه بر اینها جرقه زدن درون ماکروفر یا مایکروویو سامسونگ می‌تواند به دلیل اتصال کوتاه دیود و یا از کار افتادن پروانه نیز باشد. رفع مشکل جرقه زدن ماکروفر یکی از تعمیرات تخصصی است که باید توسط تعمیرکار ماهر و باتجربه انجام شود، بنابراین به هیچ وجه شخصا برای انجام اینکار اقدام نکنید و برای تعمیر ماکروفر سامسونگ خود به متخصصین با تجربه فاینال تکینک مراجعه کنید.

ماکروفر سامسونگ سر و صدای عجیب و بلندی دارد:
سر و صدای مایکروفر می‌تواند به بسیاری از قطعات آن مربوط شود. بررسی موتور درایو، سینی داخل ماکروفر، موتور فن و خود فن، مگنترون، فن خنک کننده، پایه های گردان و… عواملی هستن که باعث می‌شود تا صدای عجیبی از ماکروفر سامسونگ شما بلند شود.

تعمیر مایکروفر سامسونگ تهران

جدا از مشکلاتی که که ممکن است برای ماکروفر شما پیش بیاید و نیاز به تعمیر ماکروفر سامسونگ خود داشته باشید، شرکت سامسونگ مانند تمامی برندهای لوازم خانگی بر روی لوازم خانگی‌های هوشمند خود یکسری کدهای خطا تعریف کرده است که در صورت بروز بعضی مشکلات از پیش تعیین شده این کدهای خطا بر روی صفحه نمایش ماکروفر یا هر وسیله دیگری ظاهر میشود و از روی تعریف هر ارور شما میتوانید زمان تعمیر ماکروفر سامسونگ خود را تشخیص دهید. در ادامه با ارورهای مایکروفر ساموسنگ آشنا خواهید شد.

ارور ماکروفر سامسونگ

ارورهای ماکروفر سامسونگ

لیست کدخطا ماکروفر سامسونگ را در لیست زیر برای شما عزیزان تهیه کرده‌ایم تا در صورت مشاهده هرکدام از ارورها بر روی صفحه نمایش ماکروفر خود به سایت ما مراجعه کنید و دلیل را بیابید و مشکل را در صورت آسان بودن برطرف کنید و یا برای تعمیر ماکروفر سامسونگ خود با ما تماس بگیرید.

ارور e1 ماکروفر سامسونگ:

علت ارور E1 ماکروفر سامسونگ فرکانس برق غیر از 50 هرتز است و به همین دلیل این ارور نمایش داده می شود .

رفع ارور E1 ماکروفر سامسونگ به این صورت است که پریز برق را جدا کنید و بررسی کنید که فرکانس 50 هرتز باشد. سیم برق را در منبع ولتاژ 50 هرتز وصل کنید و ببینید اگر کد خطا دوباره پس از متصل کردن به منبع برق صحیح نمایش داده شود، با نمایندگی تعمیرات ماکروفر سامسونگ در غرب تهران تماس بگیرید.

پیشنهاد مطالعه :  کد خطا لباسشویی سامسونگ - آموزش رفع ارور ماشین لباسشویی (samsung)

کد خطای e11 ماکروفر سامسونگ:

علت ارور E11  ماکروفر سامسونگ این است که این کد خطا یک مشکل در حسگر رطوبت را نشان می‌دهد.

برای رفع ارور E11 ماکروفر سامسونگ شما می توانید سنسور را در بالای اجاق ماکروفر خود در سمت چپ ببینید.  همچنین، شماره بخش و پیوند در این قسمت وجود دارد، که ممکن است لازم باشد که قطعه را سفارش دهید و آن را جایگزین یک قطعه معیوب کنید.

ارور e5 ماکروفر سامسونگ

علت ارور E5 ماکروفر سامسونگ با ارور SE مایکروویو سامسونگ اغلب به اشتباه  گرفته می‌شود، زمانی که یک کلید روی صفحه کلید به صورت مداوم یا کوتاه فشار داده می شود نمایش داده میشود. ماکروویو شما ممکن است شروع به کار کند و باعث آتش سوزی شود. اگر این کد را بر روی صفحه نمایش مایکروفر نمایان شد، ماکروفر را به درستی جدا کنید و تا زمانی که مشکل را حل نکنید، از آن استفاده نکنید، و برای جلوگیری از خسارات بیشتر برای تعمیر ماکروفر سامسونگ خود با فاینال تکنیک تماس بگیرید

رفع ارور E5 ماکروفر سامسونگ: نمایندگی تعمیرات ماکروفر در تهران خدماتی را ارائه می دهد که تنها راه حل موثر و صحیح را با توجه به مدل مایکروفر شما به شما توصیف می کنند ، بنابراین در صورتی که نمایشگر ماکروفر این کد خطا به طور متناوب یا به طور مداوم نشان می دهد لطفا از دست کاری ماکروفر بپرهیزید.

کد خطای e83  ماکروفر سامسونگ

علت ارور E83 ماکروفر سامسونگ این است که این کد خطا وجود مشکل در سوئیچ درب مایکروفر را بیان میکند.

برای رفع ارور E83 ماکروفر سامسونگ اگر این ارور بر روی صفحه نمایش ماکروفر شما نمایش داده شد برای رفع آن هر سوئیچ را جداگانه با استفاده از یک مولتی متر بررسی کنید. اگر یک قطعه معیوب وجود داشته باشد، آن را تعمیر یا جایگزین کنید. اگر همه اینها درست باشند، صفحه کنترل پانل را بررسی کنید: به احتمال زیاد، سوئیچ ها به درستی خوانده نمی شوند، مراحل را برای تعمیر و یا جایگزینی کنترل صفحه نمایش انجام دهید. و در نهایت اگر مشکل برطرف نشد برای تعمیر ماکروفر سامسونگ با فاینال تکنیک تماس بگیرید.

 کد خطای e41 ماکروفر سامسونگ

علت ارور E41 ماکروفر سامسونگ: مایکروفر کار نمیکند و این ارور نمایش داده می شود .

رفع ارور E41 ماکروفر سامسونگ: اگر مایکروویو شما این سیگنال خطا را نشان میدهد، ماکروفر را از جریان برق جدا کنید  ممکن است مشکل در چرخش سوئیچ مدار باشد اگر با وجود این کار مشکل برطرف نشد برای تعمیر ماکروفر سامسونگ خود باید به نمایندگی تعمیر مایکروفر سامسونگ مراجعه کنید.

 کد خطای e42 ماکروفر سامسونگ

علت ارور e42 ماکروفر سامسونگ این است که مدار درون اجاق درست کار نمی‌کند . برای رفع ارور e42 ماکروفر سامسونگ ابتدا سیم برق را جدا کنید و 10 ثانیه صبر کنید. دوباره سیم برق را وصل کنید و اگر کد خطا “E41” دوباره ظاهر شد و علائم همچنان ادامه داشت، با نزدیکترین مرکز خدمات تعمیر مایکروفر سامسونگ تماس بگیرید.

سرویس مایکروفر سامسونگ

سرویس ماکروفر سامسونگ

خیلی از مردم عزیز که در شهرستان ها ساکن هستند برای خرید وسایل خود به تهران می آیند و خرید خود را انجام میدهند محصولات سامسونگ نیز یکی از محصولاتی است که توسط افراد در شهرستان نیز خریداری میشود حال ممکن است وسیله خریداری شده مانند ماکروفر دچار مشکل شود سپردن مایکروویو به فرد غیر متخصص کاری بسیار ریسک پذیر است

فاینال تکنیک نمایندگی مجاز سرویس مایکروفر سامسونگ در تهران و کرج است که میتواند در این زمینه به مردم خوب کرج خدمت کند و تعمیر در منزل را به عهده بگیرد. به زودی این اتفاق در سراسر ایران میفتد که مجموعه فاینال تکنیک در تمامی شعب در سراسر ایران فعالیت میکند.

لوازم خانگی برای اینکه دچار مشکلات مختلف نشوند حداقل سالی یک بار نیاز به سرویس و بررسی دارند، برای سرویس سالیانه مایکروفر سامسونگ خود با فاینال تکنیک تماس بگیرید.

درباره محمد رضی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  تصویب  
Notify of
Call Now Buttonارتباط مستقیم با تعمیرکار