تعمیر ماشین لباسشویی

washing machine repairing

فاینال تکنیک، مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی تهران آماده خدمت رسانی به شما در زمینه تعمیرات لباسشویی در منزل و در کارگاه خود می‌باشد. فاینال تکنیک این افتخار را دارد تا با 22 سال سابقه کاری در خدمت شما عزیزان باشد و این اطمینان را به شما بدهد که کار خود را بالاترین کیفیت و استفاده از بهترین قطعات ارائه دهد. تعمیر ماشین لباسشویی خود را به تکنسین‌های متخصص ما بسپارید تا با تشخیص درست، سرعت بالا و قیمت مناسب تعمیر لباسشویی شما را در هر برندی انجام دهند. 

تعمیر ماشین لباسشویی در تهران و کرج

شماره تماس تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران 02122000541 است.

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران - تعمیرات لباسشویی الجی  (LG)

تعمیرات ماشین لباسشویی الجی در کرج و سرویس لباسشویی ال جی در غرب تهران توسط مجموعه finaltechnic با 22 سال سابقه کاری

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران - تعمیرات لباسشویی سامسونگ (samsung)

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در شمال تهران صورت میگیرد- تعمیرکار حرفه‌ای لباسشویی سامسونگ- تعمیر لباسشویی سامسونگ با قیمت مناسب

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران - تعمیرات لباسشویی دوو  (daewoo)

تعمیرات لباسشویی دوو در تهران با قیمت مناسب در منزل توسط تکنسین های متخصص و با 22 سال سابقه کاری

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران - تعمیرات لباسشویی بوش  (bosch)

تعمیرات لباسشویی بوش در تهران با قیمت مناسب در منزل توسط تکنسین های متخصص و با 22 سال سابقه کاری

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران - تعمیرات لباسشویی کنوود  (kenwood)

سرویس ماشین لباسشویی کنوود در منزل در غرب تهران، شمال تهران و کرج توسط تکنسین‌های متخصص فاینال تکنیک صورت میگیرد.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران - تعمیرات لباسشویی ایندزیت  (indesit)

تعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران و کرج با 22 سال سابقه کاری و قیمت مناسی تونسط تعمیرکار حرفه ای ماشین لباسشویی ایندزیت صورت میگیرد.

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در تهران- تعمیران لباسشویی بکو (beko)

تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در تهران و کرج با قیمت مناسب - تعمیر لباسشویی بکو در منزل با استفاده از تکنولوژی روز و 22 سال سابقه کاری

تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس- تعمیرات لباسشویی وستینگ هاوس (westinghouse)

تعمیرات لباسشویی وستینگهاوس در کرج و تهران با قیمت مناسب- تعمیر لباسشویی وستینگ هاوس در منزل توسط متخصصین درجه یک 

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول- تعمیرات لباسشویی ویرپول در تهران (whirlpool)

تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول در کرج و سرویس لباسشویی ویرپول در غرب تهران توسط مجموعه finaltechnic با 22 سال سابقه کاری

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران با قیمت مناسب- تعمیرات لباسشویی آاگ (Aeg)

تعمیرات لباسشویی آاگ در تهران با قیمت مناسب در منزل توسط تکنسین های متخصص و با 22 سال سابقه کاری- تعمیرات لباسشویی آاگ در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در تهران- تعمیرات لباسشویی زیمنس (siemens)

تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در شمال تهران صورت میگیرد- تعمیرکار حرفه‌ای لباسشویی زیمنس- تعمیر لباسشویی زیمنس با قیمت مناسب

 

نشانه های خراب شدن ماشین لباسشویی


ماشین لباسشویی از جمله لوازم خانگی است که در اکثر خانه‌ها دیده می‌شود. خوب کار کردن ماشین لباسشویی بسیار مهم است. مواردی که نشان دهنده خرابی ماشین لباسشویی است عبارت هستند از:
چکه کردن آب، تمیز نشستن لباس ها، عدم آبگیری درست، روشن نشدن ماشین لباسشویی، خراب بودن کابل رابط، خراب بودن موتور، خراب بودن شیر الکتریکی، وجود نشست آب، لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی، خراب شدن خشک کن، عدم چرخش ماشین لباسشویی، ظاهر شدن علامت خطا و ...

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی :

 • تراز نبودن لباسشویی:
  تراز نبودن گاهی بعضی از خرابی‌های را به همراه دارد. برای تراز کردن از دستگاه تراز استفاده می کنند. تراز نبودن دستگاه ممکن است مربوط به سست شدن لگن دستگاه باشدبه همین دلیل برای  تراز کردن پیچ و مهره‌های پشت دستگاه را حتما باز کنید تا لگن دستگاه به مشکل نخورد.

 • لرزش و سروصدای ماشین لباسشویی:
  لرزش دستگاه ممکن است باعث خرابی و عدم شست و شوی خوب شود. این لرزش ممکن است از پایه‌ها باشد. برای تعمیر ماشین لباسشویی باید نحوه‌ی قرار گرفتن پایه‌ها بررسی شود. یعنی پایه‌های پشت کوتاه‌تر باشد تا فنری که در آن قرار دارد به درستی تراز شود. هنگام ریختن لباس‌ها در ماشین لباسشویی دقت کنید داخل آن سکه و یا وسیله‌ی فلزی نباشد. چون لرزش ایجاد می‌کند و همین نویزها باعث بهم خوردن تراز ماشین لباسشویی می‌شود.

 • خرابی بلبرینگ های دیگ ماشین لباسشویی:
  برای تشخیص باید تسمه ماشین را از روی پولی بزرگ موتور جدا کنید و با دست حرکت دهید. در این شرایط اگر بلبرینگ ها خراب باشد، صدای خرابی آن ها حتما به گوش می رسد و در این حالت تعمیر ماشین لباسشویی خود را جدی بگیرید. علت دیگر می تواند خراب بودن کمک های اصطکاکی باشد، اگر برای تعمیر ماشین لباسشویی نیاز به تعویض بلبرینگ های دیگر باشدحتما دیگ باید به صورت کامل باز و مونتاژ شود.

 • کثیف بودن یا معیوب بودن فیلتر:
  محل فیلتر در پایین قسمت لباسشویی قرار دارد که کرک، پشم، اشیاء و ذرات خارجی را در خود جمع آوری می‌کند. برای تمیز کردن فیلتر باید درب روی فیلتر را باز کنید فیلتر را بچرخانید و از جای خودش خارج کنید. فیلتر را باید کاملا شستشو دهید سپس آن را در جای خودش قرار دهید. اگر هم حس کردید که دلیل خرابی دستگاه شما از فیلتر نیست پس برای تعمیر  ماشین لباسشویی خود با یک تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید.

 • خراب بودن لاستیک بدنه ماشین لباسشویی:
  برای جدا کردن لاستیک از بدنه باید فنر بیرونی دور در را با یک پیچ گوشتی کوچک دوسو به طرف بیرون بکشید تا فنر آزاد شود سپس می توانید لاستیک را به صورت جداگانه بردارید. اگر معیوب بود آن را تعویض کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی

 • آبگیری نکردن و سرعت کم ماشین لباسشویی :
  اگر دستگاه کند شده است و یا اصلا آب وارد ماشین نمی‌شود برای تعمیر ماشین لباسشویی خود باید حتما باید به تکنسین های حرفه ای مراجعه کنید. چون از قطعات داخلی می‌باشد و حتی بررسی دلیل آن نیز کار نمایندگان هر برند و تعمیرکاران ماشین لباسشویی است.


 • درست نبودن اتصالات شیر ماشین لباسشویی:
  شیر ورودی آب برای ورود آب به داخل لباسشویی می‌باشد. خوب کار کردن شیر ورودی آب به فشار آب کافی بستگی دارد. اگر فشار آب مشکلی نداشت باید صافی های داخل شیلنگ متصل به شیر ورودی را چک کنید و در صورت کثیف بودن، آن ها را تمیز کنید. اگر بازهم دستگاه به خوبی کار نکرد باید شیر ورودی را تعویض کنید.

تعمیر انواع ماشین لباسشویی


تعمیر تمامی برندهای معتبر و مختلف ماشین لباسشویی


نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

تعمیر برندهای مختلف، با توجه به نوع برند انجام می شود. تیم متخصص فاینال تکنیک، برای تعمیر هر برند، گروه خاصی را در نظر گرفته است که تجربه ی کافی در زمینه‌ی تعمیر همان برند را دارند. کارکنان فاینال تک دارای مدارک رسمی از نمایندگی برندهای معتبر از جمله ال جی، سامسونگ، بوش و... می باشند. بنابراین دستگاه به صورت حرفه ای و براساس اصول تعمیر می شود. شما میتوانید تعمیر ماشین لباسشویی بوش، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت و ... خود را با خیال راحت و اعتماد کامل به ما بسپارید و با قیمت مناسب محصول خود را تعمیر شده دریافت کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی یکی از وسیله هایی است که در اکثر خانه ها وجود دارد و جز وسایل پرکاربرد نیز محسوب میشود، ماشین لباسشویی ال جی یکی از دستگاه های معتبر برند ال جی است که دارای قطعات خوب و مناسبی است اما با این وجود ممکن است دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. تعمیر ماشین لباسشویی ال جی به دو صورت است حالت اول به این صورت که هنگام اولین استفاده بلافاصله پس از خرید دچار مشکل شود که بدون هیچ بررسی بلافاصله باید با مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی یا نمایندگی ال جی در تهران تماس بگیرید. در حالت بعدی ممکن است بعد از چندین سال استفاده دچار مشکل شوید که نشانه های خراب شدن ماشین لباسشویی را در قسمت قبل اورده بودیم و ممکن است هرکدام از آن مسائل برای ماشین لباسشویی ال جی شما رخ دهد دو مشکل بارز ماشین لباسشویی ال جی:

نشتی آب از ماشین لباسشویی ال جی که دلیل آن سوراخ شدن، شل شدن و یا مسدود شدن شیلنگ ورودی و خروجی آب می‌باشد که برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خود میتوانید شیلنگ را تعویض کنید و اگر مشکل از جای دیگر بود با تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید. تمیز نشدن لباس در ماشین لباسشویی ال جی که دلیل آن یا پر بودن بیش از حد محفظه ماشین لباسشویی بوده است و یا تخلیه آب و آب گیری به درستی صورت نگرفته است.

در این حالت طبق آموزش‌های داده شده ابتدا مشکل را بررسی کنید سپس با مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی تماس بگیرید.

شماره تلفن تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران : 02122000541

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی سامسونگ از جمله دستگاه‌های این برند کره‌ای است که ممکن است مانند خیلی از وسایل دیگر دچار مشکل شود، به طور کلی کیفیت و سیستم هر برندی متفاوت است اما در مجموع چون ساخت ماشین لباسشویی از یک برنامه منظم در در تمامی برندها پیروی میکند مشکلات به وجود آمده در هر تمامی برندها به یک صورت است به همین منظور شما میتوانید از قسمت نشانه های خرابی ماشین لباسشویی دلیل نیاز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود را متوجه شوید.

هنگامی که ماشین لباسشویی سامسونگ کار خود را تمام نکرده و به خوبی انجام نداده است با یک بررسی کوچک میتوانید فقط مشکل را متوجه شوید و اگر آگاهی کافی ندارید حتما با فاینال تکنیک، مرکز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تماس باشید. کاهش سرعت، توقف ناگهانی و ... از جمله مشکلاتی است که ممکن است برای لباسشویی شما پیش بیاید.

شماه تماس تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ در باکس زیر درج شده است.

شماره تماس فاینال تکنیک


تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

آبسال یک شرکت معتبر ایرانی است که از دهه 30 کار خود را با بشقاب و کاسه آغازکرده است و اولین تولیدات برقی آن در دهه 60 بوده است که با تولید گاز به این کار خود رونق بخشیده‌اند. و در دهه‌های اخیر نیز به تولید لوازم برقی‌های لباسشویی، یخچال و ... نیز پرداخته اند. با اینکه از عمر تولید لوازم برقی شرکت آبسال زیاد نمیگذرد با این حال توانسته‌اند وسایل برقی خوب و با کیفیتی ارائه دهند. با این وجود یک امر طبیعی است که تعمیر ماشین لباسشویی آبسال نیز صورت بگیرد چراکه ممکن است در تمامی لوازم‌های برقی  مشکلاتی به وجود بیاید. تعمیر لباسشویی آبسال نسبت به سایر برندها کاری راحت‌تر است چراکه تمامی اجزا داخلی آن به راحتی مورد دسترس قرار میگیرند. بعد از مشاهده هرگونه خرابی در ماشین لباسشویی آبسال خود با مرکز تعمیر لباسشویی آبسال در تماس باشید تا با قیمت مناسب و سرعت بالا لباسشویی شما را برطرف کنند.

شماره تماس تعمیرکار ماشین لباسشویی آبسال: 02188677182

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش یکی از ماشین‌های لباسشویی خوب و معتبر در میان تمامی برندهاست اگر زمانی لباسشویی بوش شما به مشکل خورد نیاز به ترس و استرس نیست چراکه تمامی وسایل برقی ممکن است دچار مشکل شوند پس نگران نباشید فقط کافی است اگر دچار لرزش شد تراز بودن آن را چک کنید، یا اگر خاموش شد جریان برق را بررسی کنید و ... در صورت مشاهده اتفاق خاص برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش خود با ما تماس بگیرید، دقت کنید که برندهای خارجی حساسیت بیشتر نسبت به مابقی برندها دارند پس در صورت مشاهده هرگونه خطا و یا مشکلی برای جلوگیری از اینکه خسارت بیشتری وارد نشود با تعمیرکار حرفه‌ای تماس بگیرید.

شماره تلفن تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش در تهران: 02188677182

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

ماشین لباسشویی یکی از وسایل ضروری هر آشپرخانه ی خانه ای است و در دسته وسایل پرکاربر محسوب می شود. یکی از بزرگترین کمپانی های لوازم خانگی کنوود نام دارد که این کمپانی درس خود را در ساخت ماشین های لباس شویی خود پس داده است. با کیفت بالایی و سبک و استایل زیبایی عرضه میشود.
در کل هرچند کیفیت بالاهم باشد بازهم هر وسیله ای یک عمری دارد شاید مشکلی برای قطعات ان پیش آید.پس برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود نیاز به متخصص در این زمینه دارید که در کار خود حتما خبره باشد یاهم مشکل فنی از ابتدا دارد که باید در اولین فرصت به نشانی اون گارانتی پس داده شود و در محصول تعویض ایجاد شود. اگر ماشین لباس شویی شما نشتی آب داشته باشد احتمالا از شل یا قطع بودن شیلنگ ان یا سوراخ بودن است.
که باید برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود خود در تعمیر ان اقدام کنید و اون قطعه صدمه دیده رو تعویض کنید. اما مسائلی هست که کاربران از ما میپرسند که لباسشویی ما هیچ مشکلی ندارد فقط خوب لباس‌ها را تمیز نمیکند این مشکل احتمالا از ماشین لباس شویی نباشه شما بیش از حد لباس داخل لباسشویی قرار دادید. حال اگر موردی خاصی بود که به مشکل خوردید میتوانید با کارشناس های ما درتماس بگیرید و در تعمیر لباسشویی کنوود خود اطمینان حاصل فرمایید.

شماره تعمیرکار ماشین لباسشویی کنوود در تهران: 02122000541

پرسش و پاسخ های متدوال در مورد تعمیرات انواع ماشین لباسشویی


 1. دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی چیست؟

  اگر ماشین لباسشویی روشن نشود ابتدا فیوز و یا جریان برق را چک کنید اگر جریان برق دچار مشکل نشده بوده و فیوز نپریده بود سپس دستگیره های شیر و شلنگ را چک کنید اگر هرز شده بودن باید آن ها را تعویض کنید. اگر آن ها نیز سالم بودند حتما با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید و بخواهید که به سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی شما بپردازند.

 2. علت نشتی ماشین لباسشویی چیست؟

  شل شدن شیر تامین آب، خرابی موتور، خرابی قطعات، خرابی شیلنگ های لباسشویی از جمله شیلنگ ورودی آب و شیلنگ تخلیه. معیوب شدن سوپاپ ورودی، خراب بودن سیفون یا مونتاژ تزریق باطری. اگر مشکل از این موارد نبود باید یک مقوا در زیر لباسشویی بگذارید و به مدت کوتاهی ماشین لباسشویی را روشن کنید تا بفهمید نشتی دقیقا از کجاست

 3. چرا آب در چرخه ی گرم ماشین لباسشویی خیلی گرم نیست؟

  معمولا این مشکل به آب گرم خانه ی شما بر میگردد. گرفتگی شیر ورودی آب و رسوب صفحه ی نمایش هم از دلایل گرم نشدن محسوب می شود.

 4. چرا ماشین لباسشویی بعد از آبگیری کار نمی کند؟

  خرابی رله اورلود یکی از مهم ترین دلایل این موضوع می باشد که در این صورت باید حتما تعویض شود. نیم سوز شدن موتور دستگاه و خوب کار نکردن آن هم یکی از موارد کار نکردن می باشد. در این صورت باید سیم پیچ موتور را تعویض کنید. زیاد بودن لباس ها و سفت بودن تسمه گاهی باعث عدم کار کردن می شود.

 5. چرا آب کثیف ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود؟

  اگر ماشین لباسشویی آب کثیف را نمی تواند تخلیه کند اما در عین حال کار می کند، به دلیل کثیفی فیلتر پمپ آب، خرابی پلاتین تایمر پمپ، گیرپاچ شدن پمپ آب و یا تاخوردگی شیلنگ خروجی می باشد. بنابراین باید تمام قطعات را چک کنید و در صورت خراب بودن آن ها به تعویض قطعه بپردازید.

نکات مهم درمورد تعمیر ماشین لباسشویی


تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

  ایندزیت indesit یک شرکت ایتالیایی است که جز شرکت های معتبر تولید لوازم خانگی در اروپا محسوب میشود، به طور کلی چند ملیتی است و به عنوان دومین شرکت تولید کننده لوازم خانگی مدرن محسوب می‌شود. لباسشویی ایندزیت یکی از محصولات پرطرفدار این برند است که مانند هر محصول برقی دیگری ممکن است دچار […]

علت خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی

reasons for turning off the washing machin ماشین لباسشویی یکی از مهمترین لوازم برقی خانواده های امروزی است. تقریبا می‌توانیم بگوییم که تقریبا هیچ خانواده ای وجود ندارد که امروزه از ماشین لباسشویی استفاده نکند. ماشین لباسشویی ال جی، ماشین لباسشویی سامسونگ، اسنوا، بوش، ایندزیت و … همه گی جزو شرکت های تولیدی ماشین لباسشویی […]

تعمیر موتور لباسشویی

Washing engine repair امروزه ماشین لباسشویی به عنوان یکی از مهمترین وسایل لوازم خانگی به حساب می‌آید. اما گاهی اوقات این وسیله در حین کار خاموش می‌شود و دست شما را در پوست گردو می‌گذارد! به همین دلیل تعمیر ماشین لباسشویی به عنوان یکی از مهمترین مهارت های  لازم امروز لوازم خانگی به حساب می‌آید. […]

مشکلات متدوال ماشین لباسشویی

common problems washing machine همانطوری که در مطالب قبل خدمتتان گفتیم، ماشین لباسشویی یکی از مهمترین لوازم خانگی های امروز خانواده هاست. ما قصد داریم در این مطلب مشکلات متداول ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار بدهیم. ماشین های لباسشویی انواع مختلفی دارد. اما برخی از مشکلات فراگیر است و مجبور به حل آن مشکلات […]

کد خطا ماشین لباسشویی کنوود

ماشین لباسشویی کنوود مانند هر وسیله برقی دیگری دارای کدخطا و ارورهای مختلفی است که در صورت لزوم نمایش داده می‌شود. باتوجه به اینکه برند کنوود خارجی است و دفترچه آن به زبان اصلی است کدهای خطا لباسشویی کنوود را به صورت کامل با دلایل و نحوه تعمیر آن‌ها ترجمه کرده‌ایم. اگر لباسشویی کنوود شما […]

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

قبل از تعمیر ماشین لباسشویی کنوود خود در تهران و کرج بهتر است اطلاعات اندکی درباره برند دستگاه خود و ماشین لباسشویی خود داشته باشید. کنوود یک شرکت چند ملیتی است که در سال 1947 در انگلستان تاسیس شد. این شرکت لوازم خانگی مانند یخچال، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و … تولید می‌کند. شزکت کنوود […]

کدخطا لباسشویی سامسونگ

همانطوری که شما می‌دانید ماشین لباسشویی یکی از پیچیده‌ترین لوازم خانگی امروز خانه‌ها است. نمایش کد خطا لباسشویی سامسونگ یا ارور بر روی صفحه نمایش دیجیتال نتیجه یکی از همین سیستم‌های پیچیده لباسشویی است. در ادامه معرفی تمامی “کدخطا ماشین لباسشویی سامسونگ” به همراه ساده‌ترین راه‌های رفع ارورهای لباسشویی سامسونگ را نوشته‌ایم. اگر اروری از […]

تعمیر ماشین لباسشویی بکو

اگر ساکن تهران و کرج هستید و نیاز به تعمیرکار حرفه‌ای برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو خود در منزل دارید می‌توانید به فاینال تکنیک اعتماد کنید، چراکه فاینال تکنیک حدودا 22 سال تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی را دارد. تکنیسین ها و متخصصین فاینال تکنیک افرادی هستند که در دوره‌های مختلف آموزشی تعمیرات محصولات […]

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

برای تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول خود نیاز به یک تعمیرکار متخصص از نمایندگی مجاز ویرپول دارید. اگر ساکن تهران و کرج هستید پیشنها ما به شما مجموعه فاینال تکنیک است این پیشنهاد چند دلیل مهم دارد که در زمینه تعمیرات لوازم خانگی نکات خیلی مهمی هستند. اولین نکته اینکه مجموعه فاینال تکنیک دارای 22 سال […]

تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس

اگر قصد سرویس و یا تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس را دارید حتما با ما تماس بگیرید. فاینال تکنیک با 22 سال تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی دارای تکنیسن های ماهر و مجرب است که می‌توانند در کمترین زمان ممکن لوازم شما را تعمیر کنند. تکنیسین ها و متخصصین فاینال تکنیک توانسته‌اند از دوره های […]

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

یکی دیگر از لوازم خانگی که امروزه مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است، ماشین لباسشویی آاگ است. تعمیر این ماشین به دلیل داشتن فناوری‌های پیچیده و روز دنیا دارای پیچیدگی‌های خاص خود است که ما قصد داریم در این مقاله به این موضوع بپردازیم. تعمیر ماشین لباسشویی آاگ یکی از خدماتی است که فاینال […]

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس توسط متخصصین فاینال تکنیک و اعتماد به آن‌ها ضرر و خسارتی را به دنبال ندارد چراکه مجموعه فاینال تکنیک 22 سال سابقه کاری دارد. متخصصین این نمایندگی دارای مدارک مختلف فنی و کارآزموده در تعمیرات وسایل مختلف هستند علاوه بر این استفاده از تکنولوژی های روز و قطعات جنس خوب نیز […]

دیدگاه بگذارید

avatar
  تصویب  
Notify of
Call Now Buttonارتباط مستقیم با تعمیرکار