تعمیر تلوزیون و سیستم صوتی تصویری

tv-repairing

تعمیر انواع تلویزیون و سیستم های صوتی تصویری خود را در تهران و البرز به ما بسپارید

مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی در تهران تعمیرات انواع تلویزیون های مختلف جدید و قدیمی و تعمیر سیستم صوتی و تصویری برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدماتی که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به سرویس و تعمیر انواع تلویزیون های اکثر برندهای معتبر اشاره کرد.

tv repaiting

نشانه های خراب شدن تلویزیون


سیستم های صوتی از هر مدل و مارکی که باشند (پاناسونیک، LG، سامسونگ، سونی) در طول استفاده بلند مدت یا کوتاه مدت ممکن است دچار مشکلات و خرابی های جزئی یا بزرگ شوند. مثلا دچار ضربه خوردگی یا افتادن از ارتفاع، برخورد آب با سیستم و نفوذ مایعات به داخل برد سیستم، قطع و وصل بیش از اندازه ی برق، مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری سیستم های صوتی و ..         

از جمله نشانه های خرابی تلوزیون و سیستم صوتی: سیاه شدن صفحه ی تلوزیون، روشن نشدن آن، تلوزیون صدا دارد و تصویر ندارد. تلوزیون روشن می شود و تصویر بعد از چند ثانیه قطع می شود.

تعمیر انواع تلویزیون


تعمیر تمامی برندهای معتبر و مختلف تلویزیون


تعمیر برند های مختلف، با توجه به نوع برند انجام می شود. تیم متخصص فاینال تک، برای تعمیر هر برند، گروه خاصی را در نظر گرفته است که تجربه ی کافی در زمینه ی تعمیر همان برند را دارند. کارکنان فاینال تک دارای مدارک رسمی از نمایندگی برند های معتبر از جمله ال جی، سامسونگ، بوش و... می باشند. بنابراین دستگاه به صورت حرفه ای و براساس اصول تعمیر می شود.

پرسش و پاسخ های متداول در مورد تعمیرات انواع تلویزیون ها


 1. چرا تلوزیون روشن نمی شود؟

  سوختن صفحه ی LCD، فرسایش قطعات، خرابی main board ، مشکل داشتن کابل HDMI ، ویروسی شدن اجزای تلوزیون (که معمولا با زدن فلش مموری ویروسی به تلوزیون ایجاد می شود)

 2. چرا صفحه ی تلوزیون (پنل) خراب است؟

  صفحه ی تلوزیون ( پنل) گران ترین قسمت تلوزیون است. پیکسل سوختگی (یکی از 3 پیکسل اصلی تلوزیون از کار بیوفتد.) ، شکستگی پنل ( بر اثر حمل نامناسب، سقوط، ضربه خوردگی و …) ، آبخوردگی پنل تلوزیون، پیدایش خطوط عمودی در صفحه ی تلوزیون

 3. دلیل سیاه شدن تصویر تلوزیون چیست؟

  مهم ترین علت آن خرابی بک لایت ( نور زمینه) است. ممکن است به دلیل سوختگی LCD تلوزیون هم باشد. خرابی پنل تلوزیون هم می تواند از علت های سیاه شدن تصویر تلوزیون باشد. سوختگی پیکسل، روشن بودن مداوم سیستم و زیاد بودن نور LED تلوزیون هم از عوامل دیگر سیاه شدن تصویر تلوزیون می باشد.

 4. چرا تلوزیون دائما روشن خاموش می شود؟

  خرابی های پنل تلوزیون و ضعف برد پاور، وجود ایراد در بک لایت، وجود نوسانات برق، مشکل در کابل HDMI ، فرسودگی قطعات.

Call Now Buttonارتباط مستقیم با تعمیرکار