تعمیر جاروبرقی

vacuum repairing

فاینال تکنیک مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی، با 22 سال سابقه کار در زمینه تعمیرات لوازم برقی آماده خدمت رسانی به شما است. تعمیر جاروبرقی در منزل و یا در محل کار وابسته به نوع تعمیر و خواسته شما صورت میگیرد. تعمیر جاروبرقی و تعمیر جاروشارژی خود را در تمامی برندها میتوانید با خیال راحت به تکنسین‌های متخصص ما بسپارید چراکه این اطمینان را به شما میدهیم که خدمات ما با بهترین قطعات، سریع ترین زمان ممکن و مناسب ترین قیمت انجام میشود.

تعمیر جاروبرقی در تهران

شماره تماس تعمیرکار جاروبرقی در تهران 02122000541 است.

تعمیرات جاروبرقی

نشانه های خراب شدن جاروبرقی


 از نشانه های خرابی جاروبرقی می‌توان به کم شدن قدرت مکش جاروبرقی، روشن نشدن جاروبرقی، وجود صداهای نامعقول در هنگام روشن بودن، خراب بودن دوشاخه‌ی جاروبرقی، سوختن موتور، مسدود بودن لوله‌های رابط، خرابی پروانه جاروبرقی، قطع بودن رله، خراب بودن کلکتور، خراب بودن یاتاقان موتور و .... اشاره کرد.

دلایل خراب شدن جاروبرقی:

 • برق نداشتن پریز:
  موقعی که جاروبرقی را به برق می‌زنید و دکمه‌ی پاور را فشار میدهید و روشن نمی‌شود، اولین حدس این است که پریز برق خانه‌ی شما، برق ندارد. بنابراین سیم دوشاخ جاروبرقی را به پریزهای دیگر خانه هم بزنید. توجه کنید که ممکن است پریز برق داشته باشد اما ولت برق پایین باشد. اگر فازمتر یا ولت متر دارید، برق داخل پریز را اندازه گیری کنید. بعضی مدل‌های جاروبرقی سنسوری دارد که اگر ولت برق پایین باشد و نوسان داشته باشد به صورت خودکار روشن نمی‌شود.

 • معیوب بودن سیم جمع کن:
  گاهی به دلیل عدم اتصال شاخک‌های سیم جمع کن به حلقه‌های گردان قرقره‌ی دستگاه وارد نمی شوند به همین دلیل جاروبرقی روشن نمی‌شود و همین موضوع یکی از نشانه های خرابی جاروبرقی محسوب می شود. اگر این مشکل به وجود آمد باید شاخک های سیم جمع کن را به صورت عمودی قرار بدهید و بعد قرقره را روی آن بگذارید. این کار باعث می شود حالت فنری شاخک ها درست در جای خود قرار بگیرند. اگر بازهم جاروبرقی شما به مشکل خورد تعمیر جاروبرقی خود را به ما بسپارید.

تعمیر جاروبرقی

 • سوختن موتور:
  در صورتی که موتور به صورت کامل سوخته باشد با اتصال مستقیم برق به آن روشن نمیشود. (پیچک های آرمیچر و قطب ها سوخته است). قبل از سوختن کامل، موتور نیم سوز می‌شود. توجه کنید در مرحله‌ی نیم سوز شدن موتور توانایی کارکردن تا زمانیکه پیچک ها از کار نیفتاده باشند را دارد. تشخیص این قسمت از نشانه های خرابی جاروبرقی با تکنسین های حرفه ای می‌باشد. تعمیر جاروبرقی خود را به ما بسپارید.

 • ضعیف بودن موتور:
  مسدود یا سوراخ شدن لوله‌های رابط، پر بودن کیسه زباله‌ی جاروبرقی، کثیف بودن فیلتر هوا، گیر کردن شی (پارچه، پلاستیک و…) در لوله‌های رابط جاروبرقی از جمله دلایل ضعیف بودن موتور و نشانه‌های خرابی جاروبرقی می‌باشد. اگر احساس کردید که موتور جاروبرقی شما ضعیف عمل میکند به سرعت پیگیر تعمیر آن باشید.

  قطع بودن مدار سری موتور:
  معمولا بیشتر موتورهای جاروبرقی یونیورسال می‌باشد. به طور کلی وقتی ارتباط اجزای مختلف با هم قطع می‌شود، موتور روشن نمی‌شود( مثلا خرابی فنرها) اگر موتور را به طور مستقیم به برق زدید و روشن نشد باید با اهم متر تمام اجزای آن را بررسی کنید و مشکل خرابی جاروبرقی را پیدا کنید. و بهتر است تعمیر جاروبرقی خود را به تعمیرکار جاروبرقی حرفه‌ای فاینال تکنیک بسپارید.

 • خراب بودن زغال:
  زغال در تماس با کلکتور می‌باشد و اگر در هنگام جاگذاری زغال جدید ارتباط بین این 2 را با هم به درستی قرار ندهید، باعث کثیف شدن کلکتور می‌شود و همین موضوع باعث خرابی موتور جاروبرقی می‌شود. توجه کنید که زغال باید در جهت گردش جاسازی شود تا باعث خرابی جاروبرقی نشود.

 • مشکل جریان هوا:
   مشکل جریان هوا باعث کمبود هوا در موتور می‌شود. در نتیجه دمای آن را بالا می‌برد به همین دلیل موتور داغ می‌شود. بیشتر جاروبرقی‌ها دارای محافظ هستند که در چنین شرایطی موتور را خودکار خاموش می‌کنند اما موتور بعد از چند ثانیه دوباره روشن می‌شود.

 • وجود صداهای عجیب در جاروبرقی:
  پروانه یا پروانه‌های جاروبرقی معیوب و خراب هستند که باید تعویض شوند. به صورت کلی بلبرینگ باعث درگیر شدن آرمیچرها می‌شود و همین صدای خشنی در موتور ایجاد می کند. برای تشخیص درست باید یاطاقان‌ها بررسی شود. خراب بودن نگهدارنده‌های لاستیکی، خود باعث ایجاد صدا و لرزش شدید در بدنه می‌شود. باید بین قطعات از نگهدارنده پلاستیکی استفاده کرد.

 • داغ شدن بیش از حد ترموستات جاروبرقی:
  ترموستات برای زمانی است که حرارت جاروبرقی زیاد شده است. در این موقع به صورت اتوماتیک موتور خاموش می‌شود و بعد از خنک شدن دوباره روشن می‌شود. اما زمانی که ترموستات قدرت خود را از دست می‌دهد باعث از کار افتادگی موتور می‌شود. برای تعمیر جاروبرقی خود در منزل حتما اقدام کنید در این شرایط تا خسارت بیشتری وارد نشود.

تعمیر انواع جاروبرقی ها


تعمیر برندهای معتبر جاروبرقی


نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

تعمیر برندهای مختلف، با توجه به نوع برند انجام می شود. تیم متخصص فاینال تکنیک، برای تعمیر هر برند، گروه خاصی را در نظر گرفته است که تجربه ی کافی در زمینه‌ی تعمیر همان برند را دارند. کارکنان فاینال تک دارای مدارک رسمی از نمایندگی برندهای معتبر از جمله ال جی، سامسونگ، بوش و... می باشند. بنابراین دستگاه به صورت حرفه ای و براساس اصول تعمیر می شود. شما میتوانید تعمیر جاروبرقی پاناسونیک، تعمیر جاروبرقی ال جی، تعمیر جاروبرقی پارس خزر و ... خود را با خیال راحت و اعتماد کامل به ما بسپارید و با قیمت مناسب محصول خود را تعمیر شده دریافت کنید.

تعمیر جاروبرقی پارس خزر

جاروبرقی پارس خزر یکی از محصولات با اصالت پارس خزر است که از قدیم الایام طرفدارهای زیادی داشته است و هم چنان نیز جز محصولات با کیفیت این برند محسوب میشود. اما به هر حال هر محصولی با هر برند و کیفیتی ممکن است به مشکل بخورد چراکه تمامی ابزارها برقی هستند و امکان رخ داد خطا و قطع و وصلی وجود دارد. تعمیر جاروبرقی پارس خزر شاید در دید اول ساده و راحت به نظر برسد خصوصا که برند معروف ایرانی است، اما در حقیقت این طور نیست و موتور جاروبرقی پارس خزر و قطعات آن پیچیدگی خاص خودش را دارد به همین منظور اگر چنانچه جاروبرقی پارس خزر شما دچار مشکل شد پس از یک بررسی اولیه نسبت به جریان برق و پاکت درون جاروبرقی پارس خزر خود اگر مشکل دیگری یافتید با ما تماس بگیرید تا با بهترین کیفیت نتیجه تعمیر جاروبرقی پارس خزر خود را ببینید. 

شماره تلفن تعمیرکار جاروبرقی پارس خزر در تهران : 02122000541


تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

جاروبرقی پاناسونیک (جاروبرقی Panasonic) با توان ۱۷۰۰ وات قدرت مکش بسیار بالایی دارد و با صدای بسیار کم کار می‌کند. موتور جاروبرقی با قدرت مکش زیاد ازتکنولوژی ژاپن بهره می‌برد و دارای عمر زیاد می‌باشد. جاروبرقی پاناسونیک مجهز به سه دکمه جهت تنظیم مکش می‌باشد که سرعت زیاد مناسب جاروکشی فرش ، سرعت متوسط برای زمین های سخت و دیوارها و سرعت کم برای جاروکردن پرده‌ها است. با وجود داشتن تمامی این امکانات اما ممکن است که دچار مشکل شود، به همین منظور اگر حس کردید قدرت مکش جاروبرقی پاناسونیک کم شده ابتدا کیسه جاروبرقی را چک کنید اگر کامل پر نشده بود باید موتورآن بررسی شود، در صورت مشاهده هر گونه مشکل دیگر ابتدا نکات اولیه را بررسی کنید و نشانه های خرابی جاروبرقی را که در بخش قبل عنوان کردیم را دنبال کنید، اگر حس کردید مشکل جدی جاروبرقی شما دارد برای رفع آن و وارد نشدن خسارت جدی به جاروبرقی خود با ما تماس بگیرید تا با خیال راحت تعمیر جاروبرقی پاناسونیک شما انجام پذیرد و قیمت مناسبی را نیز پرداخت کنید. 

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک


تعمیر جاروبرقی ال جی

ال جی نیز یکی از برندهایی است که تولید محصولات خوب و با کیفیتی را ارائه داده است در صورت کار نکردن جاروبرقی، بهتر است پیش از تماس با مرکز تعمیر جاروبرقی ال جی، موارد عنوان شده در بخش نشانه‌های تعمیر جاروبرقی را بر روی دستگاه بررسی نمایید. چه بسا با رعایت و پیاده‌سازی نکات عنوان شده نیاز به حضور تعمیرکار جهت تعمیر جاروبرقی ال جی برطرف گردد. در پاراگراف بعد، رایج ترین علل از کار افتادن جاروبرقی عنوان شده است. مطالعه این موارد سبب میگردد تا شما کاربران گرامی، به یک جمع‌بندی کلی در ارتباط با نیاز یا عدم نیاز به حضور تعمیرکار جاروبرقی برسید. زیرا همانطور که مشاهده خواهید کرد، برخی از علل خرابی در این دستگاه توسط خود شخص قابل رفع است و نیاز به حضور کارشناس تعمیر جاروبرقی ال جی ندارد. 

خرابی کلید پاور جاروبرقی ال جی، پر بودن کیسه جاروبرقی، خرابی سیم جاروبرقی ال جی، امکان فعال شدن سنسور دما و خرابی موتور جاروبرقی ال جی و ... از جمله مسائلی است که ممکن است برای جاروبرقی شما پیش بیاید قبل از تماس و استرس یک بررسی کوچک داشته باشید اگر حس کردید برای تعمیر جاروبرقی ال جی خود به تعمیرکار حرفه ای جاروبرقی در تهران نیاز دارید به فاینال تکنیک اعتماد کنید.

شماره تماس فاینال تکنیک


پرسش و پاسخ های متدوال در مورد تعمیرات انواع جاروبرقی ها


 1. 1
  دلیل کم بودن مکش جاروبرقی چیست؟

  کم بودن مکش جاروبرقی مشکلی است که ممکن دلایل مختلفی داشته باشد و وقتی هم مکش جاروبرقی کم باشد به شدت تمیز کردن محیط کاری مشکل است خراب بودن موتور جاروبرقی، مشکل داشتن پره‌های جاروبرقی، معیوب بودن پره‌های جاروبرقی، معیوب بودن بلبرینگ، پر بودن کیسه‌ی جاروبرقی، کثیف بودن فیلتر جاروبرقی، مشکل داشتن غلتک‌ها و لوله‌های استیل جاروبرقی می‌تواند باعث قوی نبودن مکش جاروبرقی شود. برای بررسی دقیق باید از تعمیرکاران حرفه‌ای کمک بگیرید.

 2. 2
  علت صدای زیاد جاروبرقی چیست؟

  علت صدای بلند جاروبرقی ممکن است مرتبط به گرفتگی جاروبرقی، خرابی اتصالات و اجزای مختلف جاروبرقی، معیوب بودن بلبرینگ باشد جدا از این مشکلات بعضی از موتورهای جاروبرقی به خودی خود پر صدا هستند و صداهای ناهنجار در آن‌ها طبیعی است بنابراین این موضوع دلیل خرابی جاروبرقی محسوب نمیشود. اما اگر بعد از مدتی استفاده جارو شما صدای ناهنجار دارد برای تعمیر جاروبرقی خود به ما مراجعه کنید.

 3. 3
  علت بوی سوختگی جاروبرقی چیست؟

  علت بوی سوختگی جاروبرقی دلایل مختلفی مانند فرسودگی بلبرینگ، سوختن موتور، انسداد در جاروبرقی، معیوب بودن تسمه‌ی جاروبرقی، چسبیدن مو، نخ و … به دور غلتک، مشکل داشتن در سیم کشی، خراب بودن کلکتور و … دارد که دلیلش هرکدام از این موارد باشد باید به سرعت برطرف گردد.

 4. 4
  علت روشن نشدن جاروبرقی چیست؟

  مشکل برق در پریز، قطع شدن سیم رابط جاروبرقی، خراب بودن سیم جمع کن، معیوب بودن کلید استارت یا قطع و وصل، سوختن رله، مشکل داشتن مدار سری موتور، سوختن موتور جاروبرقی، داغ شدن ترموستات، گیر کردن زباله در مکش جاروبرقی، پر بودن کیسه آشغال و… باعث میشوند تا دلایل روشن نشدن جاروبرقی را رقم بزنند.

Call Now Buttonارتباط مستقیم با تعمیرکار