Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

تعمیر یخچال اسنوا

فاینال تکنیک مجموعه باتجربه و در زمینه تعمیر لوازم خانگی در تهران و کرج است که با داشتن متخصصان درجه یک در زمینه تعمیر یخچال اسنوا و یخچال ساید بای ساید اسنوا در خدمت شماست. فاینال تکنیک با تخصص و تجربه 22 ساله خود این اعتماد را به شما میدهد تا با بروزترین امکانات تعمیر یخچال اسنوا شما صورت گیرد.

اگر شما صاحب یخچال فریزرهای اسنوا هستید، حتما این مطلب را بخوانید. شما در این مطلب با خطاهایی از یخچال‌های اسنوا آشنا خواهید شد که با ساده‌ترین و راحت‌ترین روش، می‌توانید آن را حل کنید.

تعمیر یخچال اسنوا:

مرکز تعمیرات یخچال فریزر اسنوا فاینال تکنیک آماده‌ی ارائه خدمات نصب، سرویس، شارژ گاز و تعمیر یخچال فریزر اسنوا در تهران می‌باشد. در مقالات گذشته معرفی شرکت اسنوا و نمایندگی تعمیرات اسنوا در تهران توسط ما پرداخته شده است که  ما با سال‌ها تجربه در زمینه تعمیرات یخچال اسنوا و نمایندگی برند های معتبر دیگر با تکیه بر تکنسین‌های آموزش‌دیده ، تخصصی‌ترین تعمیر یخچال اسنوا را به شما ارائه خواهیم داد. تعهد و اعتبار ما بر این است که از قطعات عالی و تعمیر با دستگاه‌های معتبر یک تعمیرات با کیفیت را به مشتریان خود تقدیم میکنیم.

تعمیر یخچال ساید بای ساید اسنوا:

ساید بای ساید شرکت اسنوا دارای تکنولوژی و هوش بالا است. شرکت اسنوا همیشه سعی داشته است تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. در این میان ممکن است یخچال اسنوا بعد از چند سال کارکرد و استفاده دچار نقص فنی گردد. در این حال باید فقط با تعمیرگاه مجاز اسنوا تماس بگیرید. زیرا تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال اسنوا تعمیرات خود را با فاکتور رسمی و کتبی ارائه می دهد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید اسنوا توسط مجموعه فاینال تکنیک به صورت عالی ارائه میشودف توصیه میشود اگر مشکلی در یخچال ساید بای ساید اسنوا شما پیش آمده است حتما به تعمیرگاه مجاز تعمیرات اسنوا مراجعه کنید تا خسارت بیشتری به یخچال شما وارد نشود.

شماره تماس فاینال تکنیک

شماره تماس فاینال تکنیک

متداول ترین مشکلات یخچال اسنوا:

مشکلاتی که ممکن است در یخچال اسنوا پیش بیاید مطرح شده است که در قسمت آموزش تعمیر یخچال اسنوا به آموزش برخی از آن ها اشاره شده است.

 • یخچال اسنوا صدای ناهنجار می‌دهد
 • برفک زدن و کاهش دمای فریزرهای اسنوا
 • خرابی لاستیک دور درب یخچال اسنوا
 • خنک نبودن یخچال اسنوا
 • مدام کار کردن یخچال و فریزهای اسنوا
 • به صدا در آمدن و داغی موتورهای یخچال اسنوا
 • از کار افتادن فن یخچال اسنوا
 • روشن نشدن یخچال اسنوا
 • خرابی برد و صفحه دیجیتالی یخچال اسنوا
 • خرابی لامپ یخچال و فریزرهای اسنوا
 • خرابی اپراتور یخچال و فریزرهای اسنوا
پیشنهاد مطالعه :  تعمیر ساید بای ساید دوو - تعمیر یخچال دوو (daewoo)

برای تعمیر لوازم خانگی مانند تعمیر یخچال و فریزر های اسنوا با متخصصین فاینال تک تماس بگیرید:

شماره تماس فاینال تکنیک

 

تعمیر صدای ناهنجار یخچال اسنوا

در اولین گام شما باید از تراز بودن یخچال های خود مطمئن شوید و در صورت عدم تراز، آن را حل کنید.

در مرحله بعد شما باید فن پشت یخچال را  چک کنید. اگر فن روغن خور باشد، روغن کاری کنید و اگر خراب بود با ما تماس بگیرید.

در گام بعد فن داخل یخچال و فریز را بررسی کنید.

اگر تا این مرحله پیش رفتید و صدا برطرف نشد، احتمالا مشکل از موتور یخچال است. به همین دلیل، اول فن ها را از کار بی‌اندازید تا فقط صدای موتور را بشنوید. زیاد بودن صدای موتور دو احتمال بیشتر ندارد، یا پیچ ها شل شده و یا موتور خراب است. برای اطمینان از خرابی موتور، اول پیچ ها را سفت کرده و مجددا به صدای موتور گوش دهید. اگر صدای ناهنجار برطرف نشد، پس مشکل از موتور است.

تعمیرصدای یخچال اسنوا

 

تعمیر برفک زدن فریزر های اسنوا

برفک زدن فریزرهای اسنوا چند دلیل عمده دارد. وجود یخچال در محیط گرم، خراب بودن نوار دور درب فریزر، باز و بسته کردن بیش از اندازه فریزر، نصب نامناسب یخچال و فریزر و … از جمله دلایل خرابی یخچال و فریزرهای اسنوا است.

برای حل هرکدام یک از مشکلات، راه حلی مشخص وجود دارد.

شما با قرار دادن یخچال در محیط مناسب، وجود فاصله حداقل 10 سانتی متری از دیوار، تعویض نوار دور یخچال و استفاده مناسب از یخچال فریزر می‌توانید باعث حل این مشکل شوید.

تعمیر برفک یخچال اسنوا

 

تعمیر خرابی لاستیک دور درب یخچال های اسنوا

غالبا  اگر لاستیکی چسبندگی خود را از دست بدهد، بدین معنی است که عمرمفید خود را از دست داده است. تنها راه حل موجود، تعویض لاستیک است.

اما گاهی اوقات بدلیل سنگینی درب یخچال، لاستیک افتادگی پیدا می‌کند و چسبندگی اش کم می‌شود. برای حل این مشکل شما می‌توانید پنبه و یا پلاستیکی در کنار لاستیک قرار دهید تا خمیدگی به حالت اول بازگردد.

تعمیر یخچال اسنوا

 

تعمیر خرابی خنک نبودن یخچال اسنوا

خنک نبودن یخچال های اسنوا چند دلیل دارد که شما باید در اولین گام آنرا شناسایی کرده و سپس به حل مشکل بروید. خرابی کمپرسور، اواپراتور، کندانسور، بُرد الکتریکی و لوله مویی از جمله دلایل خنک نبودن یخچال است.

پیشنهاد مطالعه :  کد خطاهای یخچال دوو - ارورهای ساید بای ساید دوو (Daewoo)

هرچند غالبا خرابی از کمپرسور است ولی به دلیل اهمیت بالای کمپرسور در عملکرد یخچال، شما باید اول از خرابی این قطعه مطمئن شوید.

اگر خرابی از کمپرسر باشد، پیشنهاد می‌شود قطعه را تعویض کنید. بالا بودن هزینه تعمیر، عدم ضمانت تعمیرکاران و شرکت‌های تعمیری یخچال برای بهتر کار کردن کمپرسور و سخت بودن تعمیر تعمیرکار را مجاب می‌کند که قطعه را تعمیر نکند.

برای همین پیشنها می‌شود در صورت اطمینان از خرابی کمپرسور حتما قطعه را تعویض کنید. در ضمن عمیر مفید کمپرسور 10 سال است.

هزینه تعمیر یخچال اسنوا:

یخچال اسنوا جز آن دسته از یخچال‌های پر طرفداری است که دارای تکنولوژی هوشمند است و مجموعه فاینال تکنیک از با کیفیت ترین قطعات استفاده میکند به همین منظور براورد هزینه تعمیر یخچال اسنوا و یا تعمیر یخچال ساید بای ساید اسنوا در تهران و کرج را پس از بررسی به وجود آمده و میزان تعمیر و استفاده از قطعات مختلف را انجام می‌دهد.

برای بررسی و درخواست تعمیر یخچال اسنوا خود با تعمیرکار یخچال اسنوا در مجموعه فاینال تکنیک تماس بگیرید.

finaltechnic instagram

ارورهای یخچال اسنوا (snowa):

جدا از اینکه ممکن است مشکلات فنی بزرگ برای یخچال فریزر اسنوا پیش بیاید، خود شرکت اسنوا مانند اکثر شرکت های معتبر خارجی و ایرانی یکسری کدهای خطا یخچال اسنوا را اعلام کرده است تا با آشنایی اولیه آن ها بهترین کار را هنگام روبه رویی با مشکل در یخچال فریز snowa انجام دهید.

 • کد خطا یا ارور F1 اسنوا
 • کد خطا یا ارور F2 اسنوا
 • کد خطا یا ارور F3 اسنوا
 • کد خطا یا ارور F4 اسنوا
 • کد خطا یا ارور F5 اسنوا
 • کد خطا یا ارور F6 اسنوا
 • کد خطا یا ارور F7 اسنوا
 • کد خطا یا ارور F8 اسنوا
 • کد خطا یا ارور H اسنوا
 • کد خطا یا ارور HI یا H1 اسنوا

ضمانت تعمیر یخچال اسنوا:

فاینال تکنیک با 22 سال سابقه کاری و نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی در تهران  و کرج این تعهد را به مشتریان خود میدهد تا با استفاده از مرغوب ترین قطعات و پیشرفته ترین امکانات در دسترس در زمینه تعمیرات لوازم خانگی خدمات تعمیری با کیفیت و سرعت بالا را برای یخچال ساید بای ساید اسنوا  و یخچال فریزر اسنوا  شما ارائه کند. حتی میتوانید فرم درخواست تعمیر یخچال ساید بای ساید خود را در سایت فاینال تکنیک پر کنید تا کارشناسان پس از بررسی با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست تعمیر فاینال تکنیک

شماره تلفن تعمیرکار یخچال اسنوا در تهران

شماره تماس فاینال تکنیک

شماره تماس فاینال تکنیک

 

درباره محمد رضی زاده

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 رشته نظرات
1 رشته پاسخ ها
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
محمد رضی زادهاحمد Recent comment authors
  تصویب  
Notify of
احمد
مهمان
احمد

سلام بنده یک ساید اسنوا دارم مکرر داغ می‌کنه بدنه و موتوری ضعیف میشه وفن کند کار می‌کنه بعداز 6ماه تا یک سال تعویض فن دوباره به همین مشکل بر میخوریم

Call Now Buttonارتباط مستقیم با تعمیرکار