تعمیر یخچال ساید سامسونگ در تهران- تعمیرات ساید سامسونگ

برای تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ کافی است با خیال راحت به فاینال تکنیک، نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران و کرج، اعتماد کنید. فاینال تکنیک با سرعت بالا، کیفیت عالی، استفاده از بهترین قطعات و امکانات، قیمت مناسب و … تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ شما را برعهده میگیرد. 22 سال سابقه کاری فاینال تکنیک بیانگر ضمانت تعمیر یخچال ساید سامسونگ است.

تعمیر یخچال ساید سامسونگ

یخچال ساید بای ساید سامسونگ از به روزترین تکنولوژی روز و مدرن یخچال مانند ( کمپرسور ، کندانسور، فیلتر درایر، اواپراتور، کاپیلاری تیوب الکتریکی، موتور الکتریکی، ترموستات، رله استارت و اورلود تشکیل شده است) و هر مورد خرابی آن نیازمند این است که فقط تعمیرکار مجاز یخچال ساید سامسونگ آن را تعمیر نماید. و سپردن تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ به سایر تعمیرکاران بدون مجوز کار عاقلانه‌ای نیست. فاینال تکنیک مرکز تخصصی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران و کرج بهترین انتخاب برای تعمیر یخچال فریز سامسونگ و تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ شماست.

شماره تماس فاینال تکنیک

تعمیر ساید سامسونگ در تهران 

سامسونگ با هدف تولید یخچال‌های جادار و مقاوم توانسته است مدل‌هایی را تولید کند که پرچمدار خلاقیت در حوزه لوازم خانگی هستند. محصولات یخچال سامسونگ در طرح ها و مدل‌های مختلفی تولید شده است. درست است که این برند با استاندارهای درست و قطعات خوب ساخته میشود. یخچال‌هایی با درب فرانسوی مثالی از این خلاقیت است. یخچالی مقاوم و جادار که با چهار یا سه در توانسته گزینه ای خوب برای خانواده‌ها باشد. این دسته از یخچال های سامسونگ و همینطور دیگر تولیدات این برند از پیچیدگی خاصی در تولیدات لوازم خانگی برخوردار است.

به همین منظور اگر یخچال شما دچار مشکل شد برای تعمیر یخچال سامسونگ خود با ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست تعمیر یخچال سامسونگ را پر کنید. تا در اسرع وقت برای بررسی و تعمیر لباسشویی سامسونگ شما کارشناسان ما با شما ارتباط بگیرند.

تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در غرب تهران

اگر ساکن غرب تهران هستید و از برند سامسونگ برای یخچال و فریزر استفاده میکنید و یخچال شما به مشکل خورده است نگران نباشید چراکه فاینال تکنیک تعمیرکاران حرفه ای و متخصص خودش را در تمام نقاط تهران در شعب مختلف مستقر کرده است تا در کمترین زمان ممکن برای تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در غرب تهران به منزل شما مراجعه کنند و خیلی زود و راحت مشکل شما برطرف گردد.

سرویس یخچال ساید سامسونگ در شمال تهران

تعمیرات یخچال سامسونگ در تمامی نقاط مختلف تهران با تکنولوژی روز و مناسب با طراحی مناسبی که یخچال سامسونگ داشته است صورت میگیرد. به طور مثال اگر ال سی دی مانیتور دچار مشکل شده باشد با دستگاه‌های روز مانیتور را عیب یابی میکنند و پس از پیدا کردن مشکل اصلی دست به تعمیر میزنند، مرحله اولیه و بررسی بخش مهمی از یک تعمیر درست و به جاست. به همین دلیل حداقل سالی یک بار نیاز به سرویس یخچال است.

 

ارورهای یخچال ساید سامسونگ

جدا از اینکه ممکن است مشکلات فنی بزرگ برای یخچال فریزر سامسونگ و یا یخچال ساید سامسونگ پیش بیاید، خود شرکت سامسونگ یکسری کدهای خطا یخچال سامسونگ را اعلام کرده است تا با آشنایی اولیه آن ها بهترین کار را هنگام روبه رویی با مشکل در یخچال فریز samsung انجام دهید.

کدخطا e4 یخچال سامسونگ

علت ارور e4 یخچال سامسونگ آسیب سنسور یخچال فریزر است که رفع عیب ارور e4  یخچال سامسونگ به این صورت است که ابتدا سیم کشی را بررسی کنید اگر مشکلی نداشت باید سنسور تعویض شود.

ارور e5 یخچال سامسونگ

علت ارور e5 یخچال سامسونگ مربوط به یخ ساز است.

برا رفع این ارور دستگاه و سخت افزار سیم خود را بررسی کنید. در صورت لزوم، دستگاه را جدا کنید و هر قسمت را به طور جداگانه بررسی کنید اگر بعد از جمع آوری و نصب مجدد هیچ نتیجه ای مثبت دیده نشد، دستگاه را تعویض کنید

ارور e6 یخچال سامسونگ

علت ارور e6 یخچال سامسونگ خطای سنسور محیطی است که ممکن است پس از قطع برق رخ دهد و  رفع عیب ارور e6 یخچال سامسونگ به این گونه است که برای پاک کردن آن، Power Freeze و Power Cool را فشار دهید، به طور همزمان نگه داشته و آنها را برای حدود 15-20 ثانیه نگه دارید. معمولا این بازنشانی ساده یک یخچال را به عملکرد عادی وارد می کند.

کدخطا  e8 یخچال سامسونگ

علت ارور e8 یخچال سامسونگ آسیب دیدن سنسور یخ ساز به این معنی است که سنسور قطع یا غیرفعال است

رفع عیب ارور e8 یخچال سامسونگ: بررسی سیم کشی و سنسور و در صورت لزوم باشد آن را تعویض جایگزین کنید.

ارور e23 یخچال سامسونگ

علت ارور e23 یخچال سامسونگ خطای فن خنک کننده – پانل کنترل – سیم کشی ممکن است باشد.

رفع عیب ارور e23 یخچال سامسونگ به این گونه است که باید ابتدا  بررسی کنید که خنک کننده کار میکند خیر، اگر مشکل داشت با دو  روش تعمیر یا تعویض فن – کنترل برد و مهار کردن سیم میتوانید مشکل را رفع کنید

کدخطا e25 یخچال سامسونگ

علت ارور یخچال سامسونگ: یخ زدگی

رفع عیب ارور یخچال سامسونگ: تایمر یخ زدایی و یا کنترل پنل را بررسی کنید

ارور e39 یخچال سامسونگ

علت ارور e39 یخچال سامسونگ: حسگر یخ ساز – کمبود آب در یخ ساز

همه اتصالات اطراف یخ ساز (سیم های سیم، خطوط آب، و غیره) خطا ممکن است نشان دهنده آسیب دستگاه یخ ساز باشد و ممکن است نیاز به جدا کردن و بررسی هر بخشی از آن دارید – خط آب و عناصری که مجاور یخ ساز هستند را بررسی کنید اگر کار نمی کند، ممکن است نیاز به جایگزینی یخ ساز باشد.

ارور e86 و e83 یخچال سامسونگ

علت ارور یخچال سامسونگ: قطع برق و بی ثباتی رایج در اینورتر PDA/ همه این خطاها را می توان با تنظیم مجدد کل دستگاه پاک کرد.

ارور e40 یخچال سامسونگ

علت ارور یخچال سامسونگ: خطای فن محفظه یخ

رفع عیب ارور e40 یخچال سامسونگ: نشان می دهد که فن به علت قطع اتصال  کار نمی کند. توصیه می شود سیم کشی و مدار اصلی را بررسی کنید.

کدخطا e84 یخچال سامسونگ

علت ارور یخچال سامسونگ: این خطا یک قفل چرخان(روتور) را نشان می دهد- تغییر ولتاژ ناشی از قفل روتور

رفع عیب ارور e84 یخچال سامسونگ: کل کمپرسور سه سرعت DC می بایست جایگزین شود. تنها راه رسیدن به راکتور قفل شده، ورود به کمپرسور است.

برای آشنایی با تمامی ارورها و یا کدهای خطا یخچال سامسونگ صفحه کدهای خطا یخچال سامسونگ را مطالعه کنید.

مشکلات یخچال ساید بای ساید سامسونگ

همان طور که گفته شد یخچال سامسونگ دارای هوش مصنوعی پیچیده ای است و در بخش نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران توضیح داده شده است که پیشینه و تاسیس آن چگونه بوده است اما با این حال به وجود آمدن مشکلات مختلف و نیاز به تعمیرات یخچال فریز سامسونگ یک امری طبیعی است. جدا از اینکه یک وسیله و دستگاه است اما عواملی مانند ولتاژ برق، جا به جایی های زیاد و … تاثیر مثبتی خرابی یخچال سامسونگ دارد.

مشکلاتی که ممکن است در یخچال سامسونگ پیش بیاید مطرح شده است که در قسمت آموزش تعمیر یخچال سامسونگ به آموزش برخی از آن ها اشاره شده است.

 • سرد نکردن یخچال سامسونگ
 • خرابی برد یخچال سامسونگ
 • علت خرابی کمپرسور یخچال چیست؟
 • صدای زیاد یخچال فریزر یا ساید بای ساید سامسونگ
 • تعویض المنت یخچال سامسونگ

در کنار لیست بالا ممکن است مشکلات دیگری برای یخچال فریز samsung شما پیش بیاید. توصیه ما این است اگر از آگاهی خاصی برخوردار نیستید حتما برای تعمیر یخچال فریز سامسونگ خود با ما تماس بگیرید.

سوالات متدوال 

 1. 1
  شرایط تعمیر یخچال ساید سامسونگ چگونه است؟

  اگر یخچال شما دچار مشکل شده است، کافی با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست تعمیر را پر کنید تا در اسرع وقت ما با شما تماس بگیریم. بعد از صحبت های اولیه در مورد نوع خرابی یخچال شما تعمیرکار متخصص ما با هماهنگی قبلی به منزل شما جهت عیب یابی دقیق و تعمیرات مراجعه میکند 0212122000541

  پیشنهاد مطالعه :  تعمیر ساید بای ساید فریجیدر – تعمیر یخچال Frigidaire

 2. 2
  هزینه تعمیر یخچال ساید سامسونگ چقدر است؟
 3. 3
  چقدر طول میکشد تا یخچال سامسونگ تعمیر شود؟
 4. پیشنهاد مطالعه :  کد خطاهای یخچال دوو - ارورهای ساید بای ساید دوو (Daewoo)

شماره تلفن تعمیرکار یخچال سامسونگ در تهران:

یخچال سامسونگ جز آن دسته از یخچال‌های پر طرفداری است که دارای تکنولوژی هوشمند است و مجموعه فاینال تکنیک از با کیفیت ترین قطعات استفاده میکند به همین منظور براورد هزینه تعمیر یخچال سامسونگ و یا تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در تهران و کرج را پس از بررسی به وجود آمده و میزان تعمیر و استفاده از قطعات مختلف را انجام می‌دهد.

برای بررسی و درخواست تعمیر یخچال سامسونگ خود با تعمیرکار یخچال سامسونگ در مجموعه فاینال تکنیک تماس بگیرید.

02122000541

10
دیدگاه بگذارید

avatar
5 رشته نظرات
5 رشته پاسخ ها
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
محمد رضی زادهسودهلواسانیمسعودکمالی Recent comment authors
  تصویب  
Notify of
saadat
مهمان
saadat

سلام
اگر موتور یخچال اسیب دیده باشه چقدر زمان میبره تا تعمیر بشه و هزینش چقدر است؟

لواسانی
مهمان
لواسانی

سلام یخچال من برفک میزد تا ب حال از یک مجموعه دیگه برای تعمیر اومدن ولی فایده نداشت کلی هزینه کردیم اگر واقعا مشکلات برطرف میشه و قول میدین درست شه با فرمی که پر کزدم تماس بگیرید

کمالی
مهمان
کمالی

خیلی ممنون از توضیحاتتون- یک سوال داشتم هزینه سرویس ساید سامسونگ در منطقه تجریش چقدر میشه ؟

مسعود
مهمان
مسعود

سلام من فرم پر کردم و تماس گرفته شد باهام و قرار گذاشتیم برای تعمیرکار
متاسفانه مشکلی پیش اومد نشد بمونم خونه دوباره باید فرم پر کنم یا تماس بگیرم کافیه؟؟؟

سوده
مهمان
سوده

ممنون از توضیحات کاملتون ولی یخچال من خوب سرد نمیکنه و نمیدونم مشکلش چیه

Call Now Buttonارتباط مستقیم با تعمیرکار